Dva špičkoví agenti CIA, Tuck (Tom Hardy) a FDR (Chris Pine), jsou kamarádi na život a na smrt. To ovšem pouze do doby, než se oba zblázní do jedné a téže slečny - Lauren Scottová (Reese Witherspoon). Kariéristka Lauren Scottová je sice ve svém pracovním životě úspěšná, ale její milostný život je jedna velká katastrofa. Poté, co ji nechá přítel, kvůli kterému se přestěhovala z milované Atlanty, nemá na randění a hledání nového vztahu ani pomyšlení. S tím se ale nespokojí její praštěná kamarádka Trish, která ji přemluví, aby zkusila najít štěstí v lásce na internetové seznamce. Na internetu se seznámí se sympaťákem Tuckem a domluví si s ním rande. Aby to ale neměla tak jednoduché, ve videopůjčovně se jí do cesty připlete i pohledný hezoun FDR. Lauren se rozhodne randit prozatím s oběma, samozřejmě bez nejmenší potuchy, že oba kluci jsou nejlepšími kamarády a navíc top agenty CIA. Tuck a FDR doposud žili život jako v Bondovce - plný zbraní, rychlých aut i krásných žen, které až dosud nikdy nebrali příliš vážně. Tentokrát jsou ale oba přesvědčeni, že našli tu pravou. Zjištění, že se oba zamilovali do stejné dívky, jim ovšem jejich přátelství tak trochu pokazí. I když se dohodnou, že si půjdou z cesty, a Lauren neřeknou, že se znají, nebyli by to správní agenti, aby se vzdali své vysněné dívky tak snadno. Na řadu přichází série promyšlených špiónských útoků s jediným cílem - co nejvíce ztrapnit a zkazit rande toho druhého. Jak tato stále se stupňující bitva dopadne a pro koho se Lauren nakonec rozhodne? (Bontonfilm)

Firebug

Tak nějak jsem si už zvykl na to, že označení komedie vyfásne každá blbost, v které jsou 2-3 fóry. U tohoto kousku platí to samé i o akci a romantiku jsem nepostřehl pro změnu vůbec. To, jak si This Means War užijete, závisí přímo na tom, jak moc je váš vkus zdegenerován tou hollywoodskou škvárou valící se na dnešního diváka ze všech stran a dimenzí. Mé konzumní Já to přežívalo docela v pohodě, až na poslední třetinu, která snad znechutí úplně každého (pokud nejste náctiletá naivní školačka, nezadaná stárnoucí zoufalka, nebo gay prahnoucí po Chrisu Pineovi). + za Hardyho a těch pár fórů. ()

milo_wade

Komedie moc nevyhledávám a na tohle se mi už tuplem moc koukat nechtělo, ale můj rostoucí zájem o herectví Toma Hardyho mne přemohl. Nelituju toho! Nic mě tak dlouho nepobavilo jako tenhle film:). ()

sedm.1

Zábavná, nenudící, oddychovka, která nejvíce těží z ústřední, velmi sympatické a charismatické dvojky. Pine si tu s Hardym totiž nevídaně sedli a jejich vzájemné „kočkování“ mě vážně bavilo a ti kluci tu ten film skutečně hodně oživují a dávají mu tu pravou šťávu. Ovšem největší pochvalu si zaslouží McG, který se zde krom jeho oblíbené a jak již několikrát přesvědčil velmi šikovně zpracované akce, dokázal nadmíru slušně poprat i se stránkou romantickou, která nepůsobí nijak tuctově, naopak má šmrnc a jiskru a mě to v tomto případě dost mile překvapilo. Navíc přes poměrně výrazně jednoduchou zápletku dokázal po celou dobu trvání filmu udržet slušné a nenudící tempo, dokonce přidal i pár nečekaných, neotřelých a zábavných momentů, prostě tomuto filmu lze jen těžko co vytknout, je to sice zatraceně nenáročná podívaná, tvůrci si toho byli ovšem moc dobře vědomi a naštěstí se nesnažili z toho dělat nic víc, a proto to nakonec ve výsledku zapůsobilo tak dobře a nerozpačitě. Takže možná hloupé, možná naivní, možná neoriginální, nicméně rozhodně zábavné a příjemně zahrané určitě. ()

Arkanoid

Stávka na sympatické tváre vyšla vďaka vzťahom medzi postavami typu milostný trojuholník. Tajní agenti, nalepší priatelia Tom Hardy a Chris Pine húževnato bojujú o srdce Reese Whiterspoon. Vďaka jej možnosti voľby je tento film nepredvídateľný, napínavý a aj humorný. Stále však ide o oddychovú zábavu, ktorá ľahko vyšumí z hlavy. ()

gutshoter

Nesedí mi hlavně to, že tito dva týpci jsou suprčupr špičkoví agenti. Zasmál jsem se ale dobře a k Reese je asi zbytečný něco dodávat. ()

BMAJTZ

Naprosto sterilní sexistická komedie bez jakékoli invence. I tak připouštím, že pár zajímavých vtípků to mělo, ale ta neoriginalita je cítit na míle daleko. ()

