Dva špičkoví agenti CIA, Tuck (Tom Hardy) a FDR (Chris Pine), jsou kamarádi na život a na smrt. To ovšem pouze do doby, než se oba zblázní do jedné a téže slečny - Lauren Scottová (Reese Witherspoon). Kariéristka Lauren Scottová je sice ve svém pracovním životě úspěšná, ale její milostný život je jedna velká katastrofa. Poté, co ji nechá přítel, kvůli kterému se přestěhovala z milované Atlanty, nemá na randění a hledání nového vztahu ani pomyšlení. S tím se ale nespokojí její praštěná kamarádka Trish, která ji přemluví, aby zkusila najít štěstí v lásce na internetové seznamce. Na internetu se seznámí se sympaťákem Tuckem a domluví si s ním rande. Aby to ale neměla tak jednoduché, ve videopůjčovně se jí do cesty připlete i pohledný hezoun FDR. Lauren se rozhodne randit prozatím s oběma, samozřejmě bez nejmenší potuchy, že oba kluci jsou nejlepšími kamarády a navíc top agenty CIA. Tuck a FDR doposud žili život jako v Bondovce - plný zbraní, rychlých aut i krásných žen, které až dosud nikdy nebrali příliš vážně. Tentokrát jsou ale oba přesvědčeni, že našli tu pravou. Zjištění, že se oba zamilovali do stejné dívky, jim ovšem jejich přátelství tak trochu pokazí. I když se dohodnou, že si půjdou z cesty, a Lauren neřeknou, že se znají, nebyli by to správní agenti, aby se vzdali své vysněné dívky tak snadno. Na řadu přichází série promyšlených špiónských útoků s jediným cílem - co nejvíce ztrapnit a zkazit rande toho druhého. Jak tato stále se stupňující bitva dopadne a pro koho se Lauren nakonec rozhodne? (Bontonfilm)

Kosmik 1

Trocha akce - dobrý, trocha zábavy a humoru - dobrý, romantika k tomu všemu - proč ne. Ale tu Reese Witherspoon prostě pořád nemusím, dokázal bych si na jejím místě představit spoustu lepších hereček, které by mi v její roli byly mnohem příjemnější. Slušný nápad, já jsem se bavil, celkový dojem kazí hlavní představitelka, jinak nemám, co bych vytknul. 60% ()

Guzo

V akčních scénách je na první pohled vidět, že se jedná o komedii a ne klasický akční film, protože režie je v těch chvílích naprosto nezvládnutá. Koho tím ale neodradí první scéna filmu, rozjede se to v celkem slušnou romantickou komedii s klasickou záletkou - ale z alespoň trošku netradičního prostředí. R. Witherspoon to tu pořád sluší, jen duo agentů mi ne úplně sedlo.. 55 % ()

šerminator

Hovadina. Ze začátku jsem čekal, že to bude alespoň nějaký odvárek filmů Guye Ritchieho. Ale jak se objevila Reese Witherspoon, tak jsem si řekl - aha a máme zápletku, teď to jen přetrpět do konce. Romantická komedie, která znásilnila CIA prostředí a akční žánr vůbec. Co horšího může být? Při scéně, kdy Chris Pine představuje Resse obrazy jsem se dokonce i usmál. ()

mandlova

Roztomilá oddychovka, kde vůbec nechápu výsledný výběr Reese, ale ono je to tak bohužel scénáristicky logické, hepáč na všech frontách. ()

Autogram

Akčná romantická komédia, kde ani jeden z týchto žánrov nefunguje. Akcia je hlúpa a výlučne na efekt, romantika nezmyselná a z komédie sa dá zasmiať len párkrát. Na začiatku sa to rozbehne v štýle Mission Impossible, aby sa to hneď zastavilo, a v tomto štýle sa to dokončilo až na konci, keď je už neskoro. ()

Hugo01

Jak si mohla Reese na konci filmu vybrat takhle?! Tak za to prostě musím tu jednu hvězdu strhnout. Ne, sranda, je to parádní jednohubka, která neurazí a pobaví, ještě takovéhle luxusní obsazení + Til Schweiger a jeho věčně na*ranej ksicht, kterej je hrozně cool. Stopáž taky akorát. Většinu situací bych nazval spíš úsměvnými než vtipnými, ale tempo a spád to má a já se velmi bavil. ()

Jaro.Krafcik

Tak toto nevyšlo. Strašná komédia, upozorňujem že romantická. Nesadol ani herec zo Star Treku ani Tom Hardy. Ale co páčilo bola hudba a reklama na Titanic. Dej nulový, zhrniem..hlavná herečka flirtovala s dvoma agentmi naraz. Otras.Film si berie další prírastok a to akčný ? Akcia bola asi len tak v bare, paintball v lese a záver. Podpriemer, aspon ten záver stál za to.. 2* ()

