Vyměřený čas

Aywes

Popcornová a moderní dojná kráva s velmi pěkným nápadem.Neberu jim, že celkový nápad je docela originální uznávám.Nápad je však dost nedotažený a tak vše působí nesmyslně.Timberlake umí perfektně sebeobranu,střílet,řídit auto a svádět ženský.Zvláštní chování postav raději nepočítám.Nebýt pěkného nápadu dám odpad s čistým svědomím.Tento film mě však ujistil, že Timberlake NENÍ dobrej herec, ale pouze další člověk z kterého jsou dívky vlhké. ()

papuchalk

Nazačátku bylo velké nadšení z nového scifi s ohromným nápadem. První půl hodina, kdy si stihnete akurát tak osvojit zákonitosti nového světa, ještě uspokojila mé očekávání. Ovšem potom to začalo jít prudce s kopce. "Dont waste my time". Očekával jsem co se bude dít po této zavazující věte, jenž mohla být hlavním klíčem zbytku filmu. Co po získání ohromného jmění Salas udělá? Zajde do kasina v té nejbohatší čtvrti... A není to naposledy co film sám sobě sere do huby. Dlouho jsem si myslel, že veškerý čas musí mít dotyčný u sebe na svých hodinkách. Dodávalo to velkou míru napětí, protože vám kdykoliv mohli ukrást všechno co máte. Jakmile vyšlo najevo, že čas jde uložit do banky, film tím prakticky přestal být zajímavý. Asi tak od půlky tvůrci vyloženě nevěděli co dál a je to sakra vidět na nesmyslném pobíhání postav z místa na místo a na nedostatečně vysvětlené motivaci témeř všech postav. Dorazila mne vtipná scéna "páka s patetickým gaunerem", a také kolaps strážce času, kterému došel čas. WTF??? To je jakoby Predátor dostal před závěrečným soubojem s arnoldem infarkt, nebo jakoby vetřelci zapomněli dýchat a pošli by jen tak sami od sebe. Pitomé Deus ex machina, které dá svým divákům na rozloučenou facku za přílišnou důvěru. Slabé tři. PS: asi jsem jediný komu se ta herečka krutě nelíbí ()

Diskomuz

Výborné sci-fi, které nám ukazuje jak je čas drahý a důležitý. Platit vše v podobě času je skvělá myšlenka, však bohužel v tomto filmu nedostatečně využitá. Taky mi připadalo, že občané z chudé zóny se nějak moc nebouřili proti tomuto režimu, asi měli krom genetického odpočítávání času i genetickou neagresevitu :D. Jinak role byly perfektně zahrané. Justin Timberlake nám opět dokazuje (nebo minimálně mně), že jeho herecké výkony jsou mnohem lepší než, jeho zpěv (Nic ve zlém :D). Herečka Amanda Seyfried zde vystupovala pro mě jako sexuální budidlo. Trochu jsem si v koutku duše přál, aby tam bylo trošku víc "odvážných" scén :) Charakter policajta v podání Cilliana Murpha mě celkem překvapilo, jelikož herce znám převážně z filmů, kde hraje nějakou ulízanou postavu v sáčku :) ()

p.i.t.b.u.l

Žádná bomba, ani propadák. Ne....nečekejte od toho zázraky, nicméně musím s klidným srdcem konstatovat, že se jedná o slušnou podívanou v celku s originálním nápadem. Jen mně tady trochu mrzí, že to možná tvůrci nedotáhli až do konce. Protože scénář je geniální. Místo peněz se platí vlastním časem. Lidé musí pracovat, aby si koupily čas, jinak zemřou. Jak krásně by se vyřešily dnešní problémy že? Nicméně když se vrátím k filmu musím zde ještě uvést dvě věci. Na jedné straně mně film vyloženě bavil. Očekával jsem co bude dále, co se stane a dostalo se mně to, co jsem od filmu očekával. Na té druhé straně je trochu odfláknutý příběh. Hlavní hrdina je až moc vyšperkovaný neporazitelností, až mně to bylo do očí. Ale i tak je film dobrý, hodnotím 65%. ()

Prochy84

Vzít to do ruky kvalitnější režisér, asi by to byla vážně pecka srovnatelná třeba s Počátkem. Ovšem za předpokladu, že by vyměnil Armandu Seyfried. Protože ta, hrající si na Umu Thurman (což jí upřímně moc nejde), to stahuje do toho průměru. Taky by tomu slušel složitější příběh (a zase se budu opakovat - viz např. Počátek). Jinak je to vcelku svěží a určitě originální. ()

ShadyCZE

Moc jednoduché finální zakončení, na to, jak je to v podstatě složitý svět. Je tam spousta nedotažených pro mne podstaných fází. Škoda. max.60% ()

