Terra Nova

Ukázka z filmu 2
Dobrodružný / Mysteriózní / Sci-Fi
USA, 2011, 9 h 36 min (Minutáž: 41–45 min)

Hudba:

Brian Tyler

V roku 2149 hrozí vyhynutie všetkého života na Zemi. Svet je na pokraji ekologického kolapsu. V snahe za­chrániť ľudskú rasu vedci vyvinuli portál umožňujúci vycestovať späť v čase do 85 miliónov rokov vzdialenej minulosti, aby v nej ľudia vybudovali novú civilizáciu v nádhernom nedotknutom svete prehistorickej Zeme. Rodina Shannonovcov má tri deti, čím porušila zákon a musí vycestovať do minulosti. Pripojí k osadníkom Desiatej pútnickej kolónie na Terra Nova. Netušia však, že nový idylický svet a jeho bujná panenská príroda ne­opísateľnej krásy ukrývajú aj mnohé tajomstvá a nepredvídateľné smrteľné hrozby. Kolóniu ohrozujú gigantické mäsožravé dinosaury. Shannonovci zistia, že hrozba nečíha len spoza múrov kolónie, ale pri­chádza aj zvnútra. Niektorí zo samotných osadníkov totiž nezdieľajú rovnaký názor na záchranu ľudstva než väčšina tých ostatných. A tak hrozí, že nová Zem zanikne skôr, než sa ju podarí obnoviť. (TV JOJ)

Diskuze

chaometic

chaometic (hodnocení, recenze)

Sartorius:  já koukal že na tu14 denní lhutu a ted tam vidím odkaz na edna tak jsem to stáhnul tam mrknu na to

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Agent24: hm, tak to vypadá ještě nabušeněji  než celý dvojdíl.. Skvělé

Gladiator15

Gladiator15 (hodnocení, recenze)

Prvý diel sa mi veľmi páčil a som zvedavý ako sa to celé vyvinie. Škoda len, že to nedostalo väčší rozpočet a bolo by na lepšie triky, ale na seriál je to aj tak slušné. Lang samozrejme super a vidím že sa mu akosi zapáčila úloha šéfa bezpečnosti v novom svete :D

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

první díl zapůsobil velice dobrým dojmem. Lang je naprosto výborný, rodina sympatická (no, ta dcera občas trochu štve, ale vynahrazuje to vzhledem) a přestože děj se vyznačuje klasickou spielbergovštinou a zatím není zas tak originální, samotný nápad originální je, takže se to zase vyrovnává. A jestli rozvinou všechny ty načtrtnuté tajemství, mohlo by to být opravdu slušné. A seriálový Jurský park jsem vyhlížel už roky.. Na 5 to zatím určitě není, ale 4 v klidu. Welcome to Terra Nova, folks

Sartorius

Sartorius (hodnocení, recenze)

sankacoffee: první 2 díly byly odvysílány současně jako dvojdíl, třetí díl bude příští pondělí.

Sartorius

Sartorius (hodnocení, recenze)

První dvojdíl je velmi povedený...vypadá to na další pravidelný přírůsek do mojí seriálové rodinky :-)

chaometic

chaometic (hodnocení, recenze)

kde jste to viděli? rád bych se na ten seriál v nejbližší době podíval díky...

maddy

maddy (hodnocení, recenze)

dnes sa na to chystám? ... videl už niekto prvú časť? nejaké prvé dojmy? :)

Petike

Petike (hodnocení, recenze)

WTF, "...Zemi hrozí vyhynutie" ? Kto doparoma písal tú synopsu ?

Pod

Pod (hodnocení, recenze)

Nedavno jsem sem posílal nějaké nové postry a obrázky i zajímavosti tak doufám že to sem admini přidají.

roning85

roning85 (hodnocení, recenze)

ja na 5 Trailer vizera dobre su tam aj kvalitne efekty atd. napr. Dinosaury vizeaju ako zive nie jak v niektorych filmoch vidno ze to je cez PC

Redi

Redi (hodnocení, recenze)

Tož to je těžko takto... Kdyby byla nějaká fajne zápletka... nebylo to moc epizodní, prostě nějaká chytlavá dějová linie... zajímavé charaktery jako LOST, které by umocnily flashbacky... tropická flóra pro mě sympatická... Tak by to nemuselo být zlé, dinosaury taky nevidíme pořád... k režii si nedovolím nic říct ani myslet, stejně tak k hereckému obsazení, pač je neznám (koneckonců kdo taky znal někoho z LOSTů kromě malého hobita nebo mimozemšťanky mrchy z Roswell:) ... stejně tak JJ.Abramse, krom ALIAS nadšenců ). Byl bych rád, kdyby se z toho vyklubalo zase něco návykového, více dramatického (drama už vymazali i z IMDB jestli tam kdy bylo) s důrazem na postavy a jejich konflikty ba dokonce intriky (jsem to já ale naivka)... ale to bych chtěl moc, pač tohle bude očividně zaměřeno na hodně široké publikum, takže příliš velký důrazu na akčnost, epizoidnost a další nobrain seriál a k tomu tam ještě doletí Transformers. Tvůrci kvalitnímu seriálu taky moc nenasvědčují.
Vidím to na čistý průměr, ale abych nežral, tak *** a doufám že se pletu a překvapí. A když nepřekvapí, tak si počkám na Battlestar Galactica: Blood and Chrome (která po 'BSG Dallas' doufám už bude stát zase za to) a The Mercury Men (jestli ten trailer na youtube je ono, tak to bude nehorázná béčková šupa :D ).
Každopádně, ať to bude jaké bude, tak doufám, že se tomu bude dařit, pač by poté mohli natoči spin-off, jak došla Země k záhubě... ten začátek vypadá skvěle. Takže ať se tomu aspoň komerčně daří, ale zase ne moc dlouho ať tam šoupnou ten prequel.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Seriálové popravy a znovuzrození

Seriálové popravy a znovuzrození

23.12.2011

Spielbergova Terra Nova odložena

Spielbergova Terra Nova odložena

14.03.2011

Na „televizní Jurský park“, nebo lépe řečeno „prehistorický Avatar“ si budeme muset počkat déle, než se myslelo. Ještě superbowlový TV spot nám tvrdil, že pilotní film Spielbergem produkovaného… (více)