John (Mark Wahlberg) byl jako malý velmi opuštěný, i proto pronesl to pošetilé přání, aby jeho plyšový vánoční dárek začal mluvit. Stal se zázrak a mluvící medvěd se stal mediální hvězdou a miláčkem davů. Jak roky ubíhaly, chlupatému Tedovi zůstal jediný fanoušek – John. Ti dva si náramně notují v pohledu na život (maximální pohoda), na holky (divošky mají přednost), na práci (jen když není zbytí) a John i díky tomu velkoryse přehlíží, že okolí se na jeho soužití s méďou dívá čím dál rozpačitěji. Sežrat mu to dává především jeho holka Lori (Mila Kunis), která je sice nadmíru tolerantní, ale i u ní platí přísloví o chození se džbánem pro vodu. Takže když se ucho utrhne, dostává John nekompromisní ultimátum. Buď Lori, nebo plyšák. A tak se John ocitá na zásadní životní křižovatce, ze které vede jen jedna cesta. Nebo to tak aspoň vypadá. (oficiální text distributora)

Unrealik odpad!

Po 45 minutách to vzdávám... Komedie? Mno, koho baví fekální humor a vulgarismy, asi jej to pobaví, mi to přišlo jako blbost. ()

zynek

Hned bych s Tedem šel na bongo a pivo. Mě se ten film strašně líbil a ty hlášky si budu pamatovat sakra dlouho. 90% A neboj udělám všechno abych dostal práci po které tak toužíš. Myslíte že máte co je třeba? Řeknu Vám co mám, chuť pindy Vaší ženy na jazyku Takle se mnou ještě nikdo nikdy nemluvil. To protože každej má plnou hubu píči Vaší ženy. Jste přijat Doprdele! ()

Punkies

Super film, který mě pobavil i svou vulgárností :) Z MacFarlanovy režie je hodně cítit Family guy, ale to mi vůbec nevadilo :) ()

peterzel

Super oddychovka..Škoda jen,že všecky dobrý scény a hlášky vybrali už do traileru..Jinak parádní herecké obsazení,Ryana Reynoldse bych tam ale vůbec nečel ještě ke všemu v roli homosexuála :-) ()

TadashiCZ

Pouze pár dobrých vtipů a dobrá hlavní dvojice. Docela souhlasím s verbalem kromě změny hlavního hrdiny, toho bych i ponechal. Nemůžu říct, že pokud vás nebaví Family Guy, nebude vás bavit Ted, ale mě nebavilo ani jedno. ()

wellfish6

Mevídek Pú by ve třiceti možná vypadal stejně jako Méďa. Mám ráda komedie. Především ty, který neurážej. Taky proto ★★★★★. ()

fabregas1

Bitka Mark Wahlberg vs. půlmetrový mončičák je to nejlepší co film může nabídnout, jinak se jedná o naprosto klasický film, ve kterém se jeden třicátník musí rozhodnout, jestli konečně dospěje nebo se bude do konce života jen flákat, chlastat a hulit marihuanu se svým nejlepším kámošem méďou, který slovíčko fuck používá častěji než Marylin Manson mejkap. ()

Lenny76

No pro mě osobně velké zklamání. Naprosto primitivní, hloupý humor. Z ukázek jsem se na film hodně těšila, ale takovou blbost jsem dlouho neviděla. Je vidět kam ten svět spěje, vulgarismy a drogy. Jednu hvězdičku dávám pouze za plyšovou postavičku, která je fakt krásná. ()

Lucka07

Že by exkurz do hloubky mužské duše? Každopádně jde o originální film, parádně natočený, skvěle zahraný, s dostatkem humoru. ()

HonziKaja

Film který si asi našel úplně jiné fanoušky než bylo původně zamýšleno. Je to hrozná škoda, protože ty vtípky pro filmové a seriálové fandy jsou skvělé - ať už o Peterovi Griffinovi (zajímalo by mě jak se s tím vypořádal český dabing) nebo úchylné verzi Flashe. A to je fakt škoda, protože to není jen o zhuleným medvědovi, děvkách a zevláctví. Je to vtipná glosa na sama sebe i na ostatní. Seth McFarlane ale vydělal, má úspěch a to mu přejme. Zaslouží si to. Protože kvalitu umí. ()

teseth

Asi jsem viděl jiný film, ale to jako WTF!!! Debilní scénář nezachrání ani sexuální narážky, které tu snad už nejsou ani narážkami ale náběhem na soft porno a to nemluvím o Markovi a Mile, kteří tu evidentně nemají co hrát, protože kde nic není ani smrt nebere! Ve filmu se maximálně střídá záběry na zhuleného, sjetého a souložícího plyšového medvěda a nicneříkající kecy partnerské dvojice, která se evidentně nemůže shodnout jestli bude konečně dospělá nebo si bude dál užívat jako v patnácti. A za toho Flashe bych nejradši dal odpad, protože nic jiného by si tenhle pokus o oživení staré klasiky nezasloužil. Je vidět, že nám dneska stačí pár sexuálních narážek, pěkná herečka a pro všechny je to super film!! WTF!!! ()

