John (Mark Wahlberg) byl jako malý velmi opuštěný, i proto pronesl to pošetilé přání, aby jeho plyšový vánoční dárek začal mluvit. Stal se zázrak a mluvící medvěd se stal mediální hvězdou a miláčkem davů. Jak roky ubíhaly, chlupatému Tedovi zůstal jediný fanoušek – John. Ti dva si náramně notují v pohledu na život (maximální pohoda), na holky (divošky mají přednost), na práci (jen když není zbytí) a John i díky tomu velkoryse přehlíží, že okolí se na jeho soužití s méďou dívá čím dál rozpačitěji. Sežrat mu to dává především jeho holka Lori (Mila Kunis), která je sice nadmíru tolerantní, ale i u ní platí přísloví o chození se džbánem pro vodu. Takže když se ucho utrhne, dostává John nekompromisní ultimátum. Buď Lori, nebo plyšák. A tak se John ocitá na zásadní životní křižovatce, ze které vede jen jedna cesta. Nebo to tak aspoň vypadá. (oficiální text distributora)

Braga

Velmi povedená kmedie , výkon Méďy byl výborný :D skvělé forky od záčátku filmu až do konce . Skvělá komedie doporučuji! ()

enter.

Mě to trošičku teda zklamalo. Nečekal jsem, že to bude na pět hvězdiček, ale očekával jsem kolem čtyř. Začátek bavil, střed se opakoval pořád dokola (nadávky, štětky, hulení) a chyběl mi tam lepší děj, konec opět znova bavil. Pár vtipů se povedlo, takže celkově hodnotím kolem 60% ()

Phlame

Bohužel, jak to tak bývá, trailer prozradil většinu vtipných scén. První polovina filmu je vskutku zábavná, vtipná, jenže Ted se brzo okouká a ztrácí šťávu.. ehm, vycpávku. V druhé polovině a zejména ke konci film přecházi z poměrně zábavné komedie do rovin klasických romantických vymývačů možků, navíc Mark Wahlberg a jeho "Miluji Tě" je šíleně nepřesvědčivé a vágní, nevím zda byl zrovna nejlepší volbou do této role. Potenciál samotného Medvěda mohl být lépe využit, přesto i kdyby se tak stalo, jedna postava celý film prostě neutáhne, dokonce ani postava (oplzlá, sprostá, chlastající a hulící) Tedova formátu. Dobrý pokus MacFarlane, ale drž se raději Griffinových. //Váhal jsem mezi 3* a 4*, jenže na 4* mě to nepřesvědčilo. Lepší 3* (60%).// ()

Tristanian

Hodně jsem se u toho nasmál, většinu narážek na osmdesátky pobral (cokoli s Flashem Gordonem bylo geniální), ale objektivně je to na tři hvězdy. Jsou to ale strašně silné tři hvězdy a každému mého věku tenhle film doporučím. Minimálně jako test znalosti našeho dětství :) ()

certiskon

Až na typickej americkej happyend se film povedl. Nejvíc jsem se bála, že v traileru bude výcuc nejlepších scének a zbytek filmu nebude stát za nic, jak už to v poslední době u spousty filmů bývá. Realita byla naštěstí pravý opak a neubránila jsem se i občasným výbuchům smíchu. ()

kverula

Klasická americká komedie se vším všudy, tj. prdění, krkání, hulení, pr_ání a kozy. A to nejvíc právě od roztomilého plyšového medvídka. Jó dobře, právě tahle kombinace mě bavila, ale asi jenom tak první půlku, možná čtvrtku fiilmu. Pak jsem asi chtěla trochu více toho fantasy, páč u medvídka, který se chová jako ten nejodrzlejší a nejsprostější dospělák a vykazuje ryzy naprosto obyčejnýho loosera prostě začnete reálně přemýšlet. Viděla bych to jako výborný videoklip, nebo sitcom, který tu už byl (Alf). ()

oSiSko

Keď sa cca. 10 ročný chlapec, ktorý tomu absolútne nemohol rozumieť, smeje celý čas jak zmyslov zbavený, lebo celé kino plače od smiechu, tak to znamená, že komédia boduje, 5 hviezdičiek a 6ta za Milu Kunis:-)))) ()

Kada80

Marka mám rád,ale komedie mu moc nesedí (holt nemá tu správnou mimiku).Mila Kunis - no je hezká,ale jenom to nestačí měla by přidat.(prostě modelka a mám obavy,že na herečku to nedotáhne,ale necháme se překvapit). Tak to musel zachránit plyšovej medvěd a ujetej Giovanni Ribisi. Ale musím přiznat,že jsem se pobavil víc než dobře.75% ()

laurence

McFarlaneův humor mám rád, ale čekal jsem originálnější scénář. Směs gagů a vtipných scének stačí na díl seriálu, ale je to málo na dvě hodiny filmu. ()

pavla.o

Poměrně slušná komedie s dobrejma vtípkama. Musím uznat, že nápad s roztomilým medvídkem, jehož slovník se skládá převážně z "fuck" a "bitch" je geniální. Co mě ale vadilo, bylo neustálé opakování toho samého. Jak děje, kdy se hlavní hrdina musel rozhodnout buď pro méďu nebo pro svou lásku a nedokáže se vzdát ani jednoho, tak vtípky, které jsou většinou založeny na tom, že na první pohled roztomilý Tedy udělá něco, za co by se nemusel stydět ten nejkrutopřísnější puberťák. 70% ()

kuře.gril

Bylo mi předem řečeno, že pro mě- neznalou Family Guye a přecejen citlivější povahy- to bude asi moc sprosté a možná se mi to vůbec nebude líbit. Hloupost. Bylo to super! Plyšové medvědy prostě miluji (i když jsou takhle nezvedení), Mark Wahlberg i Mila Kunis byli též velice sympatičtí... a můj oblíbený Giovanni Ribisi správně vyšinutý. A hlavně se mi líbilo, že vedle vtipu tenhle film nabízí i sympatickou romantickou a pohádkovou linku. Bude i druhý díl? ()

