Twilight sága: Rozbřesk - 2. část

• USA The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2 (více)
USA, 2012, 115 min

Diskuze

Maerlyn0

Maerlyn0 (hodnocení, recenze)

Jacinda: Prý "celkem slušné" :D Co víc by jsi chtěla, je to HD :P

Ale jinak ten trailer vypadá dobře :)

Maerlyn0

Maerlyn0 (hodnocení, recenze)

Pokud mohu připojit svůj názor, tak ten konec v knize byl ten nejhorší a nejblbější, jakej jsem kdy viděl...

Vanila01

Vanila01 (hodnocení, recenze)

Lyli: Ale jen "drobátko" :D v knížce mi to nevadí, ale ve filmu by to bylo jako diskuze politiků :D

Lyli

Lyli (hodnocení, recenze)

Trailer je opravdu v pohodě. Myyslím, že je dobře, jestli nějak vytunili ten konec. Podle knížky by to na plátně bylo fakt drobátko nuda.

Jacinda (hodnocení, recenze)

musím říct že ten konečný trailer vypadá dost dobře. a fakt se těším na ostatní upíry. To co tam předvádí Benjamin :-))

akorát by to chtělo HD kvalitu. A co má za skill ta blondýna?

Chinese Ashio (hodnocení, recenze)

beba789: Súhlasím, aj Snehulienka a Lovec na mňa takto pôsobí... celkovo to malo potenciál, ale ozaj ma ten film sklamal (ale dvojku chcem určite vidieť tiež)

Vanila01

Vanila01 (hodnocení, recenze)

Já proti nikomu zatím vysazená nejsem i když v knižní podobě jsem moc nemusela Jacoba, ale ve filmu si mě "udobřil" co se týče Belly a toho jak je hnusná.... Já taky nejsem žádná top modelka, takže ani nediktuji ostatním ať už dělají jakkou koli profesi, jak by měli  vypdat. Každý prostě vypadá tak jak vypadá a ani já nejsem vzhledově bez chyby. Jinak bych musela souhlasit s xoxolove nejvíce jí to slušelo v jedničce.

beba789

beba789 (hodnocení, recenze)

Gomli: Tak já to třeba chápu...takhle to mám se sněhurkou a lovcem...taky se mi moc nelíbila ale stejně me  zajímá jaká bude dvojka i když nevim co by mě na ní mělo zajímat když mě nebavil první díl. :) (a to se mi po prvním shlednuti celkem líbila)

Chinese Ashio (hodnocení, recenze)

Gomli: Chcem ho vidieť :) Neteším sa na neho ako 12-ročná tínedžerka posadnutá Cullenovcami, ale proste chcem vedieť ako ho zpracujú. :) (mne zas nedáva logiku, to prečo sa staráš o to ako ma ten film zaujíma)

Gomli

Gomli (hodnocení, recenze)

xoxolove: A proč sleduješ diskuzi filmu, na ketrý se vůbec netěšíš, snad ho ani necheš vidět...To fakt nepochopím tuto logiku.

Jacinda (hodnocení, recenze)

řekla bych, že tou rapidní změnou myslí nějaký boj a ne debilní čumění na sebe a smrt jediný postavy k ničemu.

a ještě jeden postřeh: Bella mi přijde hroně hnusná. Nejhezčí byla podle mě ve dvojce.

Chinese Ashio (hodnocení, recenze)

Jacinda: To si vystihla :) Ja som zvedavá na... (dočerta na čo som zvedavá? A vôbec, prečo čakám na tento film? -.-)

Jacinda (hodnocení, recenze)

xoxolove: tak bella je ultratrapná. ale těším se hlavně na ostatní a na Jane. ta vypadá dost dobře :-)

Chinese Ashio (hodnocení, recenze)

Ten trailer.... no na jednej sstrane mi spravil zimomriavky (to sa mi stáva pri takmer každom trailery ;)) a na druhej (IMHO) vyzeral stupídne. :)

Jacinda (hodnocení, recenze)

beba789: to já bych se s nima mazlila hned. kočkovité šelmy mě přitahují jak magnety. hrozně bych si přála arcidianánskou kočku (k pochopení je potřeba přečíst trilogii Černé drahokamy) :-)) ale spokojila bych se i s ochočeným tygrem