Terra Nova

Ukázka z filmu 4
Dobrodružný / Mysteriózní / Sci-Fi
USA, 2011, 9 h 36 min (Minutáž: 41–45 min)

Hudba:

Brian Tyler

V roku 2149 hrozí vyhynutie všetkého života na Zemi. Svet je na pokraji ekologického kolapsu. V snahe za­chrániť ľudskú rasu vedci vyvinuli portál umožňujúci vycestovať späť v čase do 85 miliónov rokov vzdialenej minulosti, aby v nej ľudia vybudovali novú civilizáciu v nádhernom nedotknutom svete prehistorickej Zeme. Rodina Shannonovcov má tri deti, čím porušila zákon a musí vycestovať do minulosti. Pripojí k osadníkom Desiatej pútnickej kolónie na Terra Nova. Netušia však, že nový idylický svet a jeho bujná panenská príroda ne­opísateľnej krásy ukrývajú aj mnohé tajomstvá a nepredvídateľné smrteľné hrozby. Kolóniu ohrozujú gigantické mäsožravé dinosaury. Shannonovci zistia, že hrozba nečíha len spoza múrov kolónie, ale pri­chádza aj zvnútra. Niektorí zo samotných osadníkov totiž nezdieľajú rovnaký názor na záchranu ľudstva než väčšina tých ostatných. A tak hrozí, že nová Zem zanikne skôr, než sa ju podarí obnoviť. (TV JOJ)

Diskuze

kikka20

kikka20 (hodnocení, recenze)

lost815: to máš pravdu, jen na Vampire Diaries čekáme.. dlouho.. :D

lost815

lost815 (hodnocení, recenze)

Chválím Prima Cool za takovou rychlost.Dávat to na Nově,tak čekáme tak pět let!!

Bernyz

Bernyz (hodnocení, recenze)

Tak nakonec je to jinak...

První dva díly odvysílá COOL 1.4. v neděli od 20:00, ale další díly půjdou od 2.4. každé pondělí ve 20:15 :)

Pod (hodnocení, recenze)

Dnes se dozvídám samé dobré zprávy. Ja, já se kvám rozhodně přidám, a dám jim prachy. Půjdu vykrást banku.

KevSpa (hodnocení, recenze)

pavlikv: Je pravda, že Netflix se poslední dobou rozjíždí, ale nedovedu si představit, že by takovýhle projekt ufinancovali, nehledě na to, že Fox si asi jen za práva naúčtuje nemalou částku.

pavlikv

pavlikv (hodnocení, recenze)

Seriál našel zájemce, je to Netflix. Není 100% že bude pokračovat ale má šanci. Více ZDE.

KevSpa (hodnocení, recenze)

Pod: Nebuď naivní, pravděpodobnost, že to některá jiná stanice koupí, se rovná takřka nule. Jinak na "zahřívací kola" není v americké televizi místo, na to vzniká až moc velké množství kvalitních seriálů, které jdou rovnou na věc. Postavy tě musí upoutat už v pilotu, jinak je seriál nahraný.

A prosím, ta oslovení "kámo" si nech pro své vrstevníky, husy jsem s tebou nepásla. A že jsem toho viděla málo, takže nepoznám kvalitu? No... to radši ponechám bez komentáře.

Pod (hodnocení, recenze)

Podle mě tvůrci chtěli první sérií jen seznámit diváky s Terra Novou a postavami, jako takové zahřívací kolo. Nějaký vážnější děj nejspíš plánovali do další série. Kterou Foxáci zrušili.

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

hm, byl to sice průměr, ale ke konci se to opravdu trochu zlepšilo, a jako taková rodinná fajn jednohubka to fungovalo dobře.. těšil jsem se, že si to zase zopakuju, ale když se tak Fox rozhodl, budiž.. Rozhodně mně to nezabije :)

Pod (hodnocení, recenze)

Tak a teď přeji hodně štěstí TN, at´ najde jinou stanici a dočkáme se pokračování.

Pod (hodnocení, recenze)

KevSpa: Ja sem neřek že nejdražší = nejlepší. Já sem řek, že je to nejdažší a nejlepší seriál. V tom je rozdíl kámo. A jestli myslíš, že tohle neni kvalita, tak jsi toho viděl málo.

Sagara

Sagara (hodnocení, recenze)

M.a.t.t.: Ja som to dopozeral do konca a hoci sa to zlepsilo, ako celok to absolutne nestalo za to. A silne pochybujem, ze by sa dalsia seria zlepsila. Je to dost na povazenie ked je len v 12dielnom serialy viac ako polovica dielov len vyplnova.

KevSpa (hodnocení, recenze)

M.a.t.t.: Sleduju zruba nějakých 50 seriálů, takže to problém dostat do mého "programu" je, i když je to jen pár dílů. :))

Pod: Nejdražší = nejlepší? Eh! (a nejdražší není, ale ono je to úplně fuk, to s kvalitou nemá co dělat)

M.a.t.t.

M.a.t.t. (hodnocení, recenze)

KevSpa: Ja tvoj nazor beriem, ale predsa len ma trochu mrzi, pretoze ti do konca neostava az tak vela dielov aby si to nemohla dat casom cele. A nazory ze sa to zlepsuje aj od mnohych kritikov si prehliadnut nemohla. Samozrejme ti negarantujem ze to budes vnimat podobne ale nakolko u teba narozdiel od niektorych vladla spokojnost aj s pilotom, Terra Nova ma u teba sancu na aspon ciastocne napravenie reputacie.

Pod (hodnocení, recenze)

KevSpa: Kdo tu mluví o nekvalitě. Je to nejdražší a taky nejlšpčí seriál.

KevSpa (hodnocení, recenze)

M.a.t.t.: Ty hodiny u nekvalitních dílů mi už ale nikdo nevrátí. :))

M.a.t.t.

M.a.t.t. (hodnocení, recenze)

KevSpa: diabolsky smiech si nechaj po samotnom finale, paradoxne si to prestala sledovat v case ked sa to skutocne zacalo zlepsovat  :)

fantasmic

fantasmic (hodnocení, recenze)

musim povedat, ze ma to trochu mrzi... aj ked to malo vela nedostatkov, tak som si celkom oblubil zopar postav a posledne tri, styri epizody boli velmi fajn

Seriálové popravy a znovuzrození

Seriálové popravy a znovuzrození

23.12.2011

Spielbergova Terra Nova odložena

Spielbergova Terra Nova odložena

14.03.2011

Na „televizní Jurský park“, nebo lépe řečeno „prehistorický Avatar“ si budeme muset počkat déle, než se myslelo. Ještě superbowlový TV spot nám tvrdil, že pilotní film Spielbergem produkovaného… (více)