REC 3: Počátek

• Španělsko [REC]³: Génesis (více)

Diskuze

dubinak

dubinak (hodnocení, recenze)

Je to španělský film,ale v USA bude premiéra dřív,než ve Španělsku..američani se prostě musí všude naprdelit první..

JFL

JFL (hodnocení, recenze)

Viděno na EFM. Velmi rozporuplný výsledek, daný částečně příliš vysokými očekáváními po předchozích dvou bravurních dílech. Zdejší hra s kamerami už se omezuje na jeden nápad a byť je třeba uznat, že je to zase něco jiného, je na tom vidět, že už tvůrci prostě nevěděli, kam dál se posunout. U jakéhokoli jiného filmu by hodnocení >oddychový "zombie" masomlejn< bylo v pořádku, ale po geniálním Rec 2 se člověk lehkému zklamání nevyhne.

Korbitch

Korbitch (hodnocení, recenze)

tak jsem se zase po delší době dostal k diskuzím a koukám 80 nových příspěvků u REC 3...říkám si, cha, konečně vyšlo datum premiéry, když se tady tak mohutně diskutuje...hmm, tak nic...jen jsem se dozvěděl, že gigapudinčin fotr asi dýluje koks, protože jí přijde normální vyhazovat tři čenta za filmy na dvd....pecka

Keys1

Keys1 (hodnocení, recenze)

Neviete kedy je cca premiera? nechce sa mi googliť ;) ďakujem a k filmu dodam len to že to bude asi skvelé vyvrcholenie trilógie ... 1 a 2 sú moje srdcové horory !!

(hodnocení, recenze)

Pilda17: no tak já pořád doufám že ty trailery jsem jenom nějaký ftip se snahou svést fanoušky z cesty... ale vzhledem k tomu že nejsme v zemi ŽuŽu, tak nevím... ale bez té kamery to fakt nebude ono!

Pilda17

Pilda17 (hodnocení, recenze)

deadman93: ale uvidíme, zatím je to trailer.. Každopádně jsem zvědavej a minimálně za kameru snížím o 1* dolu, protože to nebude už REC..