REC 3: Počátek

• Španělsko [REC]³: Génesis (více)

Diskuze

Zeck

řekl jsem, že není o moc lepší, to znamená, že o něco je (ty postavy a příběh) a neřekl jsem, že jsem fanoušek zombie žánru, jenom, že patří k mým oblíbeným (mám jich celkem dost oblíbenějších i nakoukanějších).....pochopitelně si furt budeš myslet, že správný názor je ten tvůj (netvrdím, že není) a můj nikdy neuznáš.

GigaPudding

GigaPudding (hodnocení, recenze)

Zeck

ten příspěvek nijak zvlášť komplikovaný nebyl, takže nevím jak ho zjednodušit, abys s ním neměl potíže :)

Mythago

Jsi fanouškem zombie žánru a zároveň napíšeš, že tato sračka je na stejné úrovni jako Úsvit mrtvých? No to snad ne.

Giga: Nechápu o čem píšeš, na co je to reakce a proč je to reakce na mě.

na příspěvěk reagoval GigaPudding, Mythago

Zeck

k tomu ti řeknu jenom to, že zombie žánr patří k mým oblíbeným a viděl jsem už kdejaké béčko, známé kousky i komerční sračky. Tudíž jsem názoru, že španělská vesnice to pro mně není. Ikdyž česka taky zrovna ne.

GigaPudding

GigaPudding (hodnocení, recenze)

Zeck

asi to budeš muset nějak přežít, že ten film není potřetí v tom samým baráku, s těma samýma lidma a s tou samou ruční kamerou :)

ostatní se s tím taky vyrovnali :)

Mythago

Já se s tebou hádat nehodlám, pokud nerozeznáš žánrové kvality Snyderova Úsvitu mrtvých od žánrové sračky Paka, tak si nemáme o čem psát, jelikož zombie žánr je pro tebe španělská vesnice.

na příspěvěk reagoval Mythago

Zeck

tak to je věc názoru. Já si můžu tvrdit svoje, ty budeš taky tvrdit to svoje, ani jeden neuzná, že ten druhý má aspoň z části pravdu a svojí hádkou bysme mohli zaspamovat celou tuhle diskuzi, takže já radši nic říkat nebudu. Akorát to, že na Úsvitu byly lepší postavy, no a příběh taky no, ale to je tak všechno.

Zeck (hodnocení, recenze)

Zlý ten film skutečně není, je to přímo kolosální sračka... a že Úsvit mrtvých nebyl o moc lepší? Proboha, kdo to dnes chodí na CSFD...

na příspěvěk reagoval Mythago, GigaPudding

Hamaradža

ze série Saw jsem neviděl nic, takže nemůžu soudit. Pochopitelně doufám, že čtyřka bude trochu víc v duchu předchozích dílů, ale každopádně se mi zdá nespravedlné hodnotit film nízko jenom kvůli tomu, že je jiný (ne tak dobrý) než jeho předchůdci.

Hamaradža

Hamaradža (hodnocení, recenze)

Mythago

Jasné neni to zlý film :) Ale aj tak ma to mrzí, pretože to nemá nič spoločné s pôvodnými recmi. Pozerať sa na to dalo, sám som tomu dal 4* ale nechcem aby sa REC stalo naťahovanou sračkou alá saw séria, tento snímok nemá to právo si hovoriť rec.

na příspěvěk reagoval Mythago

Mythago (hodnocení, recenze)

nevim co proti tomu všichni mají, jasně, z předchozími díly to nemá společného vůbec nic (pouze strejdu zvěrolékaře, kterého pokousal v minulých dílech zmiňovaný pes), ale to přece není důvod k nízkému hodnocení. Je to prostě taková oddychová zombie vyvražďovačka, která má i pár dobrých záběrů (vytrhnutý jazyk na konci), při které se dá vypnout a v klidu se dívat. Takový Úsvit mrtvých (2004) není o moc lepší a má, tuším, 74%.

na příspěvěk reagoval Hamaradža, yinloveyang

Uživatel Hamaradža smazal svůj příspěvek.

