REC 3: Počátek

• Španělsko [REC]³: Génesis (více)

Diskuze

maddy (hodnocení, recenze)

MIG29: rozumný človek hneď pochopí, že takéto niečo do týchto diskusií nepatrí, darmo sa tu budeš vykrúcať a chytať GigaPuddinga za slová, aký link si to vlastne poslal ...avšak súdiac podľa doterajšej diskusie, ktorá tu prebehla, ani nemá význam ti niečo ďalej vysvetlovať  :rollingeyes"

MIG29 (hodnocení, recenze)

GigaPudding: to je uložto.cz žiaden warez ale nechám ťa v tom a ešte k tomu si prihlásená o 2. hodine nad ránom ? deti by mali už dávno spať :)

GigaPudding

GigaPudding (hodnocení, recenze)

MIG29: aha a kdo se vydával tvým jménem a místo tebe poslal ten odkaz v 28.4.2012  21:06? :)

MIG29 (hodnocení, recenze)

GigaPudding: mne sa nezdá že by som tu dal nejaký odkaz s warezu :)

GigaPudding

GigaPudding (hodnocení, recenze)

MIG29: tohle není warezácký doupě, takže do diskusí se tu odkazy na warez nedávají bez ohledu na to co konkrétně tebe zajímá nebo nezajímá :)

desolator6

desolator6 (hodnocení, recenze)

MIG29: nesuhlas, ked sa na (akomkolvek) fore spytam kde si mozem najlepsie zasexovat beztrestne s nejakym deckom, kaze ti tvoja moralka poradit to najlepsie miesto? asi nie, kedze je to (ked uz nie zvratene) proti zakonu...

MIG29 (hodnocení, recenze)

S tými vašimi buzerantskými kecmi chodte niekde, účelom ČSFD je spoznávať nové filmy a podporovať ostatných k ich sledovaniu to či to je warez a či nie má vôbec nezaujíma, je to len obyčajná diskusia a keď tu niekto položí otázku za účelom kde môže film zhliadnuť tak mu slušne odpovedám. Mali by ste tie vaše namyslené rite vytiahnuť z domu a niečo robiť , a nedrancovať PO DISKUSIACH from dusk till dawn....

maddy (hodnocení, recenze)

MIG29: toto nie je warez ;) taketo linky si vybavte radsej cez postu, lebo inak hrozi ban

MIG29 (hodnocení, recenze)

1david135: sa ti tu dobre piše o tom ked som ti to povedal :)

filzip

filzip (hodnocení, recenze)

1david135: mělo by se to odehrávát společně s prvím dílem.

No podle mě v apocalypse puvod viru nebude vysvětlen, si myslím,..vše bylo napovězeno v prvním dílu když reportérka na konci pustila ten magnetofon, a tam to vysvětlovali.

Apocalypse si myslím bude o koci všeho a o te reportérce.Každopádně si myslím že to bude určitě lepší, jak Rec genesis-Ten bohužel zklamal:(

korbitch22

korbitch22 (hodnocení, recenze)

1david135: no ty vole shit,to mělo bejt sna o původu toho všeho ne? a Apokalypse zase o konci?!

1david135

1david135 (hodnocení, recenze)

rec 3 genezis sa odohrava sucasne s prvymi dvoma dielmy on tam isel do tej bezpecnostnej miestnosti a za nim bol v pozadi televizor a tam bolo akurat to čo sa odhravola v tom panelaku aty hasici

MIG29 (hodnocení, recenze)

Je to španielska kinoverzia a poviem vám že tam titulky nepotrebujete aby ste tomu pochopili, je to klasicka zombie vyvrazdovacka so seriou rec to nema nič spolocne, garantujem vam ze budete sklamani

DJ Obelix

DJ Obelix (hodnocení, recenze)

A kdy se vůbec ČSFD změnilo na warez diskuzi. Prokažte světu laskavost a smažte se. Dík...

maddy (hodnocení, recenze)

Rest: uchádzajúce kvalita?! preboha, veď to je camrip, ako to môžem mať vôbec nejakú kvalitu obrazu alebo zvuku :-/

Příspěvek byl smazán administrátorem.

MIG29 (hodnocení, recenze)

Rest: všade kde to bolo to vymazali zohnať sa to len tak ľahko nedá stále sleduj rapidshary možno to tam niekdo dá :)