Univerzální voják 4: Odplata

• Česko Univerzální voják: Den odplaty (více)

John je bývalý voják a žije poklidným životem se svou rodinou. Jednoho dne je však přepaden a jeho rodina nemilosrdně postřílena, sám je těžce raněn. Jediné, co mu zůstane ve vzpomínkách, je, že vrahem je jeho kolega z armády Luc Deveraux. Po několika měsících se John zotaví a jeho jediným hnacím motorem je pomsta. Vše kolem Johna je však velice divné a nepochopitelné. Jakási dívka jménem Sarah tvrdí, že spolu mají poměr, ale John si nic nepamatuje. Postupně si však nějaké okolnosti vybavuje. Vše je ale docela jinak... Kdysi byl vládou vybudován projekt „univerzální voják“, v němž byli všichni účastníci speciálně vylepšeni. Tento projekt se však vymkl kontrole a samotní poloroboti se rozprchli mezi normální lidi. Po nějaké době se Andrew Scott pod vedením Luca Deverauxe snaží shromáždit všechny z programu a zřídit si svou vlastní komunitu. John se postupně dozvídá věci, které nechce slyšet, a v opuštěné chatrči nalezne své „dvojče“, které zabije. Po všemožných útrapách se konečně John dostane do tábora, kde se shromažďují  všichni vojáci z projektu... (TV Prima)

Diskuze

Lacike (hodnocení, recenze)

Len skoda, ze tam nehra aj Michael Jai White. Mohli sme tam mat hlavnych zaporakov so vsetkych predchadzajucich dielov. Keby tam mal aspon nejake male cameo, ked uz sa bol pozriet na natacanie.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Ouwen (hodnocení, recenze)

Expendable: Ktomu to obsazení a mimochodem se mimořádně těším na drsného Dolpha :DD po Icarusu do něj vkládám naděje.

Expendable (hodnocení, recenze)

Ouwen: Tak tenhle film snad nebude horší než Eagle Path a naštěstí si ho Van Damme nedistribuuje sám, takže to určitě vyjde.

Ouwen (hodnocení, recenze)

Expendable: tjn, nechápu co dělají uživatelé na csfd,když hodnotějí filmy, který ani nemusejí vyjít.

Lateef

Lateef (hodnocení, recenze)

Imdb uváděla ještě nedávno 12 mega, ale teď tam údaj není, osobně bych to viděl něco mezi 8 - 10 m... trojka stála 14 mega... btw. vy tři univerzální ichtylové, smažte ty hodnocení...

Lacike (hodnocení, recenze)

To nehrozi. Adkins si uz urobil meno esriou Undusputed, takze podla mna dostane poriadne priestor.
Zato John Foo je stale uplne neznamy no name manik, ktory bol rad aj za stek, ktory v trojke dostal.

Expendable (hodnocení, recenze)

sniper18: to si nemyslím, tím by režisér naprosto pohřbil možné zisky, protože právě fanoušci čekají, že Adkins to převezme, kdyby ne, tak si film na sebe ani nevydělá.

sniper18 (hodnocení, recenze)

Len aby tu nemal Adkins podobnú úlohu ako John Foo v trojke. Ale keď sa už s Van Dammom tak dobre poznajú, tak snáď bude mať väčšiu úlohu.

korbitch22 (hodnocení, recenze)

Celej film se tam bude nahánět Arlovski s Adkinsem a posledních deset minut vyběhne Dolfík s Žáníkem,zatancujou si na parkovišti u conťáku kaskaderské tango,sundaj maskáče z výprodeje a hupsnou do mydlinkové koupele :-D nezlobte se na mě....mám z toho prostě strach a myslim si že to bude děsná volovina za pětku....ale třeba nás to překvapí kdo ví.

fililipekk

fililipekk (hodnocení, recenze)

Když bude chtít,tak si tam Adkins podá každýho,doufám že dostane dost prostoru,aby mohl ukázat co umí.

Lacike (hodnocení, recenze)

Ja zase od toho cakam, ze to bude lepsie ako trojka. Proste Scott Adkins. A minimalne jedna nahanacka tam bude urcite.

Expendable (hodnocení, recenze)

Nevím jak vy, ale o tohoto filmu si vůbec nic neslibuju, ani jedno zničené auto, nebo pád s okna jako v předchozím díle, bude to jedna zatuchlá továrna a staré vojesnké bunkry. Už podle těch fotek ten film musí být tak levný, že i Van Damme s toho nepokryje svojí denní dávku protejnů, dalo by se říct, že je to takový film o nadšencích, kteří se nejsou schopní smířit s tím, že už jim odzvonilo a pořád se s prominutím serou do toho, co už jim nepatří. Aby tento film nedopadl jako Drakula 3000.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Expendable (hodnocení, recenze)

No, podle těch fotek soudím rozpočet tak maximálně na 4 mega a s toho si 2,5 vzal Van Damme, Lundgren pouze 1 melounek a 250 000 se rozdělilo mezi ostatní herce, tudíš na film a efekty zbylo 250 000, aneb rozpočet českého Kajínka.

Ouwen (hodnocení, recenze)

korbitch22: Jn Vn Damme a Dolph tam byli za hovno, aspon Arlovski a ten voják z toho něco udělali.

mzss1 (hodnocení, recenze)

Uvidíme jak to bude spracovaný , podle mě tam bude dost akce..

sniper18 (hodnocení, recenze)

Zase ovládnutie sveta? To sa mi moc nepáči, radšej nejaký normálny príbeh na uveriteľnejšie úrovni ako jednotka a trojka.

korbitch22 (hodnocení, recenze)

já mám strach že to bude zase parodie jako trojka,Jean tamn skoro nehrál proboha! snad to nebude takovej propadák

Andersis

Andersis (hodnocení, recenze)

I returned from the dead as SCOTT, who this time around is the spiritual leader of the a generation of universal soldiers, ready to conquer the world! To napsal Dolph na svých stránkách.

mzss1 (hodnocení, recenze)

to jsem si myslel , tak nevim co straší s 3D ... 3D se přece hodí nejvíc do kin ...

mzss1 (hodnocení, recenze)

Takže to bude jen v USA v kinech ve 3D , nebo to bude jen domácí DVD ve 3D ?

korbitch22 (hodnocení, recenze)

mzss1: těžce pochybuju že to bude chtít nějakej distributor zkusit dát do kin,těch pár nadšenců jim nevidělá.

sniper18 (hodnocení, recenze)

Škoda, že niekde nie sú aj údaje o tom, koľko zarobili videofilmy, alebo aspoň o ničom takom neviem, ale je jasné, že si na seba trojka pekne zarobila.

rounen

rounen (hodnocení, recenze)

Andersis: no nevím jestli si to vydělalo v dnešní době,kdy hodně lidí si to spíš stáhne z netu než koupí na DVD...prostě kino je kino... - spíše tam se dá hodně vydělávat aby se film zaplatil