Diskuze

indiDan

indiDan (hodnocení, recenze)

frozen1: ja myslim, že jo. Je totiž strašně fajn vychutnat si tuhle partu na velkém plátně :)

frozen1

frozen1 (hodnocení, recenze)

povedzte mi pravdu keď na to nepojdem do kina tak budem veľmi ľutovat ? :)

E=mc2

E=mc2 (hodnocení, recenze)

El Buitre: nechápeš plno vecí. pozri si celé moje hodnotenie od začiatku. väčšinou 5* všetko. až počiatok to zmenil a dal som prvý odpad :)

Pilda17 (hodnocení, recenze)

El Buitre: Já třeba naprosto jo, druhý Holmes mě bavil víc než první :)

mzss1 (hodnocení, recenze)

*SPOILER* Říkejte si co chcete, ale tenhle díl se povedl ! Šel v duchu prvních dvou dílů ! Měl dokonalej příběh a ničím nepřehnanou srandu. U filmu jsem se dost bavil. Můj názor no.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Mire

Mire (hodnocení, recenze)

E=mc2, tak si hoď svoj odpad a môžeš sa vytratiť, ak je to všetko čo si mal na srdci :)

mzss1 (hodnocení, recenze)

***SPOILER*** Bylo to úžasný, neslo se to v duchu jedničky a dvojky, což bylo dobře, nebylo to tak bláznivé jako u svatby (taky super díl). Všichni herci se vrátili, dalo se na co koukat :)

mzss1 (hodnocení, recenze)

Hodnocení je teda oproti předchozí prvním třem dílům dost velké ! Dnes na to jdu, tak se těším, všem prvním třem dílům jsem dal za 5* snad dám i u tohohle :-)

indiDan

indiDan (hodnocení, recenze)

Ten film je fakt pecka! Už dlouho jsem se takhle nenasmál a těm, kteří ten film ještě neviděli, s velkou radostí doporučuju. Stifler zase ukázal, že je to ten největší frajer, Jim zase lítá od jednoho vtipného průseru k druhému a koneckonců všechny postavy v tomhle dílu zazářily a myslím si, ře některé ještě víc, než dřív. Ovšem nejlepší moment ve filmu je zaručeně Stiflerova pomsta. Až ten film uvidíte, budete vědět, o čem mluvim.  Jestli je toto nelepší díl, to je fakt těžké posoudit, ale všem fanouškům a nováčkům doporučuji, protože jestli předchozí díly milujete, tak u tohohle se budete řezat smíchy.

DJ Obelix

DJ Obelix (hodnocení, recenze)

P.S.: Já bych tedy chtěl, aby se to tímto uzavřelo. Jediné vhodné téma, které by se s touto partou dalo zfilmovat, aby to nevyznělo úplně trapně a do ztracena, by byla Stiflerova svatba :-)

DJ Obelix

DJ Obelix (hodnocení, recenze)

hatapa: Já měl naprosto stejný pocit při loňském Vřískotu 4. U něj jsem se taky královsky bavil i nostalgicky zavzpomínal :-).

AdfMIGA

AdfMIGA (hodnocení, recenze)

Jestli to vydělá přes 200 mega jako že jo, tak bych to viděl na další díl :)

hatapa

hatapa (hodnocení, recenze)

ted me nenapada zadna filmova serie kde by 4 dil byl takhle dobry...s jednickou urcite nejlepsi dil a me osobne se sraz libil uplne nejvic i kdyz nektery dialogy tam dost vazli a nejaky pasaze byly dost utahany(ovsem tech bylo nastesti malo) ale jinak jsem se bavil a dlouho si nepamatuju se ze bych se takhle u komedie nasmal takze za me taky 4* 80% a vsem fandum prcicek doporucuju

beba789

beba789 (hodnocení, recenze)

KnightErik: Myslim si že už pokračování mít nebude.....spíšsi myslim že natočí další sračku jako je Kniha lásky atd...

KnightErik

KnightErik (hodnocení, recenze)

Myslíte, že tato suprová komedie bude mít ještě nějaké pokračování, nebo ŠKOLNÍ SRAZ je definitivní tečka za slavnou trilogii ?

Pilda17 (hodnocení, recenze)

Kadlík: Jediné co nepochopím je, když čtu občas komentáře na prcičky typu "Zase stupidní teen komedie, jen o chlastu a sexu" a podobné koniny. Potom třeba, že příběh opět není originální atd atd :D Z takových komentářů, bych se pochcal smíchy, jestli od toho někdo čeká něco jiného, tak je mi toho člověka pak líto, že je zklamaný :D

Kejdlo

Kejdlo (hodnocení, recenze)

Pilda17: Ve svatbě se už trošku přitvrdilo. Ne že by to bylo špatně, jen už mi to prostě nějak nesedlo. Zřejmě se mi to okoukalo. Ale na Školní sraz jsem zvědavej :)

Kejdlo

Kejdlo (hodnocení, recenze)

Podle mě by měla být jednička nad 80%. Fakt mě příjemně překvapila. další dva díly už byly slabší ale i tak se daly.

O.Peta

O.Peta (hodnocení, recenze)

Pilda17: Já to ukončil u tábora, dál jsem to radši nepokoušel. První tři díly, nebo aspoň první by prostě červený být měl no. Reunionu jsem dal zatím pěkných 80% tedy 4 hvězdy. :)

Pilda17 (hodnocení, recenze)

O.Peta: Tak to je jedině dobře, já osobně bych dal nad 70% i jedničku. Oni si těch 3 dílů, které byli luxusní lidi nevážili a potom zjistili, že z toho lze udělat daleko větší paskvil typu na táboře a až ke knize lásky :D Teď bude každý rád, že je vidí a bude hulit jednu pětihvězdu za druhou :D Já osobně na tom budu dost podobně a pod čtyři bych neměl jít :)))

Hrabka

Hrabka (hodnocení, recenze)

SPOILER: Tahle parta prostě nemůže zklamat! :-) Dost toho sice bylo prozrazeno v traileru, ale nejlepší moment filmu NE a tím se pro mě stává Stiflerova pomsta! :-D

Nové Prci, prci, prcičky jsou na cestě

Nové Prci, prci, prcičky jsou na cestě

04.10.2022

Hunger Games 2: Cronenberg nebo Cuarón?

Hunger Games 2: Cronenberg nebo Cuarón?

16.04.2012

Prcičky jsou zpátky. Na plné... plyn.

Prcičky jsou zpátky. Na plné... plyn.

21.04.2011