Vlk z Wall Street

• USA The Wolf of Wall Street (více)
USA, 2013, 180 min (Alternativní 173 min)

Režie:

Rodrigo Prieto

Diskuze

packa

packa (hodnocení, recenze)

Zaujalo mě i nebývalé množství režisérů ve vedlejších rolích. Reinera a Favreaua jsem si všiml hned, ale až dodatečně jsem si uvědomil, že obuvníka hrál Jason Reitman.

na příspěvěk reagoval Dadel

Pilda17 (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

Mám ten samý problém se Seagalem, ale proto se jeho filmům silně vyhýbám, sice nedávno jsem to zkusil a znovu to nemělo úspěch.

vyfuk

vyfuk (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

Wolf u mě asi nebude ten problém, ale je fakt, že prostě někdy vidím filmy, kterou jsou pro ostatní super, ale já víc než tři dát nemůžu :-) ...

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Pilda17

No vidíš Django... To bych mohl taky komentnout. Jako tam byl best to souhlasím, ale jinak máš pravdu víš jak to je když nějakýho herce nemusíš tvoje hodnocení to prostě ovlivní. Tři hvězdy mi příjdou prostě adekvátní. Víc v tom nenajdu, kdybych se na hlavu stavěl.

na příspěvěk reagoval vyfuk, Pilda17

Wacoslav1

Leopardo Di Kardio made my day buddy :D inak ta scena stym autom bola fakt top ako aj ta vtom lietadle ked ukazali preco je cely oseatbeltovany :DD

Pilda17 (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

Sám si to napsal v komentáři, DiCapria vyloženě nemusíš, takže tím hodnocení naprosto pochopitelné. Já to mám naopak, minulý rok Django, tam byl famózní a já mu to jeho herecké umění prostě žeru.

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Okomentováno! Můžete mi teď jako tomu správnému neználkovi vynadat co se do mě vejde :-D Kultovní film? Ani nápad.

na příspěvěk reagoval Pilda17, viviak

TheSlezy

TheSlezy (hodnocení, recenze)

Ve Vlkovi z Wall Street padl rekord, 506x tam zaznělo slovo fuck

:D

Webster87

Webster87 (hodnocení, recenze)

Samozřejmě že jdu do kina amám takový dojem, že nepůjdu jen jednou. Těším se na to velmi, tak nechť je už tady toho šestnáctého!

denulik

denulik (hodnocení, recenze)

viviak

Takže riešením podľa teba je, že si všetci začneme sťahovať nové filmy zadara z internetu (veď zaňho platíme) a je to v pohode? Super, urobme tak všetci, tržby filmov krásne klesnú a nikto už nič nebude chcieť nič točiť, lebo je to v prvom rade biznis. Vynikajúci prístup. Uvedom si, že ak film nezarobí aspoň na výdavky, podobné projekty môžu zaspať na celé mesiace a roky, lebo nezoženieš financie. Ak by sme všetci  prestali chodiť do kina (v ktorom je neporovnateľná atmosféra) môžeme to rovno celé zabaliť.

na příspěvěk reagoval viviak

bestlama

bestlama (hodnocení, recenze)

hefoo

Za prvé film dnes vyšel na DVD na torrentech a za druhé máš pravdu, mně v Ostravě taky zkazil požitek ten debil, co tam přeskakoval sedadlo, aby zapůsobil na mladé pičky.

na příspěvěk reagoval hefoo

hefoo (hodnocení, recenze)

viviak

kto povedal, že to bola posledná projekcia? Ja na podobné filmy chodím minimálne 2x a hneď ako to bude v kinách tak nato pôjdem samozrejme znova. Na Hobbitovi som bol tiež 2x napríklad a mnoho ďalších.

hefoo

Zároveň napr. my čo sme boli včera na CSFD premiére v Cinestare.

Nezda sa ti ze to zavana schyzofreniou alebo pokrytectvom? basnis tu o tom ako sa tvorcom odvdacis tym, ze ides na film do kina a vrazis do toho peniaze a na druhej strane si si to včera odsedel zadarmo, mozno nie prvy ani posledny krat...

na příspěvěk reagoval hefoo, denulik

hefoo (hodnocení, recenze)