EastinMiles

EastinMiles (hodnocení, recenze)

to os povodnym REC malo spolocne asi len siriacu sa epidemiu a kameru inak som nevedel ci sa mam smiat alebo sa bat,lebo toto horor nebol

kysna

kysna (hodnocení, recenze)

ked toto malo byt vysvetlenie ako to vsetko zacalo, tak to klobuk dole. to som vazne necakala!

(hodnocení, recenze)

filzip: nechápu co furt řešíš, chlape.... viděl sem video co mi připomnělo film tak sem to tu dal a co.... krom toho tu furt plácáš jedno a to samé.... nikdo tě nenutil se na to video koukat!

filzip

filzip (hodnocení, recenze)

deadman93: bo jo ale mi tu hru neznáme tak se rac budem držet diskuzi o fimlu jo:)

xhc

xhc (hodnocení, recenze)

--A hele, svatební kameraman!

--Pekny nadobícko!

--Hej, k cemu je tohle?

--To je kvuli stabilizaci obrazu,

aby video vypadalo fakt kvalitne.

Jinak bez tehle vychytavek na

rameni je video nekoukatelne.

Reziser to tiez nakoniec pochopil. :-) Uz sa tesim na Rec Apokalypsu

Fuska

Fuska (hodnocení, recenze)

Neveril jsem tak nizkemu hodnoceni. Ale kritika je vazne na miste. Za tohle si Plaza zaslouzi tecku mezi oci. Predchozi 2 dily fantasticke, tohle? Nemam slov. Zombie vypadaj skvele, to je asi to jedine.

P.S.

Nikdy jsem nevidel, ze by melo viko u kanalu v kuchyni krizovy sroub, ale budiz. Ono nikdo neni schopen v KUCHYNI nalezt jedinou vec kterou to odsroubovat, no to uz sem mel dost. Poprve svycarak spadne, tim to vzdaji radsi se budou plazit vetraci sachtou, a pri druhe scene to same. ... Radsi pockam pekne nahore az mi ten svycarak zenuska mezi zombikama prinese. No konec toto.

Pulka zombiku beha, pulka se plazi. Naprosto nesmyslne umirani postav a nakonec se este chytnou za ruce, po zasobniku ze samopalu v tele.

Verim ze 4ka nemuze byt horsi jak tohle. Na tenhle dil se v serii zapomene.

(hodnocení, recenze)

filzip: díky za upozornění.... dal jsem to tu jenom proto že i když je to "jenom" hra tak mi to [REC] připomělo daleko víc než než tahle blbost.... no a co že to je hra?

filzip

filzip (hodnocení, recenze)

deadman93: ty ale jako tohle je hra jo.tak si neplet tohle jak- pojem - průjem

Pilda17

Pilda17 (hodnocení, recenze)

topr harley: Proč bych je neviděl? Jen jsem byl z celkovýho dojmu hodně zklamaný, což jsem napsal v prvním komentáři, šlo o první dojmy. Ty jsou vždycky jiné, vidím většinu filmů 2x i víckrát a hodnocení měním každým zhlédnutím. U Transformers jsem se ze 4* dostal na 3* a nakonec jsem skončil u 1*. U Rec 3 jsem po prvním zhlédnutí byl znechucený a neměl jsem chuť na nic jiného než odpad. Po druhé jsem se na to díval trošku s nadhledem..

Pilda17

Pilda17 (hodnocení, recenze)

AkrObatiX: Podíval jsem se po druhé a bylo pár scén, které byly slušné, napsal jsem to do komentáře..

dakota21

dakota21 (hodnocení, recenze)

prve dve časti boli skvele tu mi dost vadili urcite prvky komedie bez nich by to celkom ušlo.