Terra Nova

Ukázka z filmu 2
Dobrodružný / Mysteriózní / Sci-Fi
USA, 2011, 9 h 36 min (Minutáž: 41–45 min)

Hudba:

Brian Tyler

V roku 2149 hrozí vyhynutie všetkého života na Zemi. Svet je na pokraji ekologického kolapsu. V snahe za­chrániť ľudskú rasu vedci vyvinuli portál umožňujúci vycestovať späť v čase do 85 miliónov rokov vzdialenej minulosti, aby v nej ľudia vybudovali novú civilizáciu v nádhernom nedotknutom svete prehistorickej Zeme. Rodina Shannonovcov má tri deti, čím porušila zákon a musí vycestovať do minulosti. Pripojí k osadníkom Desiatej pútnickej kolónie na Terra Nova. Netušia však, že nový idylický svet a jeho bujná panenská príroda ne­opísateľnej krásy ukrývajú aj mnohé tajomstvá a nepredvídateľné smrteľné hrozby. Kolóniu ohrozujú gigantické mäsožravé dinosaury. Shannonovci zistia, že hrozba nečíha len spoza múrov kolónie, ale pri­chádza aj zvnútra. Niektorí zo samotných osadníkov totiž nezdieľajú rovnaký názor na záchranu ľudstva než väčšina tých ostatných. A tak hrozí, že nová Zem zanikne skôr, než sa ju podarí obnoviť. (TV JOJ)

Diskuze

Ketri

Ketri (hodnocení, recenze)

Ale musíte uznat, že ten čtvrtý díl byl opravdu trapný, jestli už tam nerozjedou ty "záhadné" náznaky těch druhých a tamtoho u toho vodopádu, tak z toho bude telenovela.

a už je to v modrých farbách - 69%, dala sa to čakať :-/

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

strašně neoriginální a plné hrůzně předvídatelných dialogů, ale neškodné a svou jednoduchostí i zábavné. plus Taylor je prostě neskutečnej badass a jeho výstup ve čtvrtém dílu nemá chybu.. A kromě dinosaurů to má i vskutku sympatické dívčiny (ne chováním ovšem)

topr harley

topr harley (hodnocení, recenze)

chaometic: taky si myslím, že se to ještě rozjede, a stejně mě to pořád baví :-)

maddy (hodnocení, recenze)

obávam sa, že nie som taký trpezlivý, pravdepodobne uprednostním iné tohtoročné novinky ;)

chaometic

chaometic (hodnocení, recenze)

maddy:   ono se to rozjede a dají víc prostoru terra nově, vždyt to obydlí je podobné jak v jurským parku.
stačí vydržet mohli to víc přiostřit víc si vychutnat džungli tu atmosféru..

maddy (hodnocení, recenze)

tiež rozmýšlam, že zmení 3* na 2*, je to vážne slabota ... a toľko peňazí do toho vrazili :-/

roning85

roning85 (hodnocení, recenze)

Ach jaj... myslel som si ze to bude nieco co ma dostane ale ako tak pozeram tak som sa milil... ocakaval som od toh oserialu nieco ako je Jurassic Park takze zo 4 hviezd dam len 2,5. Slabota viac kecu nez deju akcnosti.

KevSpa

KevSpa (hodnocení, recenze)

Teda ta sestupná tendence jednotlivých dílů je děsivá. Ale ještě vydržím.

glassmoon

glassmoon (hodnocení, recenze)

tak ani 4. (pre mna posledny) diel nevyvratil moje presvedcenie ze ide o sracku, scenaristicky blabol a vysmech elementarnej logike... raitingy tiez klasaju tak snad to nebude spatit eter velmi dlho. zda sa, ze na to byt scenaristom je treba menej umu ako na to byt zasivajucim sa politikom.

