Reklama

Reklama

Lovci lebek

(seriál)
USA, (2011–2012), 16 h 29 min (Minutáž: 43 min)

Hudba:

Ramin Djawadi

Hrají:

Domenick Lombardozzi, Laz Alonso, Brooke Nevin, Jimmi Simpson, Malcolm Goodwin, Serinda Swan, Hubert Boorder, Robert Knepper, Derek Webster, Glen Warner (více)
(další profese)

Série(2) / Epizody(23)

Aby dopadli unikajúcich zločincov, skúsení šerifovia využijú služby bývalých trestancov, ktorým sa úspešne podarilo ujsť z väzenia. Kto sa najlepšie vžije do mysle väzňa na úteku? Bývalý úspešný utečenec z väzenia! Keď z väzenia ujde vrah August Tillman, federálni maršali Charlie Duchamp a Ray Zancanelli zvolia neortodoxný prístup na jeho dolapenie. Vytvoria špeciálnu skupinu zloženú z maximálne troch najväčšmi nepolapiteľných utečencov, ktorých kedy Ray chytil. Odsúdení Lloyd Lowery, Philomena „Philly“ Rotchlifferová a Shea Daniels s pomocou súhlasia iba v prípade, že sa im skráti doba trestu... (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (30)

Frajer42 odpad!

všechny recenze uživatele

Nuda, nuda, nuda, nuda. Po čtvrtém dílu mi to došlo. Tímto jsem se se seriálem rozloučil. Každý díl má naprosto stejné schéma. Uteče zločinec a 5 nesympatických postaviček ho 45 minut chytá. Nejsem příznivcem kriminálek a bohužel tento seriál je kriminálkou se vším všudy. Tento seriál nemá naprosto žádnou budoucnost. Otázkou pouze je kolik dílů každý stráví než seriál odsoudí a nasměruje do odpadních vod. A to ani nekomentuji naprosto debilní chování všech postav. Odpad! ()

mpet 

všechny recenze uživatele

Seriál s velkým potenciálem, který se nikdy úplně nenaplnil. Zápletky jsou zpočátku trochu směšné a nevýrazné, je tam spousta hluchých míst, také hlavní postavy se mi úplně nezamlouvaly (i když musím připustit, že jsem si tu bandu nakonec přece jen oblíbil). Ale je pravda, že ke konci se seriál zlepšil, ale pro něj už bylo asi pozdě, neboť pokud jsem dobře informován tak už se další díly nenatáčí. Což je docela škoda, protože kdyby pokračoval ve vzrůstajícím trendu kvality, mohl z toho nakonec být dobrý seriál. ()

Reklama

Lacike 

všechny recenze uživatele

Videl som len epizodu s T-Bagom (1x03), takze moje hodnotenie sa vztahuje k nej. Knepper to v sebe stale ma a navrat do svojej najslávnejšej postavy si neskutocne uziva. Lenze akonahle nie je na scene on, ale ta banda neschopnych trapakov, ktora po nom patra, tak je to totalna nuda. Pokial maju byt clenovia tejto grupy hlavni hrdinovia serialu, tak dakujem, ale neprosim a dalsie diely rozhodne vynecham. Jedine, zeby v serialy znova hostovala nejaka postava z Prison Breaku. 5/10. ()

VanThomass 

všechny recenze uživatele

1. sezóna: Pokud někdo čekal, že se bude jednat o seriál ve stylu Prison Break musí být asi zklamán, jelikož jediné, co je společné je vězeňské prostředí a útěk. BK je spíše kriminálka, kde si US maršálové berou na pomoc vězně. Mírným zklamáním pro mě je, že každý díl je prakticky "stejný". Vždycky uprchne vězeň a sestavený tým se ho snaží chytit. Tím si myslím, že z tohoto seriálu vznikne další kriminálka, ovšem na trochu jiný způsob. Spíše jsem čekal, že se bude jednat o jeden ucelený příběh, který se potáhne třeba celou první sezónu nebo i více řad podobně jako právě Prison Break. 70 %; 2. sezóna: To, co jsem mírně hanil v první řadě, bylo v té druhé bohatě splněno a tuhle partu jsem si prostě zamiloval. 90 % ()

Luk Skywalker 

všechny recenze uživatele

Herci v rolích trestanců se vám zalíbí hlavně skvělý výkon Jimmi Simpson v roli psychologa. Jinak kriminálka, která neurazí ani nenadchne. 1.řada: Volné příběhy, které navozují jen ve vztazích mezi federálními maršály a trestanci, 2. řada: "Hlavní " zločinec, který prchá celo řadu a k tomu každý díl epizodní utečenec. ()

Galerie (236)

Zajímavosti (4)

Reklama

Reklama