Vyměřený čas

The Count

Krom originální myšlenky, kdy se platí časem k žití, to zase až tak originální není. Charakterní lupiči, bezcharakterní systém a principy bezvýjimečně dodržující policista. No a to všechno ti hodní složí na hlavu. Ale kouká se na to hezky, děj odsejpá, herci dobří, atmosféra zajímavá. ()

dixitango

Tento film jsem viděla teprve nedávno a naprosto jsem mu podlehla. Ta atmosféra, děj, prostředí a vůbec ta myšlenka byli senzační. Timberlake a Seyfried podali skvělý výkon a tak jsem strávila 109 minut s otevřenou pusou.... ()

Ka.Stan

Námět filmu dobrý, jen mě zklamalo, že ikdyž se vědělo, že to jsou hlavní protagonisté, co kradou čas v těch bankách, tak s tím nikdo nic neudělal ... ale jinak dobrý film, za me tedy 75% ()

Pcermis

Velmi milé překvapení že i dneska existují originální a nápadité filmy zvláště ve Sci-fi které je téměř bez efektů opravdu super více takovýchto filmů. ()

mad.dog

Skvělé sci-fi ve stylu Bonnie a Clydea. Osobně jsem Timberlakea tipoval na herce dobrého jen v romantických komediích, ale tady mě velice mile překvapil a ukázal, že umí nejen zpívat, ale i solidně hrát. Cillian Murphy hraje úžasně a v každé roli je úplně jiný (viz. Batman, Sunshine atd.) a uvěřil jsem mu každý pohyb a grimasu. Myslím, že se díváme na jednoho z nejlepších herců mladší generace. Film jako celek funguje dobře, i když se pár chybiček najde. Skvělá zábava. ()

LaCZik

Sci-fi roku, tedy alespoň z mého pohledu. Nejenže má film nápad a skvělou atmosféru, rovněž je i sondou do dnešní společnosti založené na touze po penězích a vykořisťování menšiny. Justina jako zpěváka příliš nežeru, nic méně herecký talent určitě má. Jasných 5*. ()

rabi7

Tak jo, rozjelo se to výborně a nápad s odpočítáváním času......perfektní. Druhá polovina filmu se zvrtla v hnusnou agitku. Proč mají někteří času na rozdávání a žijí si na vysoké noze, a já nemám nic! To né, bohatým to vezmem a rozdáme chudým. Pak budou mít všichni stejně....... Tak to je fakt špatný. Dvě hvězdy za první polovinu filmu. ()

Honey007

Velmi originální nápad na sci-fi! Dobře promyšlené a dobře stavěné i bez velkolepých efektů. Co je ale slabší, je herecké obsazení a výkony. Nemůžu se ubránit pocitu jisté neautentičnosti postav, které velmi zajímavý příběh staví na úroveň průměrné oddychovky. Možná je to i tou absencí náročnějších efektů, nevím. Každopádně stojí za shlédnutí a možná by to mohla být velmi zajímavá inspirace pro velikány typu Cameron aspol. ;) 60% ()

gomecz

genialni myslenka, perfekne uchopena a propracovana. pravda bylo tam par drobnych nedomyslenosti, ale protoze na nich byl pribeh postaven, tak se s tim neda nic moc delat. trochu me mrzi ta podprahova propagace levicackych idealu, ale i na nich byl vystaven pribeh. vlastne me to mrzi hodne, ale hodnotim film jako scifi/pohadku ne film jako prostredek k vyjadreni spravneho svetonazoru. stejne to mam s avatarem, ten je taky skvely, kdyz si clovek nepripousti ze se mu autor snazi vstipit jeho zcestne idealy. ()

Papaczek

Určitě slušné sci-fi. Původní myšlenka dobrá, jen škoda, že né úplně dotažena do konce. Místo čtyř hvězd dávám nakonec tři a to díky jen hereckému obsazení. ()

JARDAHONDA

Svižný sci- fi snímek s výborným námětem, jasným přimočarým dějem, skvělou audiovizuální tvorbou, krásný v detailech.. U mě naprostá spokojenost. 100 % ()

ghandalf

Film ma naozaj zasiahol...režisér dokázal preniesť problém nedostatku času aj na diváka...naozaj som veľa krát pozrel na hodinky a na čas ktorý ešte "musím" prežiť pozeraním tohoto filmu. Sľubný námet bohužiaľ nebol vôbec využitý...nelogicky vykonštruovaný svet...vyditeľné chyby vo filme (viď zaujimavosti)...a ani len základný kameň filmu - systém času nefungoval, respektíve fungoval, ale len tak ako sa to hodilo filmu. škoda...mám rád sci-fi ale viac ako 2* si to nezaslúži ()

Michael08

Úžasnej nápad i obsazení..!! ale Andrew si s tim mohl víc pohrát..Kdyby to režiroval například Nolan, určitě by to mělo o * navíc..;) ()

ladymarmelad

Páni páni páni. Prostě dokonalej film. Ten nápad wow. Bomba vymyšlený skvěle natočený. No a to herecký obsazení ještě lepší Justin a Amanda jsou skvělí herci a proto když se spojili dohromady tak byli ještě lepší. Je tam nádhérné to že každý může dosáhnout něčeho lepšího...v tomhle případě dostat se z jiné časové linie a nebo získat čas.Nevim co k tomu říct prostě sem ten film hltala. =)* ()

vykaslavac

O tom, že je Justin Timberlake dobrý herec jsem věděl už dříve, takže jsem se na film těšil, i když s lehkými pochybnostmi o jeho přílišné mainstreamovosti. Hned od začátku mě uchvátilo pojetí „peněz“, jaké by mě ani ve snu nenapadlo. Film se odvíjí poměrně předvídatelně, ale baví a o to jde. Hezky zpracované rozvrstvení společnosti, nebylo sice nic originálního a v mnoha filmech jsem viděl i lepší, ale narážky na současný finančí systém a hrstku mocný, který jej ovládají, byly zřejmé i pro nezainteresovaného diváka. ()

Dámské posily...

Dámské posily...