Zirael

Kdosi v kině prohlásil, že je to super film, ale že tam zase propašovali lovestory, což film táhne dolů. Nemyslím si. Bez té lovestory, která stejně nebyla na plátně tak důležitá jako story o přátelském poutu mezi Johnem a Tedem, by film jaksi neměl vedoucí dějovou linku, nedošlo by ke kolizi, bez které dobrá zápletka nemůže být. Opravdu oceňuju, že ona zmíněná lovestory nebyla nijak přepálená a vlezlá. V této souvislosti taky musím pochválit sympatickou Milu Kunis. O Marku Walhbergovi jsem si prvně myslela, že se do filmu tohoto typu nehodí, ale v kině jsem svůj názor přehodnotila. A co se týče fórků, nejlepší byl stejně ten úplně poslední :-D ()

Kudykam

Seth McFarlene ukazuje, že humor, zvláště ten sprostý, má v krvi a dává nám film, který dokáže svou cílovou skupinu rozesmát a dokonce i dojmout. Po nějaké době vlastně zapomenete, že film je o oživlém plyšovém medvědovi a ne o normální dvojici přátel. Odkazy na populární filmy jsou taková malá třešnička na dortu. ()

AceDandelion

No.... na to, jaký má tento film ohlasy, mě teda celkem zklamal. Sem tam jsem se zasmála, ale žádnej extrém. Asi jsem čekala moc nebo že by chyba v tom, že mi nepřijde automaticky vtipný vše, co se týká nadávek,drog,sexu a v podstatě jedním slovem YOLO .. ? Za mě za tři a to ještě s odřenejma ušima. ()

Leník

Nějak nemůžu věřit tomu, že tenhle film připadal zábavný ještě někomu jinému než scénáristovi, který jej asi napsal v hospodě s podobně naladěnými kámoši, s nimiž se navzájem ujišťoval, jaká to bude prča. Říkala jsem si, že to možná je určeno pro kategorii 12 - 13 let, ale teď vidím, že to je do 15 let nepřístupné. Takže nechápu. Primitivní, prvoplánové, fekální, jo a jsem ráda, že nám autoři nezapomněli připomenout, že každý správný chlap prdí a kdo neprdí je teplouš. Přemýšlela jsem o udělení svého prvního "odpadu" v životě, ale nakonec jsem se slitovala, protože jsem se jednou usmála nad retardovaným méďou. Nevermore! Jo a milý Méďo - raději se ještě stokrát v životě podívám na Bridget Jones než ještě jednou na tebe... stejně jsem měla celý film chuť urvat tvou vypelichanou hlavu a nacpat ji do nejbližší popelnice. ()

Rodriguess

Meda je mily sympaticky ale hlavne je to plysovy medved. Nezvycajny namet dobre vypalil a dalo sa na vela scenach zasmiat no niekedy sa to dalo aj lepsie dotiahnut. ()

rigby

Dobrý nápad a medvěd také vypadá velmi dobře, ba přímo rozkošně. Jen moje dětská duše se zřejmě neslučuje s tou duší amerického plyšáka. Stovky vulgárních výrazů, většinou zcela nepotřebných a prvoplánovitých, navíc občas doplněných velmi vulgárními scénami, to opravdu nemusím. Když je medvěd normální a pro většinu diváků asi nudný, tak má film největší sílu. A ostatní herci? Ti jsou tam už jenom do počtu. Včetně trhlého angažmá Flash Gordona. 2- (a to s největším sebezapřením). ()

punco

Pokial by sa to držalo v tej humornej rovine ( čo samozrejme hollywood už neposkytuje) a nebolo tam toľko romantického blábolu bolo by to oveľa lepšie.Takto až na pár zábavných nápadov, klišé ako prasa a ani nie zábavné. 60 % viac ani o zrnko ()

Sprostý méďa Ted se dočká seriálu

Sprostý méďa Ted se dočká seriálu

11.06.2021

Nová česká komedie Kapitán Říp se představuje

Nová česká komedie Kapitán Říp se představuje

05.05.2020

Už tuto neděli 10. května startuje nový český projekt od tvůrců Petra Cífky, Daniela Zemana a Filipa Brouka. Seriál Kapitán Říp bude vyprávět bláznivý příběh comicsového superhrdiny, který drží… (více)

Hvězdy ve dvojce Médi

Hvězdy ve dvojce Médi

25.09.2014

Berg, Wahlberg a sága o drogovém králi

Berg, Wahlberg a sága o drogovém králi

02.07.2013

Mark Wahlberg a Peter Berg právě dotočili válečný thriller Lone Survivor o Talibánem obklíčené a zlikvidované jednotce amerických mariňáků, a už si brousí zuby na další skutečný příběh. American… (více)