Diktátor

Potmehud6

Film lemovaný od začiatku až do konca fekálnym humorom určite nepoteší každého, obzvlášť nie milovníkov inteligentnej zábavy. Cohen nešetrí nikoho, no toľko proklamovaná nekorektnosť je iba fasádou, za ktorou sa nakoniec aj tak skrývajú nedotknuteľné americké ideály. Okrem zopár drobných narážok necháva Cohen túto posvätnú oblasť suchú, a tak sa najviac budeme smiať aj tak len na ostrom humore útočiacom na východné politické pomery a nedemokratické režimy. Humor je to však výdatný. ()

floppy4

Humor stale absurdny a primitivny a nie kazdemu to musi sediet. Miestami som sa pobavil, ale spontanne sa na niektorych stupidnych veciach jednoducho nedalo. Pri komedii ani netreba ist dalej a riesit scenare a blbosti, ale uznavam Cohena za to jak perfektne vie vzdy zahrat ci uz buzeranta Bruna, Kazašskeho picina Borata a o nic menej retardovanu postavu diktatora Aladeena. ()

brano921

absoludne nudne nevkusne nechapem take dobre hodnotenia filmových fajnšmekrov tu na čsfd... ja som cely film myslel že dam odpad ako par krat som sa smial až pri posledných scenkach vystrihnutých čo boli na konci filmu som sa rozhodol dat 1 hviezdu ale inak velka blamaž a nuda ()

isikud

promiňte mi všichni mravokárci, ale během celého filmu jsem se smál až sem se za břicho popadal, nekteré scény jsem si přehrával opakovaně... Jen konečná Americká scéna s láskou k demokracii mě trochu zklamala... ()

Grandimir

Na tenhle film jsem se těšil od doby, kdy jsem zhlédl trailer. Přišel jsem natěšený do kina a dostal jsem přesně to co mi bylo slíbeno, Cohan se mi líbil a vlastně celé kino se každou minutu smálo, škoda snad jen té délky - půl hodiny bych to určitě ještě vydržel . ()

Jeffo8

V popisku je žánr pouze komedie a podle toho to taky beru. Film je plný absurdních, rasistických a "diktátorských" vtípku, které mě slušně pobavily. 70% ()

Von Kempelen

Skvělá komedie, boží, výborná, pecka, napadají mě jenom ty největší superlativy. Strašně dlouho jsem se tak nenasmál, přitom jsem Cohenovi po Boratovi a Brunovi moc nevěřil. Přišlo mi, že ve zmíněnejch případech šlo v první řadě o nekorektnost a šokování průměrnýho americkýho Johnyho a humor hrál až druhý housle. Ali G byl zas plnej super humoru, ale trošku mi tam chyběla ta kontroverznost. Diktátor je tedy mým vysněným Cohenovým dílem, který spojuje to nejlepší z jeho předešlých počinů. Jen doufám, že nikdo není tak troufalej, aby se na Diktátora díval s českým dabingem, ten ho totiž dokáže srazit mezi komediální plebs. ()

insky

Niekedy človek nestíha "načítavať" tie vtipy a vtípky, na niektorych som sa pobavil fakt dobre :-) Ku koncu trochu tuctový typický americký happy end, ale ako celok fajn, myslím že tento film sa da pozrieť aj 2x, aby človek postihal všetky Cohenove "drepty" ()

motoe

Toho chlapa stejně jednou někdo zastřelí:). Vtipné, k smíchu, k zamyšlení, k pláči... ? Každopádně parádně koukatelné se spoustou hlášek. ()

MrFenix

Dle mého názoru potřebuje člověk opravdu talent, aby mohl takovou blbost vytvořit. Je pravda, že některé scény byly docela humorné, ale jinak na mě tento film působil, jako urážka zdravé inteligence. Dále se k tomuto filmu ani už nehodí vyjadřovat. ()

Lazy87

Cohen má zvláštní smysl pro humor, který asi ne každého dostane. Na tento film sem se těšil delší dobu, no a zprvu zklamání, ale pak mě to nějak pohltilo a já se smál jak malé děcko každé ptákovině, ani nemusela být vtipná. ()

misiacik

Hmm, nie, nie toto už nebolo to, ono, no.... TO. Ali bol fajn kúsok, Borat šiel cestou nevyholenou, Bruno už pokrivkával a tento filmový počin nestál za veľa. Bola to nuda a vzájomného doťahonenia Barona a toho jeho výskumného inžiniera bola proste trapná. Na pár právd a scén ktoré zaujali iba preto, že boli kontroverzné to bolo jedno veľké zívnutie, pootočenie sa na koženej pohovke a kývnutie na sluhu aby mi šiel do viníc hrozna naoberať. Toho veľkobobulového kričím za ním a hádžem ovládač od TV po jeho telesnej schránke na dôraz môjho želania a jeho poníženia. ()

neo101

Pro mě jednoznačně nejlepší komedie. Od začátku až do konce je snímek nabitý vtipem. Cohen nikoho nešetří. Borat měl pár světlých momentů a hodně trapnosti, Bruno byl na můj vkus příliš vulgární, nechutný a spíš trapný než zábavný, ovšem Diktátor je jiná kategorie. Rasistické a feministické vtípky dávkované v průběhu celého filmu jsou jednoduše výborné, Lesbian Hobit, Captain Hook, Romanian jewish accountant ... Scéna, kde Aladeen má být mučen a komentuje mučící nástroje dostane každého a vrtulníkový rozhovor o Ladenovi bude legendární. Aladeen je prostě Aladeen, vynálezce sklapovaček, nejlepší herec, olympijský vítěz i vrchní chirurg. Do toho všeho přijdou excelentní vstupy Megan Fox, Eda Nortona a božího Čínského magnáta. Taktéž naivní blonďatá komentátorka OSN nemá chybu. Jinak doporučuji kino verzi. DVD je obohacené o pár scének, ale na vtipnosti moc nepřidají, někde spíše uberou. Jsem zvědav na český dabing, protože anglická výslovnost Aladeena všemu ještě přidá a český dabing by to mohl zkazit. ()

Frufran

Doufal jsme v pecku -bohužel, čekal jsem průměr - no nevím, dostal jsem podprůměr... A nejde ani tak o zklamání, jako spíš velkou škodu pro lidi co doufali v Borata II. Skoro bych řekl, že většinu vtipných gagů jsem viděl v trailerech a koukat na celý film bylo tak trochu ztráta času. Nejsem vyloženě fanda komedií, takže konec hanění. Za jedno shlédnutí to stálo, což mnoho jiných filmů ne. Viděno v soukromí. ()