Potomek slavného hledače pokladů sira Francise Drakea, Nathan Drake, konečně našel stopu k prokleté zlaté sošce ze Zlatého města v El Doradu. Když se však vydá na cestu, za zády se mu náhle objeví zakeřní konkurenti. (Falcon)

Diskuze

-OverLord-

-OverLord- (hodnocení, recenze)

Když nad tím tak přemýšlím, tak bych se vůbec nezlobil, kdyby Nathana hrál třeba takovej Jake Gyllenhaal. V Princi z Persie zhruba předved jak mu jdou takový akční skákačky a byl to slušnej výkon. Navíc těžko sehnat herce stejnýho vzhledu jako je Nathan Drake. Mark Wahlberg na to je zase už moc starej.

Sabrewulf (hodnocení, recenze)

game.play: Takhle to bohužel vůbec nechodí, protože by se nesypaly penízky, když je nikdo nezná,  takže počítám, že stejně tak až vznikne Devil may cry, tak Reuben Langdon  Dante nebude :-(

game.play

game.play (hodnocení, recenze)

Tak na tenhle film se velice teším.Hrál jsem všechny uc je to prostě nejlepší hra tak doufám že bude podle toho vypadat i film.Jsem celkem i rád za režiséra:Niel Burger Doufám jenom že to nějak nepokazí,A taky sem rád za to že Nathana Drakea nebude hrát:Mark Wahlberg né že bych ho neměl rád ale v té roli by mě neseděl.Je to můj názor ale myslím si že by role ve filmu měli ztvárnit ti to ztvárnili role ve hře.

tequilla (hodnocení, recenze)

Merengues9: Tak na joysticku asi pravděpodobně pomocí Sixasis, ale uvidíme :)

Merengues9

Merengues9 (hodnocení, recenze)

tequilla: Tak určitě, sice grafika asi nebude kdovíjak skvělá, ale i tak to bdue lepší, jen bude zajímavý jak si poradí s ruznými mechanismy, kde se využívá dotykový displej.

tequilla (hodnocení, recenze)

Merengues9: Já taky. Radši bych si hru zahrál na velké obrazovce a ne na malém displeji.

tequilla (hodnocení, recenze)

Trojka je pro mě nejlepší díl (příběh, super nonstop akce). Byl jsem nadšenej od začátku do konce. A ta grafika!!! Bohužel jediným záporem třetího dílu je délka (23 misí stejně jako v jedničce). Dvojka byla delší (26 misí). WOW momenty lepší než ve dvojce (i když ta mise jízda vlakem přes krajiny až k snežným horám je nezapomenutelná!). A ted chci Uncharted: Golden Abyss!

haj

haj (hodnocení, recenze)

Nějak podezřele dlouho ticho od ohlášení režiséra, snad neni projekt u ledu.

DailyDreamer (hodnocení, recenze)

Carljack:  Lazarevič byl správnej záporák náhodou. Tempo trojky bylo možná až moc rychlý, ani jsem se nenadál a byl jsem v poušti. A záporáci ve třetím dílu mi nějak nesedli. Marllowe a ten její poskok, byli nějak nevýrazní. Škoda že ten její poskok nebyl nějak spjatý s Drakekovo minulostí. Bylo by fajn kdyby se např. znali od dětství. Hned by to mělo větší rozměr.

Sabrewulf (hodnocení, recenze)

kuba7iceman: Tak mě zas přišla dějově dvojka podobná jedničce. Ve trojce je velmi důležitý moment a to - jak Nathan potkal Sullyho. Trojka je pro mě nejlepší, ale dvojka má nejlepšího finálního bosse.

kuba7iceman

kuba7iceman (hodnocení, recenze)

Merengues9: přesně tak, sám bych to neřekl lépe, navíc ve trojce mi ten příběh přišel hodne podobný jako ve dvojce, ale stejně, téhle herní sérii se momentálně nic nevyrovná :)

Merengues9

Merengues9 (hodnocení, recenze)

taky si myslím, že druhý díl je lepší, ten wow moment už ve trojce nepřišel i když je to pořád nejlepší hra roku :)

DailyDreamer (hodnocení, recenze)

kuba7iceman: Jsem stejného názoru...délka a příběh 2 >3...ale co se týče hratelnosti tak trojka je lepší no...

johhny007

johhny007 (hodnocení, recenze)

Ted sem dohrál 3 díl a musím říct , že byl ze všech dílů nejlepší a to ve všech směrech , ale ta grafika wow!

Sabrewulf (hodnocení, recenze)

DailyDreamer: Hugh má u mě (a asi nejen u mě) problém, že už to bude navždy Wolverine. Takže další sérii bych s ním nerozjížděl, byť by taky nebyl špatnou volbou. Butlera nemám zarytého v žádné roli, dokonce ani jako Leonidase, protože tam vypadá úplně jinak.

DailyDreamer (hodnocení, recenze)

Ještě bych si tam místo Filliona dokázal představit Hugh Jackmana. Základy vzhledu tam jsou, charisma má na rozdávání a dokážu si ho představit jak v komických situacích tak v těch vzteklejších scénách.

Amazon odhalil obří plány s Tomb Raiderem

28.11.2022

Hvězdy herního The Last of Us součástí seriálu

Hvězdy herního The Last of Us součástí seriálu

10.06.2022

Fanoušci herní série The Last of Us včera díky akci Summer Game Fest obdrželi celou řadu skvělých zpráv. Tou první je, že se první díl dočká nové přepracované a definitivní edice s lepší grafikou a… (více)