TomikZlesa

TomikZlesa (hodnocení, recenze)

bohužel přesně tak, ješte větší katastrofa než třetí díl, seriál se ubíra uplne stejnym smerem jako Flashforward, výborná myšlenka zazděná odklonováním od děje řešením blbostí a věnování se ději posledních 10s v každém dílu, no a pak ho zrušili :D

fantasmic

fantasmic (hodnocení, recenze)

e04 - ach jaj... ďalšia super originálna zápletka... no nič, zdá sa, že jediným dôvodom prečo budem seriál aj ďalej sledovať je sympatická Shelley Conn

Blaken

Blaken (hodnocení, recenze)

iamek: taky musim bohuzel souhlasit,od zacatku bylo cloveku jasny jak to skonci,navic ten tayloruv vyraz kdyz jel na motorce,me zabil

Kobain

Kobain (hodnocení, recenze)

To je to samý jako Super 8. Spielberk to Abramsovi totálně zmrvil...

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

hm, tak třetí díl už opravdu jenom tak tak průměr, k prvním dílům jsem často shovívavější a i tady se mi ten rozjezd docela zamlouval, ale epizoda 3 to zakopala dost hluboko. Nicméně stejně nepřestávám sledovat, jako dobrodružnou klišoidní jednohubku si to v klidu ještě 10x dám.

O.Peta

O.Peta (hodnocení, recenze)

topr harley: :D a viděl si i falling skies? Nebo jen kladeš odpor :D Protože podoby jako je zase nějaká skupinka, na jedný straně plíživci, roboti, na druhé šestkaři a místní obludy. Falling skies, kde je otec a synové, milenka doktorka. Tady je tou doktorkou matka no, to je tedy ale změna :) No nevím, třeba se to ubere někam jinam, ale zatím to moc nevypadá. Jestlipak to není Spielbergem :)

O.Peta

O.Peta (hodnocení, recenze)

Jako kdybych měl deja vu. Až podežrele podobný (v jistých bodech stejný) seriálu Falling Skies. Trochu jiný prostředí, ale jinak hodně velký kopírování. Zde mi přijdou akorát ještě horší herci, nemám pravdu? :)

MartinezZ

MartinezZ (hodnocení, recenze)

Tak schválně, jestli se to "zvrhne" ve standardní menželskou krizečku - manžel žárlí na Malcolma, který manželku možná prosadil za nějakým účelem, manžel zjistí, že Malcom je špech šesťáků, ale manželka mu neuvěří, protože si bude myslet, že jen hlouopě žárlí a přehání to. Nakonec se to proflákne a rodinku stmelí zase ohrožení života některého z děcek.

glassmoon

glassmoon (hodnocení, recenze)

aha 100 tych vtakov co nas takmer zabili... a co ta holka. no vis, ona tak trochu vypadala jak ty a tak, bola vtipna a inteligentna a tak, a dala mi tohle trstako... aha 10000 tych vtakov - nuz utekajmeee, aaa , aau, auuu ratatatata :P

TomikZlesa

TomikZlesa (hodnocení, recenze)

Inirdin: postavy a celý scény...soupací dvere nezavrou kvuli malymu blbymu ptakovi (plazovi), vim ze lezou sachtou a tak budu jen stat a cumet, reseni banalnosti v tech nejakčnejších scénách, o tom napotřetí podařeným zásunu ani nemluvím, spíš jde o to jaký banality se řešej, jako např. ta kytara a jestli se mu líbí, trhač místo utrhnutí nohy ji žvejka jak pedro....občas mi fakt přide že to točí 13letý dítě

Kobain

Kobain (hodnocení, recenze)

Oni z toho snad udělaly telenovelu z pravěku. Vždyť se tam řeší jen vztahy v té mizerné rodině. Jestli to takhle bude v každým díle tak to je maximálně na dvě hvězdy

maddy (hodnocení, recenze)

vážne si nie som istý, či to po troch častiach nevzdám :-/

Seriálové popravy a znovuzrození

Seriálové popravy a znovuzrození

23.12.2011

Spielbergova Terra Nova odložena

Spielbergova Terra Nova odložena

14.03.2011

Na „televizní Jurský park“, nebo lépe řečeno „prehistorický Avatar“ si budeme muset počkat déle, než se myslelo. Ještě superbowlový TV spot nám tvrdil, že pilotní film Spielbergem produkovaného… (více)