Emílio

Velmi plytky a povrchny film, ktory stlaceny do 30 sekundoveho spotu by mohol byt celkom slusna reklama trebars na Rolexky. Niccol sam sebe scenaristom, reziserom aj producentom, pricom v prvych dvoch funkciach smutne zlyhava. V ramci csfd sa potom jedna o ucebnicovy priklad nadhodnoteneho filmu, kedy ak si date pracu a precitate si par komentarov zistite, ze ich obsah vobec nesedi k vysokemu hviezdickovemu oceneniu. Vytky, ktore ine filmy potapaju k jednej hviezde ci dokonca do odpadu su tu ignorovane a prehliadane (evidentne casto z dovodu "... lebo Niccol je predsa dobry scenarista a reziser") a tomu prisposobujem aj svoje hodnotenie. Takto sa hosi dobre scifi netoci. ()

toomm

Nápad originální a velice zajímavý, ale způsob jakým se s ním pracuje v tomto filmu je strašný. Myšlenka filmu silná, ovšem tak moc kritizuje kapitalistický systém, až mi to připadalo chvílemi směšné. Já osobně ksicht Cilliana Murphyho nemůžu vystát, byť uznávám že zahrál dobře. Na druhou stranu, co dnes ocenit na filmu, když už ani originalitu a ústřední myšlenku ne. 60% ()

taft

Rozmýšlela jsem se, jestli mám dát 2 nebo 3 *, ale bohužel to pro mě na tři nemá. Nápad s časem je sice fajn, ale film to nezachránilo. Po nudném začátku, kdy jsem přemýšlela nad tím zda to nevypnout, se sice začalo něco dít, ale na lepší hodnocení to u mě nestačilo. Škoda. Film má dobrý potenciál, ale pro mě zůstal nevyužitý. PS: Fakt jsem nepochápala, proč tam v každým záběru ta číča běžela na deseticentimetrovejch podpadkách!? Za to by měla dostat nějakou cenu, protože v reálu to samozřejmě není vůbec možný! ()

muti

mne to akosi pripominalo equilibrium = super film :) ako asi vyzera buducnost bez penazi? platba vlastnym zivotom nie exkluzivne a nekompromisne. ale skoda ze tam nehral Bale namiesto Cilliana, ... to by bola piata hviezdicka. ()

stolista

Aaach jo.. Po přečtení recenzí a hodnocení (74%) sem si říkal,že by to mohl být dobrý film. A já se na něj tak těšil.. Zklamání,zklamání... Nápad by nebyl špatný, což o to. Ale některé chvíle bylo hodně odfláknuté. Jakmile je tam pro mě nadmíru WTF!!! momentů, tak to se na mě nezlobte, to nedávám.. MOŽNÉ SPOILERY! "Někdo tam říkal, že tak žije už 70let..tzn.cca 2070?Dejme tomu. Ale auta jak ze 60´s let,pistole novodobé, o nějaké budoucnosti ani nemluvě, telefonní budky?? Žádné mobily, nebo nějaká udělátka??! Podivné počítání času, kupčení s časem..." KONEC. No je toho dost, co snižuje film. Obsazení slušné, holkám to slušelo. Napětí: ** Střih *** Hudba **** Humor 0 ()

lobo87

Výborné sci-fi Andrewa Niccola, ktoré v tohtoročnej konkurencii Správcov osudu či Všemocného u mňa o bod vedie. Skvelý nápad s prideľovaním času má síce svoje logické diery, ale vidieť zomierať "mladých" ľudí, pretože im došiel čas, je dosť silné. Mužské obsadenie ponúka veľmi kvalitné herecké výkony a ženské zasa dokonalý vizuál (Amanda a Olivia v jednom filme? WOW). Moderný Bonnie & Clyde v obsadení hviezd budúcnosti. Mrzí ma, že som In Time premeškal v kine. Určite si ho však rád pozriem znova... 70% ()

Tr3n

Velice zajimavá myšlenka, již sráží scénář se spoustou děr velikosti měsíčních kráterů. Je to docela škoda, protože námět měl určitě nemalý potenciál. Takhle pouze průměrné sci-fi s pár zajimavými nápady, které posouvají dobředu především představitelé hlavních hrdinů. A to včetně J. Timberlakea mezi jehož fandy se zrovna neřadím. ()

madame.Hi

Tento film byl uplne dokonaly do chvile nez se tam objevila Amanda Seyfried a pribeh zacal kopirovat Bonnie a Clyde, pak uz mi to prislo takove nudne a potrebu to nejak zakoncit. Jinak dialogy postav byly pro dnesni filmy temer nadprumerne az filozoficke a diky tomu je tahleta zalezitost inteligetni a rychla oddychovka, ktera ma i sve minusy, ale ja jsem spokojena. ()

Dámské posily...

Dámské posily...