Vyměřený čas

Illuminare

Trochu mi to přišlo jako futuristycká hra na Robiha Hooda. Bohatým brát a chudým dávat. Na druhou stranu, když někdo prohlásí: " Čas jsou peníze." Na 100% si vybavim tenhle film. ()

johnymdoe

Zajímavý námět, dobrý trailer a pak..Bohužel vše špatně...neherec Timberlake, nepěkná Seyfriedová, špatná režie a dokonce i efekty( scéna z nabouraným sporťákem kdy se otočí ve vzduchu vypadá jak hozený angličák(a zřejmě to tak i vzniklo)).Robin Hood a Bonnie a Clyde posunutí do 22 století a přes veškeré akce je to jen nuda,nuda a zase nuda. Místní hodnocení nechápu a tři hvězdy dávám jen za to že Každé nové sci-fy je lepší než žádné. Jen pro příště by to chtělo nové herce,scénáristu,režiséra a dobré trikaře...tedy pardon teď jsem si vzpomněl na závěr a naprosto nesmyslnou a idiotskou smrt hlavního "záporáka" a snižuji hodnocení na hvězdy dvě. Po pěti letech 3* přece jen... ()

Theoretic

Neotřelá myšlenka na základech Equlibria, Bonie a Clyda a Foresta Gumpa s tragicky brečícím Justinem a jeho matkou. Druhá polovina filmu až příliš zbrklá a vyžaduje omezit mozkovou aktivitu diváka na minimum. Nicméně svižná podívaná, která mi za těch 109 minut stála. ()

TaanStari

Občasný záblesk Gattacovské atmosféry, ale jinak jen strašně odbytý film (především z hlediska samotného scénáře) se zajímavou (ale opět odbytou) premisou. ()

KOZEL84

''Ahoj mami''.Vtipné jak někdo tuhle tupoučkou vizi vidí jako geniální a já kretén nenosím ani hodinky.Rýpání by vyšlo tak na milion let,ale na to nemá čas ani chut'.Snad jen,že tenhle systém by měl životnost asi v hodinách (než by se všichni povraždili-ani žádný pin,nic?!).Zas sou tu i dobré zprávy-netopíme se,nemrznem a je furt co tankovat.ovšem ti co jezdí do práce vlakem,budou totálně v ....Nějaké příměry by se možná našly.Nezájem.Neumíte číst nebo co!No jinak má Andy nějakou pověst a možná se mu tohle nepovedlo,ale počítám,že až bude chtít točit nějakou tu kulervoucí satiru,nebude tam figurovat ani jedno z prvních pěti jmen obsazení.Možná tak to šesté.Ale Timberlake je na tuhle povrchní kravinku zase v pohodě snesitelný.A určitě by tam nehrál Petyffer,který nemá ani na Twilight a tak točí aspon' jeho-ještě tupější-klony.Dobrá hudba,káry (ty nebudou úsporné) a nelituju skoro dvou hodin,když se ani chvilku nenudím.Narozdíl od tříhodinových NUD,které mi (ne)ovlivní život.3aPůl ()

Badel

Vtipnej námět na patnáctistránkovou povídku roztaženej do levnýho nesmyslnýho filmu s prvky snad i parodie (Bonnie a Clyde). Cilian Murphy je sice jindy zajímavej herec, ale prostě je to skřet, takže dělat z něj hustýho huntera v koženým obleku je úlet. Pokud vás neerektuje Amanda v minisukýnce, tak je to úplnej trapas. ()

Silencia90

Jsem ráda, že to je tak jak to je. Film představuje situaci, kdy jediná jistota života už není jistá - tedy že na každého jednou dojde. Můžete si to ale představit i tak, že čas jsou peníze, a i když ve skutečném světě to není tak drastické (dojdou-li peníze, zemřeš), svým způsobem se to tak dá vysvětlovat, protože bez peněz se v dnešní době nikdo neobejde (nepřežije). A jediným spravedlivým východiskem je, aby na tom všichni byli stejně. V otázce života a smrti je to tak. Ovšem v otázce penězích to trochu zavání komunismem. :D Myšlenka dobrá, ale ta realizace... No každopádně film se celkem povedl a Justin mi konečně dokázal, že umí hrát. ()

Indian88

Myšlenka je super, použít jako platidlo čas. Už ten nápad mě nadchl a na film jsem se těšil. Nicméně... přišlo mně to dost odfláknutý, i když si myslím, že má toto téma potenciál na zápletku do 15tihodinovýho snímku. Herecký obsazení taky dost pokulhávalo, JT celkem slabota, ale jasně nejtrapnější postavou byl Minute man v podání Pettyfera. Co říct, snad jen - škoda. ()

