Útěk z MS-1

• Francie Lockout (více)

Shitonit

No překvápko. Jasně že to není kdovíjak chytrý, výpravný atak, ale stejně překvápko. Vo čom to je: Americká cerka, letí na kukandu do nejnejhorší věznice světa. Nejstřeženější, nejnebezpečnější tydlety tam jsou, a navíc to není na světě ale mimo. No voni tam sou mimo tak nějak šici. Takže tam letí, přiletí, povídaj a vysvětlujou, aby já, divák věděl coajak. Mezitím nám je představenej týpek, no jako drsoň, Bruce i Arni by mu mohli prdel líbat. Výslechový hlášky kombinovaný s třískáním..typu: Co jsi dělal v tom motelu ? no byla sleva, tak jsem byl šukat tvou starou. Jak se jmenuje? Jmenuje se Di do píči. Vážně ? jasně, je to ital.. No za hlášky fakt dík, smíchy jsem si natrh řitní membránu.. Takže se to na tý mezigalaktický věznici MS1 trochu zvrhne, páč strašně chytrej negr pronese bouchačku fakt kam nemá, nu a jak se tam osvobodí ty paka, chtěj vojet tu cerku, což je navíc cerka prezidenta usa, kterej postupně dík svý blbosti přestává být prezidentem. No a tak je ten náš drsoň vyslanej osvobodit tu cerku, a tak jako nenáoadně. Jenže, do toho jsou další důvody, jako např ten kufr co je důležitej a nakonec je prázdnej, co zlomí vaz tomu černýmu slizákovi co se na začátku tváří jako děsnej kámoš.. No tak drsoň je na lodi, najde prinzeznu, z krásky udělá polorozbitou čarodějnici, a společně to tam rozmlátěj na cimprcampr. Mezitím drsoňovi zmrzává kámoš tyjo, teď nevím jak se jmenuje..Mac? nebo tak nějak. Neva, páč je mezitím stejně dement, no a jak to tam rozmláťujou a vystřílujou, se nám ty dva do sebe tak trochu zamilujou..To mi udělalo radost, páč jim to spolu sekne.. Noóo, a pak z tý mezigalaktický píčoviny odletěj v kosmonautskejch hadrech, vono to křápne, všici tam vychcípou, a naše dvojka padá padá až spadne jasně že do D.C. na dálnici, tam je hned seberou fíci, drsoně zavřou do krimu, a princeznu vopláchnou. Jenže princezna je asi už dost nadržená, tak udělá co může, najde již zmíněný kufr, kterej je klíčovej, ale nic neva že je prázdnej, díky kufru se nám osvobodí ten drsoň, zapálí si malborku, jasně že v roce 2079 nebo kdy ještě retka prodávaj, normálně v trafice asi.. no a jsou ty dva very hepy, ruku v ruce odkráčej do života, haapy end, já slzu v oku, doufám že jsem neprozradil moc, a tak nějak tímto končím, s úsměvem na rtech, a vrhám se vstříc dalšímu dobrodrůžu. Howgh. ()

vieriX

Totální bečkovina na kterou jsem se ale hrozně moc těšil.Rozpočet je vidět, že nebyl jeden z největších, ale o to tak úplně nejde je tu spoustu psychopatů a magorů, kteří jsou hodně luxusní a hlavní hrdina který frajeřinu a pohodu rozdává na všechny strany. Člověk i odpustí jak se z krasotinky jakož to dcery prezidenta stane celkem dost cool akční borka. Ale to už prostě k bečku jako je tohle patří, kéž by bylo více takových beček a člověk by prostě se jen rozvalil a ničím nezatížen na to koukal. ()

Viko

Ale tak guláš s pěti a pivo je taky klišé a s chutí si ho občas dám...Zvlášť když mi ho přinese šílenej šišlavej pinkl. ()

Mr.Roman

Je veľmi úsmevné ako sa Lockout ani trochu nesnaží byť inteligentným filmom. Čím skôr si to divák uvedomí, a prestane krútiť hlavou nad nelogickosťou a absurdnosťou toho všetkého, tým skôr si film začne užívať. Pearce by ako (19)80-kový hláškujúci borec obstál na jedničku. Dnes už je niečo podobné skôr na smiech, ale zároveň priznávam, že raz za čas pripomienka kúzla zlatých rokov akčných filmov poteší. ()

HanZZeX

Jedna ze tří hvězdiček je za slečnu prezidentovou. Ale ono to v podstatě nebylo až tak špatný, až na úvodní honičku která měla grafiku jako 10 let stará PC hra, a pár dalších drobností. ()

