REC 4: Apokalypsa

• Španělsko [REC] 4: Apocalipsis (více)

Další z řady úspěšné hororové série REC. Mladá reportérka je zachráněna z budovy a odvezena do ropného tankeru, který je třeba prozkoumat. Nikdo však neví, že sebou nese tajemný, démonický virus... (TV Horor Film)

Diskuze

Redi

Redi (hodnocení, recenze)

Po té trojce jde z toho strach větší, než jaký asi tvůrci od filmu chtějí ... no snad jen doufat, že to hlavní režie jedničky a dvojky zase udá do správné roviny.

na příspěvěk reagoval Pilda17, dr.horrible

boul (hodnocení, recenze)

jo to vím, že to u nás v kinech vůbec nebylo, jen se tak cca po půl roce objevil DVDrip, hodně to ovlivní podle mě, kdy bude premiéra ve Španělsku

Žralok

Žralok (hodnocení, recenze)

První dva u nás vyšly na DVD ale s velkym časovym odstupem od Španělský premiéry. Trojka zatím ne.

(hodnocení, recenze)

boul

u nás to nebude vůbec.... stejně jako předchozí 3 díly! krom ripy, dvd, bluray atd... samozřejmě

na příspěvěk reagoval Žralok, boul

boul (hodnocení, recenze)

kdy že to má ve španělsku tu premiéru? u nás to bude k vidění až tak na konci roku co?

Dromed (hodnocení, recenze)

No snad to bude pod taktovkou Balaguera lepší než trojka, tu Pako dobře zmrvil.

(hodnocení, recenze)

jako rekapitulace = nice! jako teaser = no...

filzip

filzip (hodnocení, recenze)

film by měl vyjít v listopadu 2013, ale do kone roku a začátkem příštího roku, by měly postupně pouštět na internet trailery k filmu a plakáty a další informace by měly být v krátké době.

Dromed (hodnocení, recenze)

JJ...taky sem to na netu hledal a našel jsem datum 2013. Na tom plakátě je to špatně.

maddy

maddy (hodnocení, recenze)

Dromed: Bloody13 má pravdu, natáčanie ešte nezačalo .. skôr ako na podzim 2013 to nevidím

Dromed (hodnocení, recenze)

Bloody13: Podle plakátu by to mělo vyjít na podzim 2012! Jestli to nezačali ještě natáčet, tak jsem zvědavý jak to udělají :-)

GigaPudding

GigaPudding (hodnocení, recenze)

Dromed: Očividně jsi to nevěděl, takže blbce ze sebe nejspíš děláš sám, ale tak jako tak jsem k tomu filmu napsala jen jeden komentář, ne stovku :).

Dromed (hodnocení, recenze)

GigaPudding: Ptám se na názor na film, a ty mi odpovíš, že si si to můžu přečíst v komentářích? Jako kdybych to nevěděl. Děláš se mě blbce a tím si hraješ na chytrou. Jenže mě se nechce číst stovku bezduchých komentářů. Já se ptal na doporučení. Které si mi stejně nedala. Tak proč se k tomu vůbec vyjadřuješ? Jinak máš pěknou pusu :-)

GigaPudding

GigaPudding (hodnocení, recenze)

Dromed: a předpokládám, že jsem chtěla být prudce inteligentní tím, že jsem využila možnosti ohodnotit a okomentovat film na csfd, ne? :)

Dromed (hodnocení, recenze)

fililipekk: GagaPudding si nevšímej, tady chtěl být zas někdo prudce inteligentní. To adolescentní děvčata na internetu dělaj :-), dík za tip už jsem to viděl.

dubinak

dubinak (hodnocení, recenze)

Dromed: The Poughkeepsie Tapes je docela hustá podívaná.. je to trochu o kecání a ty záběry jsou víceměné z  policejních zisků a jsou dost nekvalitní, ale celý film mi šel mráz po zádech.