Epco

Z ukážok som mal dojem že sa bude jednať o film, ktorý bude čo do frekvencie fórov a aj ich brutalitou, niekde úplne inde. Film má proste bližšie k strednému prúdu ako k zábave typu South Park. Plyšový medveď, ktorý starne so svojím kamošom je fajn nápad, ale v danom prevedení zaostáva za očakávaniami. ()

klaranapoli

Takovej malej hezounkej medvídek a tak hnusně se choval, tohle udělat můj méďa tak letí....strašný...prostě se mi to nelíbilo vzhledem k naprosto trapný sprostý řeči, vypadalo to jako by takhle mělo mluvit malý dítě...fuj ()

zurivymlok

K dokonalosti tomu kousíček chybělo. Ale kdo zná Flashe, nemůže být zklamán. Osobně mě vadila poslední půlhodina se zbytečnou zápletkou - únos, útěk, záchrana. Netradiční dílo tak sráží dolů ryze "tradiční" Hollywoodská šablona všech rodinných komedií. ()

Johny Mist odpad!

Upřímně, nerozumím 76%... Asi už jsem starej, nicméně ani jako prvoplánová komedie mi to prostě nepřijde dobrý, nehledě na to, že Wahlberg v tomto filmu působí jako pěst na oko. Vtip o lejnu, který měl zřejmě vygradovat jeho uklízením, mi nepřišel vůbec vtipnej, spíš nechutnej. Mrzí mne tam ten Ribisi, neb tohoto herce mám opravdu hodně rád, takže doufám, že už se v něčem podobném neobjeví. Za mne jednoznačný odpad.... ()

Djflash

Seth Macflaren a jeho první hraný celovečerní debut. Fanoušci jeho tvůrčí práce (animovaných seriálů Family guy a American dad) musejí být nadmíru spokojeni. Sethovi se totiž povedlo převest všechen sarkastický a někdy i dosti vulgární humor na filmové plátno. Přitom to vše ze začátku vypadá spíše na rodinnou komedii. O vánocích si malý john přeje alespoň jednoho oprávdového kamráda, a kdy jindy by se mu to mělo splnit, než právě na štědry den. To je, ale z rodinného soudku všechno Ta pravá legrace začiná až po úvodních titulcích, kdy už se z malého Johna stane dospělý muž a z malého teda protřelý hulič snad uplně všeho na co si lze vzpomenout. Během filmu uvidíme dostatek usměvných až přímo ujetých situací (mě nejvice pobavil exkrment na podlaze a ještě také bitka v hotelovém pokoji.) k tomu všemu jsou dobře napsané dialogy a návic zde hlavní hereckou ženskou roli ztvárnila stále nesmírně atraktivní Mla Kunis takže je pořád na co se koukat. Dabingu Teda se ujal sam Seth a zvládl to s velkým přehledem. V českě vezi měl dabing na starost Jan Vondráček, (ktrerý mimochodem taky dabuje v serialů Griffinovi a to Steveho). Musím tedy konstavovat, že se mu i zde dabing vcelku vydařil. Jediné co zde na mě působilo tak trochu kýčovitým dojmem je Flash gordon, ale díky příběhu má zde i on své místo. A znovu oživení medvídka v závěru filmu také býti nemuselo. Komedie Méďa je chytlavá a zábavná, i kdž chápu, že někteří tento druh humoru moc v lásce nemají. Pro mě osobně to byla ale jedna z nejzábavnější komedii tohoto roku, u které jsem se velmi dobře bavil, a proto dávám všech pět hvězdiček. ()

Sprostý méďa Ted se dočká seriálu

Sprostý méďa Ted se dočká seriálu

11.06.2021

Nová česká komedie Kapitán Říp se představuje

Nová česká komedie Kapitán Říp se představuje

05.05.2020

Už tuto neděli 10. května startuje nový český projekt od tvůrců Petra Cífky, Daniela Zemana a Filipa Brouka. Seriál Kapitán Říp bude vyprávět bláznivý příběh comicsového superhrdiny, který drží… (více)

Hvězdy ve dvojce Médi

Hvězdy ve dvojce Médi

25.09.2014

Berg, Wahlberg a sága o drogovém králi

Berg, Wahlberg a sága o drogovém králi

02.07.2013

Mark Wahlberg a Peter Berg právě dotočili válečný thriller Lone Survivor o Talibánem obklíčené a zlikvidované jednotce amerických mariňáků, a už si brousí zuby na další skutečný příběh. American… (více)