Borecz

Ač jsem to nečekal, jsem značně spokojen :) Šel jsem do toho sice s tím, že to zkrátka bude jen (možná) slušná akce bez čehokoli navíc, ovšem v tom jsem se spletl. Navíc je ve filmu Guy Pearce, který sází jednu hlášku za druhou a - překvapivě! - je jich většina docela vtipných. To mi docela stačilo k tomu, abych si film parádně užil. Předpokládal jsem, že budu hodnotit nanejvýš 3*, ale za to pobavení přihazuji ještě jednu :) ()

mh825

Veľmi podarený vtipný akčný film, ktorý naplnil moje očakávania z traileru. Vrelo odporúčam zhliadnuť odpočinkovú a vtipnú akciu. ()

kubas369

Jo pohodovej filmek takový mě bavej neříkam že bych se na to podíval znova ale na jedno pokoukání to bohatě stačí ikdyž ta šablona je už pořádně ohraná a kliše, stejně když se to udělá pořádně nemám nic proti. Vždycky jsem měl blízko k týpkům který můžou krvácet o stošest stejně ale trousej jednu hlášku za druhou a spravně zlej záporák se ho nemuže zbavit jako ty zasraný žvejkačky ve vlasech. ()

minima

Dost dobré béčko s přehršlí wtf momentů ale i skvělých hlášek. Nevěřila bych, že by se mi to mohlo líbit. Rozhodně mi to ale stálo za těch 90 minut života. Já se nenudila. ()

Vykuk

Pár vtipných hlášek, to se musí nechat, Pearce je celkem sympaťák, ale to je tak všechno. Hodně špatné zpracování, nepříjemná, nepřirozená atmosféra a ta bloncka mi tam prostě neseděla. Ke konci už jsem to musel přeskákat. Když kolikrát vidím, co lidi označují za "Béčka" tak tohle je slabší C... ()

vipeerr

4* jsem nedal z jediného důvodu. A to že hlavní postavu (Snowa) kdyby ztvárnil Hugh Jackman kterému je mimo jiné velice podobný bylo by to o poznání jiné. Neříkejte mi že jsem jediný kdo si ho okamžitě na začátku filmu při výslechu představil místo něj. Tento pocit se mi pak táhl celý film. Jinak příběh velice pomotaný, chvílemi nudil. Herecké výkony se nikterak hodnotit nedají protože každý 2hý byl magor. Ať nežeru, hlavní hrdina celkem sympaťák. Myslím že autoři si vzali moc velké sousto. 60% ()

tukanen

klise, dirky ve scenari, par divnejch efektu, tvrdej (a dobrej) hlaskujici guy a hezka maggie, oddychovka a becko jako bic... :) ()

princesofpersia

Myslím, že potenciál to mělo slušný, ale trochu "nedovyvinutý" :) a polovina hlášek byla jenom k pousmání. Nicméně i tak jsem se bavila skvěle a o to tady šlo. 2,5* ()

Horxus

Bavila jsem se úžasně a o to tady hlavně šlo. K čemu mi jsou filmy, ve kterých se tři hodiny nic neděje a jde jen o to v nich najít tu hlubší myšlenku (ex. Magnolia)? Ne, prostě se nenechám zvyklat hodnocením ostatních a dám 5* jistých. Na Guy Pearce se kouká víc než dobře a skoro všechny jeho hlášky mi připadaly vtipné. A překvapivě ani Maggie Grace nebyla tentokrát, na rozdíl od Taken, na facku. Ale je jasné, že kdo hledá tu hloubku, nebo co, hledat bude asi dlouho. A uznávám, že za tu digitální honičku na začátku by měli někoho vyrazit. ()

Ocelotr

Líbilo se a moc. Určitě se najdou filmy, co si 4* zaslouží víc, ale tenhle byl zkrátka opravdu zábavný, utekl jako voda a ústřední dvojice má něco do sebe. P. S. Úvodní honička na motorce svou kvalitou renderu nejednomu připomene znělku BESIPU :-). ()

DJ Kritik

Ten Luc Besson ma teda zvláštne sny. Tu už asi lieta každý okrem mňa. Ale musím povedať, že to aspoň človeka udrží v polospánku. Nič zvláštne, nič nové, ale akcie je tam aj navyše. ()

Romeroo

Jééé já se bavil, obvykle mě tyhle hlášky alá svalnatej dement co přežije i atomovkou mezi oči moc nedostanou, ale Pearce exceloval a navíc ta Maggie ve mě probudila onanistické choutky.... a já jsem jí tak věřil, že se stane aspoň na chvilku klukem :D jinak slečny, Guy Vám dal návod jak se snadno a za málo peněz obarvit :D na závěr je mi líto, že nemám tak cool bráchu.... ()

GoustDog

Strašná ptákovina:D Rozpočet ale evidentně nechyběl, takže akce je dostatek a "děj" se řítí vpřed velmi svižně. Duo Pearce - Grace je fajn a několik hlášek je povedených - nejtrefnější je však triko, které má na sobě hrdina v samotném závěru. Výborně jsem se bavil! ()

Rodriguez a nový Útěk z New Yorku?

Rodriguez a nový Útěk z New Yorku?

25.03.2017