Vyměřený čas

yatan

Presny opak Real Steel. Super originalny a zatial asi najviac nevyuzity napad roku, priemerne zahrany a zrezirovany. Skoda, ze sa toho nechytili velki hraci..mohol to byt jeden z najlepsich filmov roka 2011. ()

Phex

Skvělý sci-fi nápad utopený jako koťátko v hollywoodském prostinkém příběhu o lásce a činech "pokerového jánošíka" zde Justin Timberlake. Moje pochyby nad tím jak to zahraje se nastěští rozplynuly, nutno říci, že tu jeho roli by zahrál i Pinokio. ()

j_design

Jak už bylo psáno, brilantní nápad ten příběh. Justina osobně nemusím, ale do role se celkem hodil a zahrál ji velice slušně.. celkově bych film hodnotil 3* ale díky výběru automobilů musím o jednu zvýšit.. Lincoln Continental a Dodge Challenger dodali filmu onen šmrnc! ()

DonBraso

Čekal jsem větší časovku,nějaký dlouhý maraton a dostal jsem štafetu na 400metrů.Musim pochválit nápad a určité zpracování.Celkově to do sebe i zapadá,horší je jak je to pojato a jak natočeno.Koukat pořád na ruce je sice fajn,ale dívat se pořád taky někdy škodí.Hlavní postavy hrajou průměr a tady se vůbec nehodí Amanda Seyfried,to pardon,ikdyž jí to slušelo.S těma hranicema dobrý,ale nějak mrtví,bez dalších okouzlení,nápadu,přitom je for,že ke konci to projel jak nůž máslem hranice nehranice,jenomže v ghettu nemají auta:DTempo tenhle film neměl vůbec a to je nejhorší chybou,protože ústřední dvojka a jeden polda co to dělá x let,je nudný kafe tak na tempo do bazénu.Doopravdy chválim nápad a tu mírnou scifi scenérii,jenom to chce doladit. ()

Pangi

Výborný nápad a skvělá první půlhodina.Pak to ale poněkud začne drhnout a s přerodem v Bonnie a Clyda spolu s JanošíkovskoHoodovským nadšením to ve mně ten film zabilo.Nicméně Murphy opět fámozní.Justin v pohodě a Amanda bez komentáře... ()

Bariss

Má to švih a šmrnc, má to spád, má to nápad, ale to bude asi tak všechno. A to to vypadalo tak nadějně.. ()

matufran

Film který mě bavil a ani minutu jsem se nenudil. Byl jsem skeptický, když jsem v obsazení v hlavních rolích uviděl Justina Timberlakea a Amandu Seyfried, ale film je příjemný překvapením a oba aktéři jsou herecky výborní. Film si zaslouží svých 85% nebo 85 jednotek času?:) ()

chrustie

Bonnie a Clyde křížení Robinem Hoodem, to vše v hávu né moc daleké budoucnosti (technicky vzato je námět totožný se současným stavem ve společnosti). I přes pokulhávající logiku a místy předvídatelný děj, velmi dobré. Co mě potěšilo nejvíc, tak to, že opravdu originální téma neskončilo spraseným zpracováním, jako je tomu již nějaký čas zvykem. Justin Timberlake mě osobně znovu ukázal, že hraní mu svědčí znatelně více, než poskakování s mikrofonem. Jednou se možná dočkáme i toho, že to bude PAN herec, snad. Amandu Seyfried si dokážu představit jako "Šestý element" :) .. ()

Trishka

Pud sebezáchovy mi káže přihodit hvězdu, zvlášť po tom, co jsem stejným počtem ohodnotila Rozbřesk, ale nemůžu jinak. Téma víc než zajímavé; celkově i nástin toho, co nastane, když vám vaše digitálky vypoví službu, slibný, ale tím je pro mě potenciál námětu vyčerpán. Typické popcornové schéma jak čestný Robin Justin Hood bohatým bral a chudým dávál je sice pěkná akční honička, ale nějaké hlubší kvality navíc postrádá. Černobílému pojetí nepřidávají ani herecké výkony. Takže škoda. Silnější osobnosti a temnější provedení třeba příště. ()

Dextwer

Už jak jsem zmínil v jiném filmě o tom, že Justin Timberlake se mi opravdu více hodí do filmu než pro hudbu. Tento sci-fi thriller běží jen tak po hladině, bez hlubších vysvětlení, jak, proč... Možná trochu i škoda na druhou stranu nutí člověka se zamyslet, že pojem čas je zde veden jako metafora na dnešní peníze, které určují, kdo má moc, kdo vládne, kdo rozhoduje a kdo naopak stojí na druhém břehu dění. Zajímavosti: * Původní název filmu byl Now * Ve skutečnosti je Justin Timberlake starší než Olivia Wilde, která hraje jeho matku. Moje hodnocení: 75% ()

B.C.B.P.

