Uplynul tomu rok od poslední jarní párty v Lake Victoria a krvelačné rybky se zuby ostrými jako nože opět pocítily hlad. Houfně se vydaly na cestu proti proudu a tentokrát se jejich cílem útoku stal nově otevřený aquapark Big Wet. Je parné léto a párty u vody i ve vodě je v plném proudu, slunce pálí do obnažených těl krásných dívek a vysportovaných svalovců. Na tuto letní pohodičkou dohlíží nejznámější plavčík David Hasselhoff spolu se sexy plavčicemi, které jsou ale více sexy než plavčice… Návštěvníci aquaparku se nadšeně vrhají vyzkoušet nové atrakce, zatím ale netuší, že je čeká adrenalinový zážitek, který si nepředstavovali ani v těch nejděsivějších snech, bude to totiž boj na život a na smrt. Ve vodě si na ně již brousí zuby tisíce piraň, které lační po jejich krvi a mase. Kdo bezradné návštěvníky koupaliště zachrání? Bude to superneohrožený David Hasselhoff? Nechte se překvapit a zažijte více akce, více zábavy i více strachu. (Forum Film CZ)

Diskuze

StrYke

StrYke (hodnocení, recenze)

Už na něj serme, tak jsme to udělali i v diskuzi u Scream 4 a bylo o jednoho ubožáka míň... Tkže u mě ignorace

Ouwen (hodnocení, recenze)

ondrej100: A co si myslíš ?? že si nám to tady všem nandal ?

ondrej100

ondrej100 (hodnocení, recenze)

t.mon:Ja večšinou filmy stahujem z kinotip.cz alebo z movie-library.cz alebo rovno cez ulož.to.Nekdy aj cez hellspy.cz     A Ouwen:Nadavam preto že ste retardovani debili.

t.mon (hodnocení, recenze)

Mám radu pro vás všechny. Ke všem filmům(kupříkladu hororům, protože ondrej100 nic jiného nehodnotí), co ondrej100 hodnotil, napište do diskuzí tohle: Tys nic neviděl, vid? Pošli mi odkaz, když jsi tak chytrej a viděl jsi to a víš, kde jsi to stáhnul. Př: podívejte se na mou diskuzi k tomuto filmu: http://www.csfd.cz/film/277484-uninhabited/diskuze/

t.mon (hodnocení, recenze)

ondrej100: Ty jseš fakt hodnej. Máš v poště ode mě odkaz na Hills Have Thighs, a ani nepoděkuješ. Nediv se, že tě nikdo nemá rád.

t.mon (hodnocení, recenze)

toomm: Neříkám, že Hills Have Eyes nebyly neděsiví(scéna s karavanem a scény ve vesnici mě dostaly), ale Aja přece mezi Hills Have Eyes a Mirrors udělal velký rozdíl.

toomm (hodnocení, recenze)

Ouwen: To je pravda, ale je pořádnej rozdíl mezi remakeem hixploitation a remakeem asijské duchařiny, už v té atmosféře...ono leknout se, neznamená bát se.

toomm (hodnocení, recenze)

t.mon: To je bezesporu. Ale je to i daný subžánrem, Hills Have Eyes neměli v popisu práce vyděsit. :-)

t.mon (hodnocení, recenze)

toomm: No nevím, v Hills have Eyes moc krvavých scén není. Ale souhlasím, i když Mirrors jsou podle mě děsivější.

StrYke

StrYke (hodnocení, recenze)

Mě taky upřímně první Piranha zas až tak brutální nepřišla, rozhodně Saw 4 nebo Cabin Fever 2 byly o dost brutálnější filmy. Ale jinak je podle mě též jednička naprostou bombou, Krvavou hostinu jsem neviděl ani jednu, ale snad se režisér odváže

toomm (hodnocení, recenze)

Ouwen: je to asi o vkusu, protože mně to tak nepřipadlo ;-)

Ouwen (hodnocení, recenze)

toomm: Každej horor má svůj děj, každej má svůj styl  a každej má svoji brutalitu. Mě se líbí co natočí Aja má to hlavu a patu! a pirana 3D byl nejhnusnější horor co jsem viděl :D

toomm (hodnocení, recenze)

t.mon: Jednička byla podle mě super. Krásný béčko. Aja umí a mezi dnešními režiséry mu konkuruje jen Zombie co se na poli hororu týče. A neřekl bych, že je Mirrors brutálnější než Hills Have Eyes.

t.mon (hodnocení, recenze)

Ouwen: Takový popis jsem čekal. Konekonců, něco takového se dá čekat od člověka, co natočil High Tension(vůbec se mi to nelíbilo, ale je to Ajův nejbrutálnější film hned po Mirrors)(S tou dvojkovou brutálností ot je stejné i v Saw nebo Resident Evil).

Ouwen (hodnocení, recenze)

t.mon: Jednička je normálně, hnusný humus a dvojka bude určitě ještě brutálnější, takhle to bývá velmi často..

t.mon (hodnocení, recenze)

apolskis: Jedničku jsem sice neviděl, ale když to dělá Gulager(který natočil mou nejoblíbenější hororovou komedii Feast), tak to sranda bude.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

cigan25

cigan25 (hodnocení, recenze)

Ouwen: ja chci aby višel postal 3 mam beta verzy ale nemam klíč k raru

cigan25: Tam hodně debilů píše, že hrálo tyhle hry, které možná ani nevyjdou,

Ouwen (hodnocení, recenze)

cigan25: Mafia III se teprv chystá, hej on je teda rok 2013 ??