Vyměřený čas

kirmakX6on

Po prvních 40 minutách, v kterých jsme pozvolně seznamováni s realitou sci-fi příběhu, následuje hodina zcela triviálního utíkání a kradení. Základní sci-fi myšlenku (čas jako platidlo) má film sice výbornou, bohužel rozpracována byla nedostatečně. Díky kvalitnímu soundtracku a neokoukaným hercům hodnotím jako lepší průměr. ()

Olafsson

A já ani netušil že tam hraje Amanda.. To zas budu mít vlhké sny... Other than that - svižná sci-fi s dobrým Timberlakem a atraktivním námětem... Plně se ztotožňuji s POMOvou poznámkou ohledně Seyfried... ;) ()

Tremono

Nejvíc jsem byl zvědavý, jak vysvětlí technické potažmo historické detaily vzniku onoho časového omezení. To mě poměrně zklamalo, historka na půl minuty o jakémsi genetickém vylepšení - nuda, nuda, nuda. Myšlenka zajímavá (něco jako ve starověkém Egyptě, kde bylo měnou jídlo - holt ošidné), "nemám čas" získává nový rozměr, bohužel stejně fungujících dystopií je zfilmováno fůra, proto není těžké domyslet si, jak to dopadne a veškeré napětí je v háji. A zřejmě už nezbylo místo, peníze (nebo čas) na lepší osobní drama hlavních postav a jejich vykreslení, které si pohodě si vystačili s běháním, honičkami auty, střílením a skoňováním toho slova, které hýbe světem. ()

Dinsberg

Osobně než samotný film raději hodnotím jeho dopad na moje vědomí. Film samotný se motá na hranici průměru, Justin Timberlake opravdu moc hrát neumí a svojí mimickou výbavou se velmi přibližuje svalnatému Slyovi. CO ale hodnotím jednoznačně pozitivně je ono poselství. I když je pravda, že z tohoto filmu museli levicoví radikálové stříkat olej, neskrývám nadšení s bezostyšného odhalení praktik mocných kapitalistů. Všichni, kteří i nedej bože čtou tenhle komentář, nějakým způsobem prodávají svůj čas. Od dob feudalismu se toho moc nezměnilo, jen poddaní dostávají pár drobků, jako držhubné. Vítejte v mé časové zóně, jsem váš správce času. Tuhle větu mějte na paměti až budete mluvit se svým šéfem. ()

Viper86-V1

Hodně zajímavý film, který nenudí, má tempo, dobré akční scény, solidní dialogy a především onen geniálně originální nápad. Ten si zaslouží jednu samostatnou hvězdu. Jinak je to ale formálně a objektivně spíše jen nadprůměrný snímek a věřím tomu, že uchopit tento scénář takový tým z Inception s Nolanem na režisérské sesli a DiCapriem namísto Timberlakea, mohlo z toho místo solidního originálního sci-fi vzejít něco naprosto kultovního, jedinečného a myšlenkově mnohem hlubšího, než jaký je výsledek, přece jen jen v tomhle ohledu jen po povrchu klouzající. ()

jprmusic

No rozhodně je Timberlake lepší herec než zpěvák. To je ta pozitivní informace. Ta negativní je ta, že někdo dokázal poměrně fresh sci-fi myšlenku pohřbít kombinací Bonny a Clydea s Robinem Hoodem, takže finální výsledek je poněkud otřepaný. Několikrát nastavovaný konec mě poněkud otravoval a ve finále nebyl nic moc, ale v celku se to dalo. Jo a chtěl bych umět uběhnout na jehlách to co Amanda Seyfried :-) ()

