REC 3: Počátek

• Španělsko [REC]³: Génesis (více)

Diskuze

Wicky

Wicky (hodnocení, recenze)

Když jsem se začal dívat na jedničku tak jsem vůbec nevěděl o čem to je a až přišla akce tak jsem se fakt bál. Když jsem se díval na dvojku tak jsem se sice párkrát lekl a vcelku ten film ušel, ale už to nebyla taková palba jak jednička

st.ranger

st.ranger (hodnocení, recenze)

dubinak: Nebuď nekulturní čuně. Jedině BDrip a více, pokud samozřejmě nebude díky distributorovi jiná možnost.

st.ranger

st.ranger (hodnocení, recenze)

Další z přehlížených filmů distribuce, nic překvapivého, když to není typická americká břečka na efekty, na něco takového tu je přece Battleship. Trochu se ale obávám, že nebude tolik tísnivá atmosféra jako v prvním díle. Druhý mě už neoslovil, do poloviny celkem nic zajímavého a pak jen nuda.

Pilda17 (hodnocení, recenze)

dubinakAkrObatiX: Nebude na 100%.. REC nikdy nebyl v Česku a ani teď se to bohužel nezmění.. :(((

Pilda17 (hodnocení, recenze)

1david135: Mě když se líbí český film, tak je to zázrak. Naposled jsem viděl snad Občanský průkaz a ten je hodně slušnej, ale jinak je to bída..

1david135

1david135 (hodnocení, recenze)

deadman93: Hej videl celkom slušné.Ti Španieli vedia niekedý prekvapiť z filmamy  už len keď si mrkneš  trailer.
Filmax
Canal+
Vizualite Studio
Škoda že mi slováci nemôžme točiť také filmy ale vi Češi vi mate dobré filmy
Oko ve zdi
Kajinek
atď :)

Pilda17 (hodnocení, recenze)

korbitch22: U REC vyleze nejdříve nekoukatelný kinorip a počítej, že ke konci tohoto roku vyleze teprve kvalitní dvdrip. REC3 jen tak neuteče a na film si ještě pěknou dobu počkáme..

korbitch22 (hodnocení, recenze)

Pilda17: to má premiéru ve španělsku,takže předpokládám že do pár dní od premiéry bude i u nás,i když v pořádný kvalitě asi mnohem déle,ale kdo ví,třeba Spielbergův War Horse jde do kin za měsíc a všude už je k sehnání dvd rip.

korbitch22 (hodnocení, recenze)

Pilda17: těžko říct,osobně se taky víc těšim na Apocalypse,za 2 měsíce budeme chytřejší,staroušku.

Pilda17 (hodnocení, recenze)

korbitch22: Podle mého to Plaza zmrví a pak poslední díl teprve bude špica :))) Možná je to vývoj ta kamera, ale mě profesionální do REC prostě nesedne a to vím na 100%.. :(((

korbitch22 (hodnocení, recenze)

Pilda17: musíš to brát tak,že ale Rec 3 je vlastně typově úplně jiný film.V jedničce si měl novinářskou kameru,ve dvojce policejní a tady je podávanej příběh úplně jinak,pokud vim drtivá část bude stejná,svatební kamerou a jestli tam potom bude kamera profesionální,je jen další vývojová fáze vyprávění příběhu.Mě osobně dvojka zklamala a těšim se na trojku mrtě,hlavně na Leticii :))

Pilda17 (hodnocení, recenze)

Fakipics: Kamera v REC1 a 2 byla originální, teď už to nebude prostě REC..

frajerka

frajerka (hodnocení, recenze)

Strašne sa teším.Som zvedavá ako zakončia túto supersériu.Ktora bude legendou.

Fakipics

Fakipics (hodnocení, recenze)

Kamera vypadá daleko líp, než v předchozích dílech. A to nemluvím o hlavní ''herečce''!

Pilda17 (hodnocení, recenze)

deadman93: Pokud ztratí to co měl první a druhý díl, což je kamera, tak to bude hodně o ničem. Podle traileru to vypadá, že to tak nebude... :((

(hodnocení, recenze)

1david135: viděls trailer? co na něj říkáš?

(hodnocení, recenze)

Žralok: že bys tak přestal spoilerovat? :)

stejně mi přijde divné, že bude začátek točený dokumentární kamerou a pak se to nějak přepne do klasického filmu - aspoň mi to tak přijde z traileru - a vůbec mně to netěší! já už od toho neočekávám ani tak [rec] jako španělský Braindead - Plaza mně vystrašil víc než celá tahle série

Fr3nk

Fr3nk (hodnocení, recenze)

No tak teda nevim.. vypadá to na klasickou miliardakrát okoukanou zombie sračku .. ./ ale pořád věřim že to překvapí