Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Ministr britské vlády odhaluje teroristický plán výbuchu jaderné bomby v Londýně. Z dalšími politiky se schovají v protijaderném krytu. Protiteroristické jednotce se nepodaří bombu zlikvidovat a ta ničí část Londýna a jeho okolí. V důsledku výbuchu uniká z vězení několik vězňů, kteří díky ozáření začínají mutovat. Vnikají do krytu a začnou zabíjet jednoho politika za druhým. Jen jeden se dostane ven. (Terva)

(více)

Recenze (3)

J*A*S*M 

všechny recenze uživatele

Posledních dvacet minut už sice není tak smrtící nuda jako předchozí (zhruba) hodina, ale koukat se kvůli nim na celý film se nevyplatí. Strašně špatné, doporučuju pouze masochistům. ()

Terva odpad!

všechny recenze uživatele

To to je jadrný ( jaderný ) odpad. Režie - Jonathan Glendening. Scénář - John a Peter Adams. Hudba - Phil Lawrence. Kamera - Jordan Cushing. ()

drankeryth 

všechny recenze uživatele

Mam rad postapokalypticky svet, ale v tomto pripade slapli vedla a to priamo do hovna:) Jednu vec som nepochopil vo filme, ako je to mozne, ze vybuch znicil vsetko, ale na konci filmu bola vonku neporusena helikoptera. Ako ju to mohlo obist bez znicenia. Cakal som, ze tam budu pekne brutalne nabuchany a hlavne zmutovany ludia, ale to co som videl vo filme, bolo skor na smiech. ()

Reklama

Reklama