J*A*M*B*O

Ak v neakom filme hrá Timberlake, neveští to nič dobré. No aj napriek tomu som s filmom nadmieru spokojný, keďže bol pohodový. Nápad ani nepovažujem za zlý, veď je to niečo nové, ale čo musím vytknúť je to, že film sa snaží byť dokonalý, čo v tomto prípade vôbec neladí s dejom. Andrw Niccol dokázal do filmu dať síce kus seba, no nebolo to ona čo by ma zachvátilo. Na filme sa mal však tým ešte pohrať a ak by sa doladili detaily a chyby, bolo by to vskutku dokonalé. Dávam 8/10 bodov. ()

nudla

Nádherná, taková orwellovská, alegorie na společnost. Ne, že by to bylo mistrovské dílo světové kinematografie, ale už jsem to viděla podruhé a opět mě to neskutečně bavilo. Moc se mi líbilo herecké obsazení a je zajímavé, že Timberlaka jako hudebníka nesnáším, ale jako herec mě fakt baví. 85% ()

Syna.1990

Průměrná akční sci-fi pohádka, nebýt toho super originálního nápadu, dal bych tři hvězdičky, takhle dám čtyři. Oba hlavní hrdinové zahráli dost slušně a dá se říct, že i ten příběh byl celkem slušný, ale dle mého názoru se z toho dalo vytřískat víc. "Don't waste my time" 70% ()

bavs

Od tohoto filmu jsem čekal hodně a to jsem taky dostal! V první řadě musím ocenit nápad nahradit peníze časem, který je velmi cenný i v naší realitě, ale tady je životně důležitý. Nikdy bych nevěřil, že z Justina Timberlakea se stane herec a ještě k tomu není vůbec špatný. A už vůbec bych nevěřil, že může být Amanda Seyfried tak krásná, zatím se mi nikde nelíbila, ale tady se to kostymérům opravdu povedlo, a tak mi dobrý pocit z filmu nekazilo to, že by mi nebyla hlavní ženská postava sympatická. Film předvádí v praxi již tradiční heslo, které už kdysi razil například Jan Žižka, a to bohatým brát a chudým dávat a tím změnit svět k lepšímu, jen zde je to podáno v nadčasové verzi. Film s velkým potenciálem, který byl z velké části naplněn. ()

george82

Námět je docela zajímavý, ikdyž i na můj vkus až přehnané sci-fi. Justin mě opět nezklamal. Celkově je film svěží a rychle utíká. ()

marek29

Po 2. co jsem viděl tento počin a podruhé jsem byl odpálenej :) Takhle má vypadat snové sci-fi. Napětí jako blázen, občas suchej humor, dramatický scény, do toho trocha lásky, s tím související vykulená Amanda Seyfried ne moc oblečená, příjemným zpestřením pak byl i Johnny Galecki, který je už od Teorie mým hrdinou.. In Time prostě neomrzí a na to že pan Timberlake hlavně zpíval, tak hrát umí taky dobře. Rozhodně podruhé nebylo naposledy! :) jasných 5 z 5 ()

Zadri

Tak slibně to vypadalo a tak špatně to dopadlo. Nevím v jakém rozpoložení psal autor scénář, ale takovou dějovou nedomyšlenost a nelogičnost jsem, už dlouho v tak slibném filmu neviděl. Hlavní hrdina Robin Hood doby časové se chová jak malej Jarda a jeho cílevědomost je velmi pochybná. Je až s podivem jak takové chyby dokáží zkazit konečný dojem z filmu. Škoda. ()

Maica

Jupí! Přiznám se, že jsem od filmu s hlavičkou "Sci-Fi / Thriller / Akční / Krimi" zrovna moc nečekala a chtěla jsem ho vidět spíš kvůli hereckému obsazení. Ale teď jsem nadšená, protože jsem konečně narazila na snímek, kde i sci-fi futuristická zápletka funguje bez velkých nesmyslů/nedostatků, kterých si všimne i průměrná divačka. Navíc se mi moc líbilo i zmíněné obsazení (s pár výtkami, jakože třeba "policajt" na dvacet pět rozhodně nevypadal) a barvitost charakterů, protože žádná z postav (možná až na Willa) nebyla vyloženě černobílá. Neobjevil se tady kromě něj žádný 100% klaďas, ale ani záporák. Takových filmů víc. ()

Dámské posily...

Dámské posily...