Diktátor

Stransky

Cohen mi byl vždycky protivný. Takže na Bruna jsem ani nešel. Diktátor - naflákaný desítkami kupodivu vtipných vtipů - mě zastihl ve výjimečně depresivní náladě a překvapivě mě splínu zbavil, byť jen dočasně. Nebýt několika zbytečně fekálních okamžiků, působil by snad, díky satirickým špílcům na adresu Velkého Satana, dokonce i nečekaně inteligentně. ()

P/\/EL

dobrý trajlery, nejlepší vtipy v trajlerech, film celkově špatnej, vtipy se opakujou, zklamání...předchozí jeho věci daleko vyveděnější..... ()

alona

Po, alespoň pro mě propadáku Borativi, jsem měl zprvu strach, jít na další Ali-G-ho komedii, ale hned po úvodním věnování, které bylo věnováno památce Kim-Čong-ilovi, jsem se se nepřestal smát až do konce filmu. Je asi pravdou, že přemíra gagů a komických prupovídek vyvážuje duchaplnost tohoto filmu. Ale, to by nebyl Sacha Baron Cohen, kdyby si v jednom filmu neutahoval z USA, Muslimů i Izraele. ()

Arkwuill_S

Jeden takový obyčejný diktátor jedné obyčejné severoafrické země se rozhodne čelit výzvě OSN, která hrozí preventivním úderem, aby se vzdal diktatury. Proto se vydává do Ameriky aby své názory obhájil, ale cesta se mu mírně zkomplikuje. Sacha Baron Cohen je docela cool, Borat nebyl úplně špatný film. Humor mám rád, ale rozdělil bych ho do několika kategorií. Osobně mám rád inteligentní humor typu Járy Cimrmana, Diktátora bych zařadil do kategorie stupidního humoru, kdy se slabší kvocienty smějí tomu, že si někdo prdne nebo upadne na zem. Když to shrnu, tak myšlenka není špatná, dalo by se s tím pohrát. Děj je o ničem, je to vystavěné na několika málo vtipných scénách, ty některé ostatní jsou až trapné. U pár okamžiků jsem se zasmál, ale když to vezmu komplexně, tak to za moc nestálo a čekal jsem od toho daleko víc. ()

Daura

No čo na to povedať. Celé dni som od kolegov, spolužiakov a kamarátov nepočúvala nič iné, len aký úžasný a zábavný film videli. Nedalo sa nič iné robiť. Videla som to v kine, v plnej kinosále. Celú dobu som sa otáčala po ľuďoch, aby som z ich tvári vyčítala, či sa tak nudím len ja, alebo je to hromadný pocit. Pri pohľade na tie znudené tváre mi bolo všetko jasné. Počas celého filmu som započula smiech tak možno tri krát a ja som sa zasmiala možno dva krát. Takmer každý vtip bol ľahko predvídateľný a často silený. Radšej by to chcelo poriadnu paródiu ako takto umelú komédiu. Prakticky celý život prežívam na bláznivých komédiách, ale toto u mňa naozaj nezabodovalo. Tri hviezdy naozaj len za to, že sa tam občas objavila vskutku žiarivá scéna, ale všetko ostatné bol len premrhaný čas. ()

pikovyeso

asi jsem od toho moc očekával ale byl jsem docela zklamaný, pro mě asi nejslabší od sashi. Pár momentů kdy jsem se zasmál tu bylo ale jinak zase na jedno brdo. A chyběly mi tu klasické směsně kultovní hlášky. ALE PŘESTO TO STOJI ZA PODIVANI ()

Investman

Naprosto dokonalý film! Umíral jsem smíchy od začátku až do titulků... Dokonalý herecký výkon pana Barona. Prostě pro milovníky tohoto typu humoru, který nám Cohen dává je to naprostá povinnost vidět. Vždycky mě vyvede z míry tím, s čím je schopen přijít, fakt nářez! Škoda, že se Kaddáfí nedožil své parodie :) Chlupatý podpaží forever! ()

papez12

O čo viac som sa obával po Brunovi aký bude Cohenov ďalší počin, o to viac som sa zároven v kútiku duše tešil a o to viac bola aj radosť z filmu prekonaná a musím povedať, že už dávno som sa tak nepobavil. Treba uznať, že je to kvalitná komédia, najlepšie k sobotnému večeru s priateľmi pri pivku , pobavenie na nezaplatenie. U mňa neskutočná zábava. 5 hviezdičková ()

JANAHOL

Bohužel nemohu porovnat s Boratem ani Brunem, standardně na tento druh snímků moc nekoukám. Každopádně jsem se nudila nebo znechuceně odvracela hlavu, ale sem tam bylo i "slunečno". Prvoplánovité až přehnané, americká slátanina, bohužel. Ale jelikož to bylo dle očekávání, dávám alepsoň tři hvězdy. Prostě to mohlo být o dvě hvězdy lepší, základ k tomu byl. ()

Michalinkaa

Bezkonkurenční!! Mě to strašně bavilo. Cohen je opravdu jednička svého oboru, nikdo podobnej by takový stupidní role hráát nemohl. Já jsem se bavila, jak je u jeho filmů typické chrlí se zde vtip za vtipem až si nemůžete vzpomenout co vlastně tam za vtipy bylo. Někdy je jich až moc to uznávám, ale ty některé stojí za to. Kdo má Cohenovi komedie rád, přijde si na své. Pro mě ještě trošku lepší než Borat. Jaderná bomba má být špičatá. =D ()

larsvontrier

Tak zaprvé..jedinej vtip byl ve vrtulníku s kecama ...zadruhé postrádám závěr...vtipnej...zatřetí ,,kdy už se přizná že je homokláda))_? ()

mfanta

80% - Byl to zatim jediny film, ktery jsem videl v americkem kine, a to bez titulku. Presto jsem mu dobre rozumel diky arabskemu prizvuku Saschy, a to se urcite pozitivne podepisuje na mem hodnoceni :-) Byla to obrovska sranda, gag stihal gag, jak uz to v Cohenovych filmech byva a odchazel jsem z kina ve velmi povznesene nalade. Velice se mi libi dobre mirena satira proti vsem bez vyjimky, ktera se film od filmu stupnuje. Marne premyslim, ktere hranice jeste nebyly zboreny. ()

soulless

No doprdele :D Cohen se už úplně urval ze řetězu a je to jenom dobře ... naprosto zdrcující, žádné servítky, prostě natvrdo vtipy o všem možné a k tomu perfektně podané :D 9/10 ()

sisaq

"Are you having a boy or abortion? " Kdyby si film udrzel uroven prvnich 20ti minut je to za cistych pet. Predevsim ve stredni casti ztraci dech a casto se utapi ve vtipech na a mirne za hranici dobreho vkusu a pripomina epizodni filmy Mr. Beana. Nastesti tu mame kazdou chvili nejaky ten velmi nekorektni komentar ktery vyvrcholi epizodni roli Edwarda Nortona a "happy endem" diktatura vs. demokracie ;- ) - 75% ()

MrAldridge

Sacha se s tím prostě nemazlí a jak se říká co na srdci to na jazyku, tak v tomhle případě platí co na srdci to na plátně. Jednoduše zábavné. A stojí to za to podívat se v originálním znění, protože ta angličtina v jeho podání je už sama o sobě k pochcání... :-D ()