Forsetino

Viděl jsem první a druhý díl. U ostatních jsem se docela obával, abych si nezkazil "chuť". Zkouknutí posledního kousku téhle série jsem však neodolal a mám smíšené pocity. Cílem nebyla totálně bláznivá komedie, což je s ohledem na námět docela pochopitelné, ale přesto mi to přišlo až moc dlouhou dobu zbytečně vážné. Smál jsem se méně, než bych čekal, ale rozhodně šlo o dobrou zábavu. ()

Blenny

Dalo se u toho umýt nádobí, ohřát si jídlo, vyluxovat. Co se u toho bohužel nedalo, tak na to soustředěně koukat. Nebylo to ani trapný, ani nechutný, ani blbý. Byla to jenom neskutečná nuda a cokoliv se tam dělo, mi bylo uplně jedno. ()

IceWine

Pro mě pravý nástupce původní série. Zase film drží Stiffmaister, ale i ostatní občas vytvoří vtipnou scénku. Těšil jsem se na to a dostal jsem co jsem chtěl! Parádní komedii! ()

ma3e

Prcičky jsou pro mě srdeční záležitost. První tři díly jsem viděl nesčetněkrát (pokračování bez originálních herců neuznávám), a proto jsem se taky hrozně těšil, až konečně uvedou do kin tenhle ten sraz po TOLIKA LETECH ! Film naprosto splnil moje požadavky a očekávání, ba co víc, stal se z něj nejlepší prcičkovej film ze všech. Od začátku do konce jsem se smál a užíval si pohled na moje nejoblíbenější středoškoláky z Hollywoodu, kteří sice lehce zestárli, ale co se vtipu týče, ještě o něco povyrostli :) ()

J*A*M*B*O

Ďalší podarený diel zo série American Pie. Stretáka bola energická príjemná komedia, podľa mňa s veľmi dobrým nápadom dejom a hercami, ale priniesla aj trochu životnej múdrosti do života. Síce som znížil hodnotenie, ale film ostáva dobrý aj naďalej a odporúčam pozrieť. Strašne som sa nasmial. Dávam 8/10 bodov. ()

Kolosseum

Pro mě byl Reunion příjemným překvapením. Po řadě nepovedených nástupců skvělé 1,2 a 3 to konečně nebylo jenom o dospívajících, nadržených puberťácích. Sice mi doteď Jim a Michelle k sobě nesedí, ale když vidím Stifflera vylučujícího do chlaďáku s pivem, musím se prostě smát i přes některé mouchy. A co teprve když se Jimův táta opije, nebo při svlečené scéně v autě! I když mně trošku zaráží, že Reunion je lépe hodnocený jak první díl. 75% ()

Pharlap

Nostalgie. Stifler. Stiflerova máma. Finchova máma. Spousta super hlášek a situací. Já jsem se skvěle bavil. Vidět po létech ty ksichty z PPP1, bylo úžasný. Nebylo to patetické. Bylo to reálné. Vtipné. Celou sérii to vůbec neurazilo. Naopak. Řekl bych, že slušné zakončení. VELMI slušné. ()

Olsi

Nejsem zase tak velký fanoušek téhle série, ale tomuto dílu můžu uznat daleko více, než jeho předchůdcům. Nevím jestli je to jistým dozráním herců, nebo jen proto, že už to samé zkouší po Xté, ale tenhle díl si docela sedl a příjemně pobavil. ()

MeatFly_cz

Prvním třem dílům se sice nevyrovná, ale na dnešní poměry co se komedií týká je to velice, velice slušná zábava!!! Jen je třeba dodat, že kdyby nebylo Seann William Scotta tak bych stěží dal dvě hvězdy. Každopádně nasmál jsem se hodně :) ()

A_san

Povedené a ještě jednou povedené. Nostalgie nebyla nějak přehnaná a ani se neopakovaly vtípky. Svěží komedie, u které člověk vypne a opravdu se pobaví. Stifler zůstal Stiflerem a Jimův táta jako vždy hází dobré hlášky a ukazuje hovory, které většina dětí se svými rodiči opravdu vést nechce. Nechyběly žádné známé postavičky z prvního dílu s tím, že všichni rosteme a že čo bolo, to bolo, dneska je to už jiné, ale i se svým kouzlem. A že prsa budou vždycky budit velký zájem všech heterosexuálně zaměřených mužů :D ()

64B

Návrat starých hlavních hrdinů prvotních dílů prciček opravdu vyšel a to bravurně. Už jsem chtěl ságu prciček odpískat, ale vidím že sem udělal dobře, když jsem jim ještě dal šanci. Film byl super, bylo skvělý vidět všechny zase pohromadě a ve starších verzích, celý film je defacto o řešení problémů, lásce, vzpomínkách a nakonec i o usmiřování. Tenhle film vsadil na jistotu, která mu vyšla. Noah Levenstein (Eugene Levy) jako vždy nezklamal! 5*. ()

Adámo

Pořádné překvapení, koukali jsme na to s kamarády a bylo to super. Nečekal jsem, že se jim může 4. díl tak povést, pořád jsme se smáli. ;) | 06/2013 ()

Vocoun

Co říct? Pro mě příjemné překvapení. Jeden z nejlepších ne-li nejlepší díl prciček ( Hodnotím pouze 4 díly serie, ty ostatní nestojí za řeč). Hrdinové nám značně zestárli a usadili se, ale že by dospěli, či se přestali dostávat do trapných situací? Ale kdepak :) Moc se mi na tomhle dílu líbí, že se jim podařilo sehnat všechny protagonisty prvních dílů, včetně Oze, který mi ve svatbě docela chyběl. Navíc většina hrdinů dostává stejný prostor, což mě také velmi potěšilo. Prostě ulítlá parta kamarádů je zpět z novou porcí místy nechutných trapasů :) Já jsem se velmi bavil a brzy se na tento film určitě podívám znovu. 75% PS. Ať si říká kdo chce co chce, Tara Reid možná může být "fetka" a neherečka, ale pořád se mi moc líbí :) ()

Nové Prci, prci, prcičky jsou na cestě

Nové Prci, prci, prcičky jsou na cestě

04.10.2022

Hunger Games 2: Cronenberg nebo Cuarón?

Hunger Games 2: Cronenberg nebo Cuarón?

16.04.2012

Prcičky jsou zpátky. Na plné... plyn.

Prcičky jsou zpátky. Na plné... plyn.

21.04.2011