REC 3: Počátek

• Španělsko [REC]³: Génesis (více)

Diskuze

dubinak

dubinak (hodnocení, recenze)

GigaPudding: A navíc filmy se k nám dostávájí na DVD až o dost dlouhou dobu později.. a přiznejme,že stahování filmů  je přeci jenom méně nákladnější a praktičtější ;)

sniper18 (hodnocení, recenze)

GigaPudding: To by bola pravda, keby sa do kín, prípadne na DVD v tunajšej distribúcii nedostával len zlomok filmov.

Pilda17 (hodnocení, recenze)

GigaPudding: DVD? Novinky se ti docela prodraží :D Jelikož jsem student a kdybych si měl každý film kupovat, tak si rozmyslím jestli vůbec budu koukat na filmy :D No a o kině ani nemluvím, do kina člověk nejde sám, tak že to má 2 lístky za  min. za 300,- do toho popcorn a colu za 200,- v Praze a je na 500,- a jelikož mám kino 60km, tak cesta 200,- tam a zpátky busem skoro, jelikož 2 lidi, tak 400. No a výlet je téměř za 1 000,-, což také není zrovna nejlevnější. Nedávno jsem byl na Sherlockovi a je to v kině neskutečný zážitek (V Praze). Bohužel jsem jednou navštívil Příbramské kino a po 10 minutách jsem musel sál kvůli bordelu opustit. Co se teda na konec vyplatí??? :)))

Pilda17 (hodnocení, recenze)

Yoshitsune: Já vím, koukám na to celou dobu a už mě to taky štve, ale s tím mi nic neuděláme..

Pilda17 (hodnocení, recenze)

Yoshitsune: Já jsem to napsal, ale o kousek víš jsem napsal, že to není pravda. Na uložto si chtějí vyšlápnout v čr, ale nemají prostě šanci, to je jasné..

Pilda17 (hodnocení, recenze)

Yoshitsune: Já jsem pro tebe blb? Četl jsem to a nezajímali se o to američani, ale v ČR, ale nakonec z toho nic nebude. Což jsem psal o pár řádek víš, tak že klid, taky tě neurážím do blbů..

dubinak

dubinak (hodnocení, recenze)

Nesmějí zrušit uložto je to můj v podstatě jediný zdroj filmů... :((

Pilda17 (hodnocení, recenze)

desolator6: Už jsem to četl taky :D Jen jsem někde četl opak, ale ulozto je zatím malý pívo oproti megauploadu no :)

desolator6

desolator6 (hodnocení, recenze)

zrusili megaupload, tak presedlame na rapidshare. ked zrusie rapid tak prejdeme na lokalne straky ako ulozto. ked zrusia vestky stranky warezoveho typu prejdeme na torrenty. ked zrusia torrenty prejdeme spat na USB a ked zrusia USB prejdeme spat na CD/DVD... my (pirati, pozn. redakcie :D ) tu budeme vzdy :D

DJ Obelix

DJ Obelix (hodnocení, recenze)

ad kvalita ripů - souhlasím s tím, že je to čirá rozmazlenost, ale každému podle jeho gusta. ad servery - nechápu tu masovou hysterii. Když se člověk na netu nějakou dobu pohybuje, tak ho zrovna zrušení "amerických" serverů jako megaupload nemůže rozhodit. Chápu, že to může být horší, ale zatím naprosto v pohodě...

Žralok

Žralok (hodnocení, recenze)

sniper18: V tomhle ohledu máš bohužel pravdu. Snad to ale nebude tak horký když do teď to nevadilo a najednou s tim dělaj takový haló :(

sniper18 (hodnocení, recenze)

Žralok: To je samozrejme pravda, lenže plno filmov je ťažko dostupných a nájdem ich napríklad len na jednom, dvoch serveroch. A napríklad zrušenie megauploadu mi silno uškodilo, kedže väčšinu filmov, ktoré pozerávam mám práve odtiaľ.

Žralok

Žralok (hodnocení, recenze)

sniper18: Já bych se toho nebál. Jeden zruší a x dalších se vyrojí. To by musely zrušit net. Jinak tenhle boj nevyhrajou. ;)

Kucin

Kucin (hodnocení, recenze)

st.ranger: Je to čistě Španělský film ne žadna maerická břečka

sniper18 (hodnocení, recenze)

Osobne za nejaký výrazný rozdiel považujem len sledovanie filmu doma a v kine, ale pokiaľ sa jedná len o domáce sledovanie, tak mi je prakticky jedno, či to je DVDrip alebo bluray, dobrému filmu DVDrip postačí a hlúposť sa môže aj rozkrájať, nič jej nepomôže. Ale je to poriadne svinstvo s tým rušením serverov, by ma zaujímalo, ako inak si má divák zohnať filmy, ktoré ho zaujímajú.

Pilda17 (hodnocení, recenze)

st.ranger: To máš pravdu, ale já si zatím stačím s dvdripy v klidu..

st.ranger

st.ranger (hodnocení, recenze)

Pilda17: Tomu se říkala znouzecnost a už tehdy mě to iritovalo. Občas se to dá, záleží na filmu, ale pokud to není jiná možnost. Za okamžik už něco takového ani nebude možné, když se veškeré servery ruší.

Pilda17 (hodnocení, recenze)

DJ Obelix: To určitě, ale nesmí být člověk rozmazlený. Dřív byli jen dvdripy a jak se na ně každý díval.