Twilight sága: Rozbřesk - 2. část

• USA The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2 (více)
USA, 2012, 115 min

Diskuze

Serpencis (hodnocení, recenze)

hmtcz: Mám pochopení pro tvé nadšení pro novinky... ale dávat sem tudle slátaninu předchozího dílů a již dávno vydaných klipů a uniklých ukázek jako nové video je fakt dost mimo...

Gomli

Gomli (hodnocení, recenze)

hmtcz: Aha. A kde že jsou ty novinky ? Vždyť je to pořád to stejné dokola.

hmtcz

hmtcz (hodnocení, recenze)

NOVINKY !!!! NOVINKY !!!! NOVINKY !!!! NOVINKY !!!!

DALŠÍ VIDEO K BRAKING DAWN PART TWO (ROZBŽESK ČÁST DVA)

(VIDEO OBSAHUJE: BELLINU PROMĚNU, BELLINO PROCITNUTÍ, JEJÍ OSTRÉ VIDĚNÍ UPÍŘÍMA OČIMA (VIDĚNÍ PRACHU...), PRVNÍ LOV, SETKÁNÍ S JACOBEM PO LOVU, PRVNÍ SETKÁNÍ S RENESMÉ, VOLTURIOVI SE DOZVÍ O RENESMÉ, VIDĚNÍ ALICE, BELLA NACHÁZÍ VZKAZ OD ALICE V KNIZE (PO JEJÍM ÚTĚKU), BELLA JDE PRO PADĚLKY, ŽÁDÁNÍ UPÍRŮ O POMOC, ZÁVĚREČNÁ BITVA.)

NOVINKY !!!! NOVINKY !!!! NOVINKY !!!! NOVINKY !!!!

Chinese Ashio

Chinese Ashio (hodnocení, recenze)

sa radšej k tým fotkách a videu ani vyjadrovať nebudem, lebo ma tu všetci cez net zahlušíte :D

sallyann

sallyann (hodnocení, recenze)

Tradičně Doktora zase zhnusili.....dál je divná Maggie a Vladimír. Za to Lee Pace se povedl! :)

Maerlyn0

Maerlyn0 (hodnocení, recenze)

Campbell: Výjimečně s tebou souhlasím, je to příšerný. To už i plastelína vypadá přirozeněji.

Christiane13

Christiane13 (hodnocení, recenze)

Kobain: Ehm... tak mně je srdečně jedno jestli někdo o Belle řekne, že je píča nebo i o Kristen. Jen mi přijde fakt přehnaný nenávidět imaginární postavu kvůli tomu, že zabije jednu pumu. Možná by nebylo na škodu zaměřit se na to co se děje v reálném světě... tohle je fakt totální kravina.

Kobain

Kobain (hodnocení, recenze)

Ježiš tak je snad normální že se někomu zhnusí postava ve filmu tím co dělá. Tak hned nemusíte brečet když někdo řekne že Bella je píča. Jacinda snad nenapsala  Stewartová. Tak se prober

Jacinda (hodnocení, recenze)

Christiane13: ano bude. mnohem mín by mi vadilo kdyby zabíjeli lidí. těch je jak nasráno.možná víc než těch koček

Maerlyn0

Maerlyn0 (hodnocení, recenze)

Christiane13: Ne, nebude, jak to není milovaná čičinka, tak je to jedno :)

Kobain

Kobain (hodnocení, recenze)

Dvacet metrosexuálů se proti sobě rozběhne na zasněžený pláni to má bejt nějaký epic finále?.)))

Christiane13

Christiane13 (hodnocení, recenze)

Jacinda: No jo, to máš naprostou pravdu, všechno ve filmu je jen jako, a i když to víš, může ti samozřejmě "vraždění" kočkovitých šelem vadit, ale přijde mi trochu přehnané psát, že kvůli tomu že ta píča Bella jednu kočku zabije, tak jí budeš nenávidět ještě víc... co kdyby zabila třeba medvěda nebo jelena? Bude ti to vadit?! Protože i medvěd nebo jelen můžou být ohrožené druhy...

Jacinda (hodnocení, recenze)

rockstorm: ne to si nemyslím, ale už jenom ta samotná myšlenka. a je mi to prostě nepříjemné dívat se na takovéhle věci, i když jsou falešné. je to těžké pochopit?proč lidi bulí u romantických smutných film? je top řece falešné...

Maerlyn0: vzhledem k počtu krav a počtu kočkovitých šelem, jejihž většina je v červené knize by mi to vadilo asi o 1000% méně. Navíc mám ještě slabost pro kočky.  Dvě věci naráz

rockstorm

rockstorm (hodnocení, recenze)

Jacinda: hoď se do klidu.....opravdu si nemyslíš, že Kristen bude vraždit živou pumu, že ne?

Serpencis (hodnocení, recenze)

Jacinda: Já nemám ráda zabíjení i nešelem, ale ve filmu o upírech to asi přežiju. :-D

Jacinda (hodnocení, recenze)

Serpencis: hm tak na to zas nejsem zvědavá já. nenávidím jakékoli zabíjení kočkovitých šelem. takže tu píču bellu budu nesnášet ještě víc

Serpencis (hodnocení, recenze)

rockstorm: Díky, to vypadá moc dobře... koukám že knihy se drží poctivě... což mi v posledním dílu opravdu nevadí. :)

rockstorm

rockstorm (hodnocení, recenze)

Serpencis: Vypustili, zatím ale jenom tam, takže se možná někde objeví nahrávka z mobilu v děsné kvalitě. Na něco lepšího se bude muset ještě nějaký ten den počkat. Ale jestli si chceš přečíst popis vypuštěných ukázek, tak tady je .....já jsem ráda, že tam bude ta puma, na to jsem zvědavá.....

Serpencis (hodnocení, recenze)

To ani na Comic conu nevypustili pořádný trailer? :( Těšila jsem se na nějaké ty 2,5minuty a ono nic. :-D

Vanila01

Vanila01 (hodnocení, recenze)