Hanzisko

Královsky jsem se bavil a jako vtipná jednohubka to plně vyhovuje. Pine sice nemá takový charisma jako Hardy, ale docela zdatně sekunduje. A polonahá Reese ?! *slint* ()

zahron

Začalo to jak jsem čekal, pokračovalo to přesně tak jak jsem čekal, a ještě k tomu to skončilo přesně tak jak jsem čekal. Evidentně je to stavěné pro lidi, kteří chtějí vypnout mozek a užívat jen obrázky. Nic pro mě. ()

Hollohlaway

Oddechovka s vážně roztomilou Reese, ale bez hlubšího smyslu, s minimem opravdu vtipných dialogů, a podle mne nevyužitého potenciálu agentů zamilovaných do jedné dívky. Tam byl prostor na mnohem víc blbinek a technických hraček, což taky byly jediné vtipné okamžiky. Ve výsledku silně, ale silně nevýrazné. ()

lofa

Příjemná americká oddychovka s jednoduchým dějem. Dva svobodní agenti CIA se zamilují do stejné ženy. Když jeden o druhém zjistí, že má ve vztahu s Lauren navíc, začne dělat vše proto, aby misku vah obrátil na svojí stranu... 72% ()

zolo23

Nikdy som si ani nepomyslel, že by som romantickej komédii napálil 4 hviezdy. Tento žáner mi nejako nevonia, ale opäť ma presvedčilo herecké obsadenie. Tom Hardy ? Tohto chlapíka jednoducho môžem a spojitosť s takýmto žánrom bolo jednoducho prekvapením. Naopak Reese nemusím a nikdy mi nebola sympatická. Lenže v tomto filme bola prekvapivo fakt cool a vtedy som si uvedomil, že začínam byť asi na "staršie" ženské. Filmík ktorý má gule a to nie len pre akčné scénky. Jednoducho svieža pohodovka, ktorá nemôže nikoho uraziť. ()

Dreadd

Co se vlastně dá čekat od filmu, který režíruje McG a hlavní postavy se jmenují Tuck a FDR? Pravděpodobně něco ve stylu až příliš moderního Hollywoodu, tedy rádoby originální námět, který však užívá milionkrát použité postupy s jednoduchou zápletkou a vše zabalené do příjemného vizuálu a s happyendem pro všechny klaďase, což by mohlo stačit dostatečnému počtu platících diváků. Celé špiónství se zde smrsklo na zneužívání technologií pro vlastní prospěch a pár minut, které stačily k vyřízení nebezpečného teroristy. Reese Witherspoon je sympatická jako snad nikdy předtím, zbytek obsazení (až na Hardyho) nijak neoslnil, ba ani neurazil. Podle fotek na čsfd to navíc vypadá, že promo fotky se značně liší od skutečného obsahu filmu, protože buď jsem sledoval hodně nepozorně nebo práce ve střižně byla opravdu důkladná. ()

Liflaen

V kině jsem se u toho výborně bavil, líbilo se mi to. Netušil jsem, že po druhém skouknutí dnes večer se budu bavit tak královsky jako v kině. Mě ten film prostě sedl. ()

Wbcko

Občas mám rád filmy, které se neberou příliš vážně, ale zde to bylo vyhnáno až do moc velkého extrému. Chyběl jen žďabíček, aby se z celkem zábavné pitomosti stala naprosto nekoukatelná záležitost. Myslím, že velkou zásluhu na tom má Tom Hardy, který celý film držel alespoň na úrovni snesitelného průměru. 45%. ()

Babous

Rychlé, akční a vtipné! Sice mohli tu situaci s dvojicí kámošů, kteří bojují o tu jednu holku všemi možnými prostředky, dovést do větších krajností, ale pořád velice dobrá oddechovka. Reese Witherspoon je hezká a komediální úloha jí sedla velice dobře. Bavil jsem se od začátku až do konce a když jsem si myslel, že už je konec, přišel další skvělý moment. ()

slovan1

Skvělá zábava, povedené humorné scény ( a že jich bylo), vyhovující stopáž a hezká Reese Witherspoon. Taková příjemná letní komedie, kde se stačí dívat a nic neřešit. ()

Tom Hardy – Sněhurka nebo Batman?

Tom Hardy – Sněhurka nebo Batman?

28.10.2010

Možná obojí. Christopher Nolan jej určitě chce vidět v jedné z klíčových rolí třetího batmanovského filmu, jehož název by měl znít The Dark Knight Rises. Prozatím se neví, o jakou roli půjde, ale… (více)

Poldové jdou do nebe... a zpátky

Poldové jdou do nebe... a zpátky

17.08.2010

Akční fantasy R.I.P.D. (tedy něco jako „záhrobní policejní oddělení“) si vysnil McG (foto) a prosadil ji u studia Universal. Námět zní slibně: mladý policajt je zabit ve službě a odchází do nebe. Tam… (více)