Uplynul tomu rok od poslední jarní párty v Lake Victoria a krvelačné rybky se zuby ostrými jako nože opět pocítily hlad. Houfně se vydaly na cestu proti proudu a tentokrát se jejich cílem útoku stal nově otevřený aquapark Big Wet. Je parné léto a párty u vody i ve vodě je v plném proudu, slunce pálí do obnažených těl krásných dívek a vysportovaných svalovců. Na tuto letní pohodičkou dohlíží nejznámější plavčík David Hasselhoff spolu se sexy plavčicemi, které jsou ale více sexy než plavčice… Návštěvníci aquaparku se nadšeně vrhají vyzkoušet nové atrakce, zatím ale netuší, že je čeká adrenalinový zážitek, který si nepředstavovali ani v těch nejděsivějších snech, bude to totiž boj na život a na smrt. Ve vodě si na ně již brousí zuby tisíce piraň, které lační po jejich krvi a mase. Kdo bezradné návštěvníky koupaliště zachrání? Bude to superneohrožený David Hasselhoff? Nechte se překvapit a zažijte více akce, více zábavy i více strachu. (Forum Film CZ)

Diskuze

cigan25

cigan25 (hodnocení, recenze)

Ouwen: hej me se zda že ma učet na abcgames a jmenuje se NORD_KING protože Je to uplnej blbeček jak cíp on už prý hral mafia 3 není to on koukní se tam na to a porovnej to

Ouwen (hodnocení, recenze)

ondrej100: Vidíš, každej stojí při mě ;-) tak tady neříkej, že jsem chudák, se podívej jakej je mezi mím profilem a tvým rozdíl ;-) potm něco říkej ulibrku.

cigan25

cigan25 (hodnocení, recenze)

Ouwen: soulasim ondrej100 je ješte v plenkach bezták už videl patek třinacteho 64

t.mon

t.mon (hodnocení, recenze)

slatkac: To je jasný. ondrej100 v poště neodpovídá na nic, ani na bazar, a navíc, jak by mohl mít Jeepers Creepers 3, když to má vyjít až v roce 2013. A s tou poštou to je stejný jako s ozzak30 nebo rennuts. A navíc, v diskuzi u filmu The Hills have Thighs píše kde to má stáhnout. Tak jsem mu to poslal, a on se tam snad ještě ani nepodíval a určitě nenapíše ani děkuju.

slatkac

slatkac (hodnocení, recenze)

Mě ondrej100 pořád neodpesal na to že chci od něj koupit Jeepers Creepers 3 který má v bazaru :D

Žralok (hodnocení, recenze)

Sakra Ondra se nám tu nějak rozjel. Chlapec asi přišel z drsnýho kraje :D Jak mně tyhle jeho pubertální namachrováný výlevy chyběly :D:D

Andersis

Andersis (hodnocení, recenze)

:D snad tu nevzníká další dvojice ktera se bude hádat v každé diskuzi :)

Ouwen (hodnocení, recenze)

ondrej100: Tos mě to teda natřel ;) myslíš si že si mě dostal ?! =D di to dělat s papežem ;)

StrYke (hodnocení, recenze)

ondrej100: Až na to, že má Ouwen úplnou pravdu a ty jsi jedním slovem debil.

Ouwen (hodnocení, recenze)

ondrej100: Ondrej, běž si radši hodnotit filmy, které vyjdou za 3 roky ;) a každej má svůj názor na filmy ;-) mě se to určo bude líbit a většina tady bude semnou souhlasit. jo a Stryke tys to opravdu zabil :DD

ondrej100

ondrej100 (hodnocení, recenze)

StrYke:Koniec sveta už nastal ani si to neuvedomujeme.A či to bude v roku 2012.Je to dost možne.                                    t.mon:Mne se libila iba 1-ka ktora nemala takmer žiadnu chybu.Ale pokračovania to už je uplne ina káva.Už ani tie pokračovania horšie dopadnut nemohli.

t.mon

t.mon (hodnocení, recenze)

ondrej100: Já tě sice nepomlouvám, ale ty opravdu někdy hodnotíš filmy, které nejsou natočené. Jo a tobě se Krvavá Hostina nelíbila? To byl podle mě po Vyvržencích pekla druhý nejsprostější film, co jsem kdy viděl.

StrYke (hodnocení, recenze)

ondrej100: a ty určitě přicházíš z budoucnosti.. řekni, bude v roce 2012 konec světa? :O

ondrej100

ondrej100 (hodnocení, recenze)

Tak sem se tešil na pokračovanie pirane ale ked viem kdo je režiser tak s toho bude največši prepadak roku.

StrYke (hodnocení, recenze)

Třeba mu jenom Hostiny nesedly a on je natáčel jenom proto, že neměl jinou možnost... :D blbá teorie

Žralok (hodnocení, recenze)

Pod- Toho se právě docela bojim. Že se bude držet svýho trapnýho a úchylnýho stylu. Ale jak píšeš- snad dostane rozum. Naděje umírá poslední

Pod

Pod (hodnocení, recenze)

Žralok: Podle mně to tenhle režiser akorát pose...e. Jak píšete jedničak hostini ještě šal ale taky byla trochu mimo. Dvojka a trojka uplná psichárna, ani netušim jak tohle mohl vymyslet. A podle mě druhá piranha bude stajná úchylovina jako je 2 a 3 hostiny. Ale přece jen trochu doufám že dostane rozum.

Žralok (hodnocení, recenze)

MFZB: Já taky ne. Z toho filmu mam fakt pořádnej strach co z toho vyleze.

MFZB

MFZB (hodnocení, recenze)

No veď 1-ka Krvavá hostina bola v poho ešte, ale tieto dve nové to boli kraviny a ak to režisér bude robiť túto Piraňu štýlom posledných dvoch Krvavých hostín tak to bude zase nekukateľná sračka...Nechajme sa prekvapiť, ale neverím Gulagerovi dvakrát...

Žralok (hodnocení, recenze)

MFZB: To s tebou souhlasim. Jednička ještě šla. Sice píčovina ale bylo tam pár světlejch momentů. 2 a 3 už totální trapárna. Doufam že tohle nebude něco podobnýho. Že se režisér bude snažit dodržet styl z jedničky Piraně 3D.