Uplynul tomu rok od poslední jarní párty v Lake Victoria a krvelačné rybky se zuby ostrými jako nože opět pocítily hlad. Houfně se vydaly na cestu proti proudu a tentokrát se jejich cílem útoku stal nově otevřený aquapark Big Wet. Je parné léto a párty u vody i ve vodě je v plném proudu, slunce pálí do obnažených těl krásných dívek a vysportovaných svalovců. Na tuto letní pohodičkou dohlíží nejznámější plavčík David Hasselhoff spolu se sexy plavčicemi, které jsou ale více sexy než plavčice… Návštěvníci aquaparku se nadšeně vrhají vyzkoušet nové atrakce, zatím ale netuší, že je čeká adrenalinový zážitek, který si nepředstavovali ani v těch nejděsivějších snech, bude to totiž boj na život a na smrt. Ve vodě si na ně již brousí zuby tisíce piraň, které lační po jejich krvi a mase. Kdo bezradné návštěvníky koupaliště zachrání? Bude to superneohrožený David Hasselhoff? Nechte se překvapit a zažijte více akce, více zábavy i více strachu. (Forum Film CZ)

Diskuze

Campbell

Campbell (hodnocení, recenze)

Ouwen: Trochu blbost ne? Kdkyby to byl prequel? Vždyt v jedničce bylo vysvětleno kde a proč tam ty piraně jsou.

Ouwen

Ouwen (hodnocení, recenze)

chochi18: To bude díl předtím, to je jako jednička, jak se tam ty piranhe vzali atd..

t.mon (hodnocení, recenze)

slatkac: Ouwen: No fuj. Tak na to se dost těším. Určitě se mi to bude líbit.

chochi18

chochi18 (hodnocení, recenze)

Co tu bude robit Ving Rhames ?? Ved v jednotke ho neoskalpovali vo vode pirane minimalne po pas ? a tu bude na voziku ci ako ?

slatkac

slatkac (hodnocení, recenze)

t.mon:  Bude, jestli máš zájem vidět  sežraného  **SPOILER**  R.D.

t.mon (hodnocení, recenze)

Už mám stažené Piraňa 3D, Tak snad se mi to bude líbit.

ondrej100

ondrej100 (hodnocení, recenze)

t.mon: Asi ano.šak neni o čom diskutovat.Našiel si niečo o čom možme diskutovat.

Žralok (hodnocení, recenze)

t.mon: To je to čeho se bojim. Že nějak chytrej holywoodskej filmař sáhne po Čelistech a udělá remake. To bych spíš překusnul novou filmovou adaptaci knihy než remake. Když už remake tak ať ho udělaj na 2,3 a 4. díl. Jednička je svatá :)

StrYke:  To je fakt. Hodně nepovedená. Big Brother a Vyvolení byly oproti tomu super pořady a to je co říct :D

t.mon (hodnocení, recenze)

Mohli ny udělat remake. Ale s nějakým pořádným režisérem(David Slade, Alexandre Aja), a pořádnýma hercema(Chris Hemsworth)

Žralok (hodnocení, recenze)

A jenom dvojka je koukatelná. Trojka je děsná a čtyřka ještě o hodně horší. Jen ať raději další už netočí. Jednička byla skvělá a už jí zabily těma pokračováníma až dost...

Žralok (hodnocení, recenze)

t.mon: Tak ani nekoukej na dvojku a trojku. Jinak si zkazíš pohled i na tu jedničku. Jako já. ;)

t.mon (hodnocení, recenze)

HUMOOOO: Aja je výbornej až na tu Noc a Krvavou hostinu jsem viděl jenom jedničku, ale je to má nejoblíbenější komedie všech dob(viz mé předchozí diskuze).

HUMOOOO

HUMOOOO (hodnocení, recenze)

t.mon: u mňa sú senzáčné Hori mají oči 1,Noc z britvou aj Zrkadlá,tak že pri Pirani som mu veril a dopadlo to skvelo. Gulager je pre sequel skvelá voľba trilógia Krvavá hostina je poriadne srandovná a brutálna,až úchylná,čo sa pre tento projekt hodí

t.mon (hodnocení, recenze)

StrYke: Noc s nabroušenou břitvou je slabota, ale Hills Have Eyes i Mirrors jsou senzační.

StrYke

StrYke (hodnocení, recenze)

Já jsem upřímně i z Aji původně měl strach, protože Noc s nabroušenou břitvou je podle mě slabota a Hory mají oči byl jenom lehký průměr... Ale zvládl to senzačně, tkže nelámu hůl ani nad Gulagerem

t.mon (hodnocení, recenze)

Žralok: Gulager pro mě Krvavou Hostinou stvořil Nejlepší hororovou komedii všech dob. To nebude tak strašný. ondrej100: Vážně? A kde jsi teda stáhnul to Uninhabited?

Žralok (hodnocení, recenze)

Mimčo se nám vrátilo a zase si hraje na drsňáka že neni nic drsnějšího jo ? :D Jinak já se celkem hodně těšim na tenhle film. A doufam že se to bude jedničce v zábavnosti rovnat co nejvíc. Z režiséra mam strach (viz moje hodnocení filmů Krvavá hostina 1-3) Snad to nepodělá. Aja z toho udělal pro mně parádní brutální oddychovku :)

Ouwen

Ouwen (hodnocení, recenze)

ondrej100: Hej prodáš mě ten Jeepers Creepers 3 ?? ti dám i litra, já to mám!