Univerzální voják 4: Odplata

• Česko Univerzální voják: Den odplaty (více)

John je bývalý voják a žije poklidným životem se svou rodinou. Jednoho dne je však přepaden a jeho rodina nemilosrdně postřílena, sám je těžce raněn. Jediné, co mu zůstane ve vzpomínkách, je, že vrahem je jeho kolega z armády Luc Deveraux. Po několika měsících se John zotaví a jeho jediným hnacím motorem je pomsta. Vše kolem Johna je však velice divné a nepochopitelné. Jakási dívka jménem Sarah tvrdí, že spolu mají poměr, ale John si nic nepamatuje. Postupně si však nějaké okolnosti vybavuje. Vše je ale docela jinak... Kdysi byl vládou vybudován projekt „univerzální voják“, v němž byli všichni účastníci speciálně vylepšeni. Tento projekt se však vymkl kontrole a samotní poloroboti se rozprchli mezi normální lidi. Po nějaké době se Andrew Scott pod vedením Luca Deverauxe snaží shromáždit všechny z programu a zřídit si svou vlastní komunitu. John se postupně dozvídá věci, které nechce slyšet, a v opuštěné chatrči nalezne své „dvojče“, které zabije. Po všemožných útrapách se konečně John dostane do tábora, kde se shromažďují  všichni vojáci z projektu... (TV Prima)

Diskuze

sniper18

sniper18 (hodnocení, recenze)

Abernathy: Ak sa ti páčila trojka, tak pravdepodobne áno, ale ak nie, tak s týmto asi ani netreba strácať čas.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Expendable

Expendable (hodnocení, recenze)

Ještě nedávno to bylo přímo na Van Dammových stránkách, takže si příště nech ty svoje žvásty, než do někoho budeš zase jebat.

Lacike

Lacike (hodnocení, recenze)

korbitch22: Tvrdim snad nieco take? Nie. Kazdemu so zdravim rozumom je jasne, ze to bude DTV film.
Ale rozdiel medzi 5 a 11 mega je celkom podstatny.
Do 5 mega stali posledne film s Lundgrenom ktore prakticky neobsahovali ziadnu akciu a 14 mega stal posledny Universal Soldier v ktorom bolo celkom dost akcie. Takze tak.

Lacike

Lacike (hodnocení, recenze)

Expendable: 5 mega je totalna blbost. IMDB uvadza rozpocet 11 mega. Neviem kde chodis na tie tvoje zvasty.

Expendable

Expendable (hodnocení, recenze)

Kdoví jestli tam budou kloni, slyšel jsem, že rozpočet bude 5 mega atyhle efekty jsou docela nákladné, takže zabijou jednoho Lundgrena a z mrazáku jakoby vyleze další až do doby, kdy jim dojdou zásoby :D

mzss1

mzss1 (hodnocení, recenze)

Příběh nebude moc složitý , prostě banda klonů a univerzalnich vojaku :)

Abernathy

Abernathy (hodnocení, recenze)

Expendable: já vím o čem, o  univerzálních vojácích, no to jsme moc nepokročili :-))

korbitch22

korbitch22 (hodnocení, recenze)

Korbitch: tentokrát to ale nebude klon,nýbrž kousek po kousku slepená verze z jedničky a to nesmrtelným kanagonem :-)

Ouwen

Ouwen (hodnocení, recenze)

Ensiferum: Ale ne :D Jako obecně, film kde jsou skvělé bitky, ne mezi něma ale obecně, chápeš ? :D

Ouwen

Ouwen (hodnocení, recenze)

Expendable: Couturovi zápasy jsou skvělé, já fandím Karlosovi Vemolovi, jedinej Čech v MMA a potom Danu Hardymu ( psanec ), má furt pankáče :D

sniper18

sniper18 (hodnocení, recenze)

Nejak som nepochopil posledným príspevkom, to len kvôli tomu, že je niekto wrestler, tak tu nemá čo robiť? Jasné, že wrestling je len taká šaškáreň, ale Austin je podľa mňa celkom zaujímavý herec, ktorý by do úlohy univerzálneho vojaka slušne sadol. Niečo ako Ralf Moeller v jednotke, ale kľudne by som bral aj väčšiu úlohu. Ale tu hrať ani nemá, no aspoň mňa by určite potešil.