DaViD´82

No do diskusie sa zapájat nejdem ale prečítal som si a úplne súhlasím s DaVIDom. Keď niekoho film nebaví kľudne sa pôjde napr. medzi ním najesť alebo tak alebo bude kecať o tom ako mu holka nechcela dať ... to je jedno ide práve o to čo hneď na začiatku spomenul DaVID, že keď má niekto rozpozeraný film tak "film začína prežívať" teda aspoň ta to je u mňa, sústredim sa, počúvam. Proste keď niekto prestane pozerať film a ide robiť niečo iné tak stačí len chviľku vravieť o nejakej kktine s kamošom alebo niekym iným tak atmosféra sa rozpadne. Pravý filmový fajnšmeker proste si nemôže dovoliť od filmu len tak odísť (ak ho baví) a robiť niečo ine a že "a čo zajtra si ho dopozerám" a tu je rozdiel hlavne v kine a doma. V kine si nemôžeš dovoliť odísť lebo ten film uvidíš až keď výjde na disku resp. bude dostupný na nete v podobne nejakého bluray ripu alebo dvd ripu. Odhliadnúc od toho, ísť do kina znamená, že si to chceš vychutnať pretože pozerať film doma a v kine je neporovnatelné - pravá atmosféra v kine - neexistuje nič lepšie (ak nerátam sex) a to, že si v kine so skupinkou ľudí ktorích baví to isté je úplne iný lvl. Zároveň napr. my čo sme boli včera na CSFD premiére v Cinestare tak patríme medzi cca prvých 600 ľudí čo ten film videlo - ostatní sa nato budú mocť pozrieť až tuším od 16.1. A ešte chcem dodať tým, že ideš nato do kina tak podporíš hlavne ľudí čo zatým všetkým stoja od režiserá, hercov až po celý štáb a "vrátiš im to istým spôsobom za zážitok ktorý ti sprostredkovali"... nič viac a nič menej. A opakujem sa, vidieť na veľkom pláte Leove kreácie spolu s desiatkami kíl drog, alkoholu a děvek - je na nezaplatenie!

na příspěvěk reagoval viviak, bestlama

joker30

joker30 (hodnocení, recenze)

Uz sa nemozem dockat, kedy to uvidim. Kurnik ludia dufam, ze to je aspon z polovice take dobre ako tie komentáre tu, lebo moje ocakavania uz zacinaju byt fakt vysoke a Leo patri medzi mojich oblubencov.

pan Hnědý

pan Hnědý (hodnocení, recenze)

Robiiik

nikdo nechce ale dělají chybu :) takový 3D někde vzadu tak z toho divák nemá nic :) a dobrý kino by mělo nabídnout každému at' jde čím dál blíž k plátnu :)

DaViD´82

oukej, nechcem to tu dalej zbytocne rozoberat hlavne co sa tyka tej atmosfery, ja som vlastne sprvu len reagoval na to, co napisal dadel ze kvalita obrazu v kine je lepsia :o) tak dufam ze to tuto uz mozme ukoncit ;-)

na příspěvěk reagoval Madsbender

DaViD´82 (hodnocení, recenze)

viviak

Navíc nevím proč to řešíme, spousta diváků tech. kvalitu zase až tak nevnímá a nijak nevidí rozdíl mezi TV projekcí a blu ray na kvalitní sestavě či kinem. Na filmu to nic nemění; film je dobrý nebo není; buď baví či ne; na tom technika nic nezmění. Ale pokud se tím již začneš zaklínat, tak aspoň nefabuluj ,-) Každý sám nejlépe ví, co od "atmosféry" vyžaduje a co si od kina/puštění si filmu doma odnese.

na příspěvěk reagoval viviak, hefoo

Madsbender

Madsbender (hodnocení, recenze)

viviak

No jasné že na oko pôsobí veľká obrazovka príjemnejšie ako veľké plátno (mimochodom, počúvam obrovské sťažnosti na nové plátno v kine Lumiére). Ja som skôr taký dobromyseľný pirát, občas niečo sťahujem, ale často veci, ktoré sa nedajú vôbec zohnať, a vynahrádzam to tým, že raz za čas robím záťah na výpredaje dvd-čiek vo veľkoobchodoch a podobne - a to si ich potom odnášam aj desiatky. Výnimkou sú špeciálne edície - napríklad Krstného otca, Raňajky u Tiffanyho či Občana Kanea som kúpil kus po 8e. Blé.

DaViD´82

o tom to je-ze ak je vsetko tak ako ma-tak zazitok z kina je lepsi rsp je super-zazil som to parkrat sam anpr na inception a sherlocka nikdy nezabudnem, ked sa mi z kina an inechcelo odist- Ale je tam vela ALE, je tam vela faktorov, kdezto doma si tieto faktory vsetko spravuje ty, zavisy to od teba, v kine ludi naokolo ani techniku ani x dalsich veci  neovplyvnis, bohuzial.

na příspěvěk reagoval DaViD´82

Madsbender

no ved hovorim ze to je subjektivny nazor, kedzeto keby si sme si to porovnali rozpocitali atd(co sa nam urcite nechce) vyslo by ti ze to br na monitore je lepsie rsp citis ho lepsie ako x metrove platno prave koli tomu ako to vnima oko...to ze to ty citis inak okej-ja to berem-mozno chodis do nejakeho top kina kde to maju fakt vychytane a mozno aj niektory dalsi ludia-stym problem fakt nemam ale vo vseobecnosti je to naopak- ja vacsinou chodim sem rsp som chodil, a zazitky co sa tyka techniky nebyvali nejake zle ale vzdy sa nasli chyby a co sa tyka toho BR ako si spominal cenu...neviem ci si to postrehol ale som "pirat" vsetko taham cez net za nic neplatim (len za internet).

na příspěvěk reagoval Madsbender

Matthew McConaughey bude bojovat s ohněm

Matthew McConaughey bude bojovat s ohněm

27.01.2024

Je Scorseseho novinka moc dlouhá?

Je Scorseseho novinka moc dlouhá?

21.02.2023

Nový film režiséra Harry Potterů má obsazení