Dříve než svého prvního soupeře přemohl Spartakus, prošlo branami arény mnoho jiných gladiátorů. Spartakus: Bohové arény vypráví příběh Gannica, jednoho z prvních šampiónů Batiatusovi gladiátorské školy, z kruté doby před příchodem Spartaka, kdy pro čestnost nebylo v aréně místo.
Batiatusova gladiátorská škola je na vzestupu a užívá si slávy svého nechvalně proslulého šampiona Gannica, jehož umění bojovat s mečem se vyrovná jen jeho záliba ve vínu a ženách. Nastala příhodná situace, na kterou čekal mladý Batiatus - konečně dokáže svrhnout nadvládu svého otce a převzít kontrolu nad školou. Je připraven zradit kohokoli, jen aby jeho gladiátoři byli ti nejžádanější. Po boku mu stojí loajální, vypočítavá manželka Lucretia, která navíc neváhá využít bezostyšnost svůdné přítelkyně Gaiy kdykoliv se to hodí. Společně se nezastaví před ničím, aby oklamali davy, upevnili svou moc a získali co největší bohatství. (oficiální text distributora)

Diskuze

Brasi

Brasi (hodnocení, recenze)

fantasmic: Přesně u toho jsem se tak nasmál. :) Ashur je sketa. :)

fantasmic

fantasmic (hodnocení, recenze)

Brasi: myslím že po 4. časti už Ashur a Dagan nebudú taký kamaráti :D :D

NinadeL

NinadeL (hodnocení, recenze)

Já jsem každopádně rozervaná... je to čím dál tím... drsnější. Kdo čekáte na titulky, čekejte hodně a dostanete ještě víc. Grand filnále už je téměř na dosah.

Žralok (hodnocení, recenze)

Nevíte kde by se daly sehnat titulky ke 4. dílu ? Ten už je na netu ale titulky tak trochu chybí :( A já s mojí angličtinou si nepřeložim ani větu :-/

Pethushka

Pethushka (hodnocení, recenze)

Druhá série ještě lepší než ta první. Hltám to...uáááá. Paráda.

Brasi

Brasi (hodnocení, recenze)

Taky se tak bavíte při rozhovorech mezi Ashurem a Daganem? :)

mudvayner (hodnocení, recenze)

Ale fuj, co tady dělá ten warez?
(stahujte ten označený S01E03, když už)
:D

Žralok (hodnocení, recenze)

NinadeL: Myslim že jo ;) A po shlédnutí celýho seriálu případně hodnocení upravit. za 5*. Věřim že to tak zůstane. :)

Ba-nny

Ba-nny (hodnocení, recenze)

Tak a nabralo to obratky ako Blood adn Sand. Druha cast este lepsia ako prva....som zvedavy ci to bude aj nadalej takto pokracovat.

Žralok (hodnocení, recenze)

Alastair: Ne. Spartaka bude hrát jinej herec (jméno si nepamatuju). Tvůrci usoudili že bude lepší točit bez něj než čekat na jeho uzdravení. Andy obsazení svojí náhrady údajně plně posvětil.

Doplnění:
Seriálový Spartacus Andy Whitfield vyhrál svùj boj rakovinou. Po tøech mìsících se ale vrátila, takže ho v druhé sérii Spartacus: Blood and Sand neuvidíme. Roli po nìm převezme Australan Ryan McIntyre, kterého sám Whitfield schválil. (www.MovieZone.cz)

DonBraso

DonBraso (hodnocení, recenze)

Po druhý epizodě další orgie..tenhle seriál by měl běžet pořád,škoda že jenom 6 dílů..scenář doopravdy bravůrní,jak je to všechno sladěný,Batiatus prostě největší borec,ono místo Spartacuse by se možná tahle série měla jmenovat po něm

mudvayner (hodnocení, recenze)

Mně ten Batiatus už od BaS hlasově hrozně připomíná Langmajera, nemůžu si pomoct :)

Sartorius

Sartorius (hodnocení, recenze)

NinadeL: no, mě docela chybí, Andy měl pořádné charisma. Ale myšlenka prequelu je super, jen škoda, že už Andy nebude v regulérním pokračování ...

NinadeL

NinadeL (hodnocení, recenze)

Já jsem tedy taky bez Spartaca spokojená. Beztak jeho jméno je celou dobu jenom zástěrka pro seriál Sex a krev v Capuy ;)

-Dawe-

-Dawe- (hodnocení, recenze)

2 díl vynikající :-) ... bez spartacuse to de dost dobře :-) až mě to překvapuje spíš se bojim že ve 2 serii mi bude chybět John Hannah ... a na Andyho bych klidně taky počkal ale už je rozhodnuto no :-(

Revanx

Revanx (hodnocení, recenze)

Výborné, Batiatus je X-krat zaujimavejsia postava ako Sparacus, pre mna za mna, by tento prequel mohol kludne poracovat dalsimi sezonami. Predsa len, v originalom serialy bude Batiatus riadne chybat.

mudvayner (hodnocení, recenze)

Georgex: Hlavně seriálově profláklej xicht by tomu spíš jen uškodil. To nesutálé srovnávání bych asi nesnesl, to je jako kdyby Kiefer Sutherland začal hrát hlavní roli v dalším sequelu CSI. Purcell je prostě Scofield st. a Kiefer bude navždy Jack.

Spartakus se vrací na obrazovky

Spartakus se vrací na obrazovky