Vláža

Rozhodně to špatný film není, spíš v poslední době jeden z nadprůměrných, ale ......... Ta myšlenka je naprosto geniální a z tohoto filmu mohla udělat 100% hodnocení, jen kdyby ten příběh nebyl tak trapnej. Zahozená šance, jak udělat film roku, škoda. ()

RedHot

Potenciál za celý Manhattan, promrhán však v téměř stejné míře. Podobně jako netušíme, kde se hlavní hrdina naučil bravurně skákat po střechách, suverénně střílet z velkorážní pistole či řídit ohromná auta, zůstává neznámo i to, proč bychom hlavnímu hrdinovi vlastně měli fandit. Jen to, že celý námět zavání Wolkerem, bych tvůrcům ještě odpustil, avšak palce jsem Willovi držet zkrátka a dobře nemohl, jelikož pocházel z chudinské čtvrti jak se patří - gauneři, zabijáci, ochlastové - a tudíž bránil práva někoho, kdo mi sympatický nebyl ani trochu. Asi jako kdybyste natočili film, jak nějaký sympaťák hájí právo feministek střílet muže. Přes pár úctyhodných logických nesmyslů se navíc prohlodáváme k pasážím, kde ústřední pár sedí v autě, o něčem bezduše vykecává a tak nějak nevnímá, že oběma na hodinkách zbývá jen pár minut. Chci vidět člověka, který by se v této situaci zachoval podobně. ()

zahadum

Autor skvelého až geniálneho filmu Gattaca, to nemôže dopadnúť zle...s takouto myšlienkou som si sadol k tomuto filmu.....omyl.....Vyslovene je škoda času rozpitvávať celý dej filmu ktorý je tak nabitý nelogickým správaním až som to prestal počítať niekedy v 30 minute filmu....film nemá POINTU ..film nemá MOTIVACIU konania hlavných hrdinov...dej sa vlečie....kam ? nevedeno..prečo ? nevedno...záver filmu je už len totálne zmixovanie chaosu v ktorom sa snád ani sám scénarista nevyznal....a ten úbohý až hyper lacný look na budúcnosť...to sa na viac nezmohli ? autá zo 70 rokov zo zvukom aut od sudca Dredda :(( škoda škoda škoda.-..tak sľubný námet..potenciálu snád na celý seriál a.......škoda času ()

Finarfin

"Chudí umírají, zatímco bohatí nežijí." V rámci toho, co jsem čekal, perfektní zábava. Originální nápad, ze kterého se možná dalo vytěžit víc, na druhou stranu, lepší než kdyby to byl jen další film do řady. Bylo tam pár logických chybiček, ale zcela v mezích, nechtěl bych například celý ten film oběhat v Sylviiných podpatcích. Nebylo to ani přeslazené ani zbytečně drsné, po všech stránkách vyvážené. ()

gumbo

Neskutečně prázdný děj. Alegorie na chamtivost bohatých se sice povedla, ale její vyústění vede do ztracena. A to ten námět skrýval takový potenciál. 65% ()

arthur.22

Oceňuji skvělý nápad, který ovšem sám o sobě vydrží cca na 30 minut. Dál už je všechno hodně černobílé a dá dost práce neuhodnout, jak to celé dopadne. Takže jak mi to zpočátku připadalo jako jedno z (pro mě) největších překvapení loňského roku, na konci už se mi líbila jenom kamera, malá Shyloh a Amandiny šaty. ()

goniss

Nedívejte se dvakrát. Poprvé byl film originální v tématu, a po skončení filmu byla otázka typu "tyjo, kolik už je hodin" klišé, poprvé mě děj tak vtáhl,až sem uvěřila a měla pocit že to v reálu taky máme tak. Myslím že námět je super. ()

Heffleyka

Ten nápad je jednoduše skvělý! Bohužel zpracování filmu mu uškodilo... Scénář mě jednoduše zklamal, myslím, že z toho tématu šlo dostat mnohem víc, celek působil zvláštěně a nemůžu si pomoct, ale nikdy, kromě Olivie Wilde mi tam nebyl sympatický, všichni boháči byli až moc "zlí" a celé to bylo takové nepřirozené. Každopádně nadprůměrný film, ve kterém se najde pár opravdu dobrých scén, s velmi zajímavým tématem, které by si možná zasloužilo lépe zpracovaný remake. ()

theSaint

Nápad vynikající, zpracování o dost horší. Justin nebyl tak katastrofální, jako vždy, ale stále je to špatné. Jeho přítomnost kvalitu filmu snižuje. Ale ať jsme féroví, ono celkové zpracování stálo za velké nic. Prázdné, bez emocí.. rádoby dojemná scéna (matka a syn běží k sobě) mi spíše přišla trapná a prvoplánová. Celkově to bylo takové.. bez šťávy! Zklamání. ()

Dámské posily...

Dámské posily...