Jello Biafra

Akčná komédia o dvoch agentoch, ktorí sa zabuchnú do jednej ženy. Napriek dávno vyvarenej téme však film drží nad vodou herecké obsadenie na čele s Tomom Hardym a poteší aj pár vydarených vtipov. ()

herr_carter

Mělo to rozhodně navíc, než jak to nakonec dopadlo. A je to škoda převeliká, s takovými hereckými esy. První polovina vtipná a svižná, druhá polovina slátanina bez hlavy a paty, horší 3*.................moje hodnocení = 5,5 z 10. ()

Mistickzz

Ničím zaujímavá mainstrimová zábava, ktorá nedisponuje príliš vydareným scenárom a jeho zápletka je čitateľná od začiatku až dokonca. Akcia mi prišla nezvládnutá a tých pár vtipných scén ma nepresvedčili o tom, že by mal mať tento film až také vysoké hodnotenie. Tom Hardy bol dobrý, Whitherspoon akoby zabudla na svoje lepšie úlohy a o Chrisovy Pineovy pochbujem, že má nejaký mozog. 40% ()

Wicky

Některé pasáže byli vtipné, ale moc se jich tu nenašlo...Reese Witherspoon je sexy a obě hlavní postavy jsou fajn..Mohlo být víc vtipu a přehlednější akce..40% ()

DavidS.

Pine a Hardy jako neodolatelné hvězdy Chvilky pro tebe...Zoufalé hospodyňky jásejte, protože tolik testosteronu, šarmu a kvalitních obleků jste letos v kině neviděly...Prvky romantické komedie přebíjejí vše ostatní... ()

kenkaku

Neskutečně oddychové a zábavné. Řekl bych až překvapivě moc. Tomu filmu se po dějové stránce nedá nic vytknout. Jediné co mě trochu mrzelo byla volba hlavního hrdiny - Chrise Pinea. V roli playboye mi doslova vadil a fandil jsem Tomovi Hardymu. To je ale můj problém kterého si nezaujatý divák ani nevšimne :). Takže určitě událost za 4 hvězdy. ()

Seti

U mě hodně silná trojka. Je sice velká škoda, že Til Sweiger zůstal v důsledku upozadění špionážní linie opět nevyužit, ovšem duu Pine-Hardy to jinak šlapalo náramně a místy mě pánové skvěle bavili. Největší můj problém tak zůstává čistě subjektivního rázu - vyčpělá a sešlá třicátnice Reese Witherspoon by mi totiž nestála ani za nastartování auta. ()

korndaddy

Proč to nemola bejt prostě romantická komedie? Obyčejná zápletka o soupeření o holku, odproštěná od těch akčních sraček, který ani nebyly tak podstatný. To jen pro to, aby byl film atraktivnější a náklady nákladnější. Asi. Jinak si prostě nedokážu vysvětlit, tenhle snímek. Na romantickou komedii moc akce a na akční komedii zase akce málo. Prostě zbytečnost. Reese hezká, Hardy vynikající a Pine divnej a tak trochu, jak bych to jen nazval..Na hovno?? ()

Jaccobos

Připadalo mi to jako dobrý nápad, který byl dobře využitý. Tom Hardy byl jako vždy skvělý a ten druhý cucák byl koneckonců taky ok. Samozřejmě, že jsem nepochopil kamarádku Trishu, která měpa být pravděpodobně vtipným a odlehčujícím prvkem, ale zatím byla pouze trapným a nudu budícím prvkem... ()

Nassau

Nejsem zrovna velký fanda filmů McG, ale This Means War se povedlo a musím uznat, že k tomu velkou měrou přispěl právě jeho rukopis. A samozřejmě ústřední dvojice sympaťáků a skvostná Reese. Hravý film, u kterého se nemusí přemýšlet a zároveň není úplně blbý.. Spokojen. (70%) ()

Billie777

Naprosto nereálné. Aby takhle dva chlapy, navíc nejlepší kamarádi a v neposlední řadě vyloženě krasavci, vyváděly kvůli jedný naprosto průměrný ženský? To jsem ještě neviděla. Možná jen závidím... no jasně, že bych to s ní klidně měnila! Ale já bych si vybrala toho druhýho! ()

wooozie

V tomhle filmu nefunguje prakticky nic. Ústřední trojice je mi sice sympatická, ale topí se v nezajímavých dialozích, odfláknutém scénáři a celkově strašně lacině působícímu dojmu z celého filmu. Možná to měla být akční komedie, ale komedie je to opravdu jen někdy a akční momenty jsem postrádal tak trochu úplně, kdy především postava záporáka je tady zcela zbytečná. Škoda, přitom to mohla být taková příjemná pohodička, teď je to tak možná nepříjemná nuda. ()

Tom Hardy – Sněhurka nebo Batman?

Tom Hardy – Sněhurka nebo Batman?

28.10.2010

Možná obojí. Christopher Nolan jej určitě chce vidět v jedné z klíčových rolí třetího batmanovského filmu, jehož název by měl znít The Dark Knight Rises. Prozatím se neví, o jakou roli půjde, ale… (více)

Poldové jdou do nebe... a zpátky

Poldové jdou do nebe... a zpátky

17.08.2010

Akční fantasy R.I.P.D. (tedy něco jako „záhrobní policejní oddělení“) si vysnil McG (foto) a prosadil ji u studia Universal. Námět zní slibně: mladý policajt je zabit ve službě a odchází do nebe. Tam… (více)