Epizody(13)
-
Neues Leben (S01E01)
-
Kein Heim (S01E02)
-
Klassenkampf (S01E03)
-
Eine sichere Bank (S01E04)
-
Schön für einen Tag (S01E05)
-
Klotz am Bein (S01E06)
-
Arm dran (S01E07)
-
Alles auf Schwarz (S01E08)
-
Selbstbestimmung (S01E09)
-
Nebenwirkungen (S01E10)
-
Teenagerliebe (S01E11)
-
Hundeleben (S01E12)
-
Vollgas (S01E13)
Hrají
Annette Frier
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Nadja Becker
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Stromberg (2004) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Elyas M'Barek
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Deník doktorky (2008) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Turečtina pro začátečníky (2006) (seriál)
Oliver Fleischer
Nejlepší seriály:
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Jan Sosniok
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Die Eifelpraxis (2016) (seriál)
Louis Hofmann
Německo
Nejlepší seriály:
Ripley (2024) (seriál)
Dark (2017) (seriál)
Vládcové nebes (2024) (seriál)
Andreas Engelmann
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Schimanski (1997) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Axel Siefer
Nejlepší seriály:
Stromberg (2004) (seriál)
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Stephan Ullrich
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Bettina Engelhardt
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Alexandra von Schwerin
Nejlepší seriály:
Stromberg (2004) (seriál)
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Fabrika na oficíry (1989) (seriál)
Michael Abendroth
Rakousko
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Post Mortem (2007) (seriál)
Jochen Kolenda
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Schimanski (1997) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Dimitri Bilov
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
GSG 9: Speciální jednotka (2007) (seriál)
Soogi Kang
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
My děti ze stanice Zoo (2021) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Frank Maier
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál) - herec, a.z.
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Christie Noza
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Thomas Bestvater
Švýcarsko
Nejlepší seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Ania Niedieck
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Maria Ehrich
Německo
Nejlepší seriály:
Tančírna na hlavní třídě ’56 (2016) (seriál)
Tančírna na hlavní třídě '59 (2018) (seriál)
Hotel Adlon (2013) (seriál) - herec, a.z.