Jak z názvu patrno, středobodem tohoto animovaného snímku je banán. Toto ovoce se náhle objeví v malé továrně, jejíž zaměstnanci jsou po ovoci jako diví. Proto se rozjíždí třeskutá naháněcí akce, protože banán chce ochutnat každý. (Sfinkter)

bartias

Srandovní kraťas s fazolkovytými poskoky z celovečerního animáku Já, padouch má sice primitivní, skoro pitomou zápletku o fanatické honbě za lákavým banánem, ale funguje. Rozhodně pobaví. ()

sir-dave

Nejoblíbenější Mimoňci z "Já, padouch" mají svůj kraťas :-) Celovečerák mě tolik nenadchl, tohle bohatě stačilo. Roztomilí žluťásci honící se po banánu, který jim stále uniká.. ()

Radiq

Nevim, ale mě ty žluty vnitřky z kindr vajec nikdy nepřišly moc vtipny. A že se perou o banána, to neni nic, co by mě přesvědčilo o opaku... ()

Estrellita

Banana! Jak mě tyhle obludky dokážou pobavit... Výborné provedení, líbilo se mi to o dost víc, než celovečerní padouchovský film. Apple! ()

Dado

Podobne ako v tučniakoch z Madagascaru, aj v týchto podivných, žltých fazuliach z animovaného filmu Ja, zloduch som od začiatku videl veľký potenciál a podobne ako pri tučniakoch, tak ani v tomto prípade som sa nesklamal. Banana sa v mojom osobnom rebríčku najlepších animovaných "kraťasov" dostal poriadne vysoko. (90%) ()

kinghome

Minioni jsou to jediný vtipný na filmu Já padouch a tahle scénka je skvělá. Jestli bude ve dvojce víc minionů, tak jí dám možná i šanci. ()

mab

I u mne vedou takové ty původně vedlejší postavy, ať už jsou to tučňáci z Madagaskarů, veverák z Ledových dob či právě minioni z Já padouchů. Doporučuju shlédnout i ukázky z chystané dvojky Já padoucha, které naleznete zde a kde minioňáci zase řádí. ()

VanTom

Poslední ze tří bonusových kraťasů (Home Makeover, Orientation Day, Banana) na DVD/BR filmu Já, padouch. Tentokrát se trojice mimoňů přetahuje o žluťoučký banán. ()

fox171cz

Skvělé, "žluté příšerky" jsou fakt k sežrání. Hodně zábavné a pěkně udělané. Nezbývá mi jen než souhlasit se zdejším hodnocením ! ()

Sdoom

Nápad s banánem je fakt skvělej, jednoznačně nejlepší kraťas s Minionama, co jsem viděl. :-) (Blu-ray, orig.) ()