Jeden z tých filmov, ktoré upútajú dobrým nápadom a potom – poučení skúsenosťami – tŕpneme, kedy sa to dorve. Lenže toto sa nedorvalo. Najvážnejším nedostatkom, ktorý vyjmem nad zjavnú absenciu logiky (avšak ani to akosi neprekáža), sú neprepracované profily postáv; ich konanie je príliš samozrejmé bez toho, aby sme im to naozaj uverili (čo by ospravedlnilo aj záverečnú scénu, ktorá to mala u mňa nahnuté). Inak, nevtieravý prístup s akým preniká film ku divákovi je chvályhodný. V dobe, kedy Hollywood so všetkou razanciou ukazuje svoju silu, sú takéto „skromné“ žánrovky vzácne. Potenciál využitý primerane dobrému úmyslu. ()

TomasB

Perfektní myšlenka perfektně prošustrovaná. Rychlý spád do poloviny filmu je nahrazen unylým robinohudcovstvim. ()

kraeos

...aneb čas už není to jediné, čeho máme všichni stejně. Moje oblíbená Olivia bohužel měla v tomto filmu příliš "málo času" a Justina začínám mít čímdál víc rád. Skvělý film o tom, že chamtivost je nejhorší lidskou vlastností, která je příčinou většiny problémů. ()

psychohippo

+ Vcelku zajímavý námět (vzhledem k výhledům i naší společnosti), výprava v duchu dekadence, opravdu vytěžené možnosti používání slova "čas" v dialozích, padouch jak má být... - Ty nelogické seky ve scénáři, spousta vymrhaných sekund i minut na romantické muchlání šlo opravdu proti základnímu námětu atd., film se jako celek prostě nějak rozsypával. Mimo Murphyho mě napadá, jestli tam byl obsazen ještě nějaký herec? A přidám se k Cervenakovi - příliš nalevo... Takový ten naivní marxistický intelektuální postoj, díky kterému opakovaně vyhrává drancující lůza... ()

x_ander

Jaká škoda! In time pracuje s geniálním nápadem, ze kterého vytěžil zajimavý pohled na zdejší svět a jeho společnost. Prvních 20-30 minut filmu je perfektní, a pak se to začne doslova sr*t. Hlavní postavy se totiž chovají naprosto nelogicky a trošku jsem nechápal, o co komu vlastně jde. (-SPOILERY- např. proč v závěru, kde hrdinové ukradnou milion let, je rozdají bez toho, aby si byť nějaký čas nechali pro sebe, a pak utíkají někam do pole, když jim zbývá posledních pár minut? Proč Timberlake po jeho zadržení zdrhne po té, co mu zadrží tisíc let a nechají mu jen dvě hodiny? Proč se nic nedozvíme o postavě, která Timberlakovi dala to století? Proč se nic nedozvíme o Timberlakově otci, když o něm několikrát padne zmínka?) Takových otázek je spoustu, ale k jejich zodpovězení se film nemá a ve výsledku se v něm vlastně nic důležitého nestane. Proto je to škoda - Niccol má k ruce sympatické herce a hlavně výbornou zápletku, se kterou však ve finále neumí naložit. ()

LIAcek

Myslím, že tímto filmem chtěl režisér poukázat na to jak je čas důležitý a že by se sním mělo nakládat s rozvahou a ne jím plýtvat. Jelikož se většinou do filmu až moc vžívám(proto nemůžu koukat na horory) tak mě to hrozně dostalo a to bylo asi i záměrem. Líbilo se mi to moc a o tom, že tento nápad tady ještě nebyl není třeba mluvit:) Dalo by se to okomentovat jednou větou: Nadčasové!!! ()

Dámské posily...

Dámské posily...