Diktátor

jandula00

Mam ráda, když dostanu od filmu to, co od něj očekávám a když si nehraje na bůhvíco všechno... Diktátor je plný vtipů, rasistických poznámek (které mě k mému zděšení bavily nejvíc), narážek na všechno možné a nevím čeho všeho dalšího. I když jsem byla v celém sále sama, asi třikrát jsem se nahlas zasmála, takže snímek hodnotím pozitivně...Myslím, že není tak dobrý jako Ali G, ale je na stejné nebo i trošku vyšší úrovni než Borat a i když je to vyložená kravina, tak toho času v kině nelituju... ()

warrenur

Po tom, co som videl Bruna, ci Borata som mal obavu, ci neslapnem vedla (alebo priamo do? :) ). Avsak moje obavy sa nepotvrdili. Ako nekompromisna satira bez servitok funguje tento kus perfektne. I ked i tu sa najdu 'vtipy', ktore su prilisnym napinanim struny a mne osobne vyzneli silene alebo naopak lacno. Kazdopadne pozitivne dojmy prevazuju. Hudobny doprovod, kamera i podsunute "skryte" vyznamy su na velmi slusnej urovni. Velmi ma potesila Anna Faris, ktoru som si prvykrat vsimol v Scary Movie. Svoju rolu si uziva a zvlada ju bravurne, naivne a prostucko, s typickym usmevom. A Cohenovci? Provokateri prvej triedy. Po vzhliadnuti tohoto"coho-vlastne?" je jasne, ze tymto filmom opat kopli do viacerych "hniezd" a ze to v nich zasa bude bzucat. Kazdopadne zaverecny monolog je minimalne velavravny a tne do ziveho. Paralela demokracie a diktatury v sucasnosti splyva. Mozno zmenim zo silneho 3ojhviezdia na styri, 'before you, or your brother's blow yourselves". :) ()

JoSte

Humor mohl být přece jen o něco pestřejší… nicméně to byla komedie, která pobavila, a na několika místech i poměrně originálně, a takových je v posledních letech jako šafránu. ()

Narciska

Smějete se a smějete a smíchy brečíte a lapete po dechu, abyste se mohli zase smát... Prostě neskutečně vtipné, a to nepřetržitě... Vtipné a trefné... Naprosto skvělé... ()

vojtaz

To, že Cohen bude Borata překonávat asi těžko, bylo jasné. Bohužel, podle mě, Diktátor ale nepřekonal ani Bruna, takže zvládá lehké zklamání. Ale špatné to nebylo... ()

godycz

Takhle nekorektni je snad uz jen Ctvrtnicek. Brutalni tri sceny: Porod, vylet vrtulnikem a proslov o tom jak se lisi demokracie od diktatury. HOREL JSEM u pretextovanych songu ! ()

jane1106

Cohen ladí čím dál lepší formu. Diktátor je větší a dražší než cokoli, co dosud udělal, přesto ale nejde o krok k mainstreamu, naopak - je pozoruhodné, do čeho všeho má tenhle chlap odvahu šít. Obdivuju, že si někteří jedinci v Hollywoodu ze sebe dokážou udělat legraci. ()

sNeDy

Nekorektnost je v módě. Co v USA vyráží dech (možná?), to beru jako standard u Cohena. Takže potřetí to samé, na podobné téma. Pořád je to solidní prdel, místy geniální (monolog o tom, co by poznala Amerika, kdyby byla diktaturou, je monumentální) a místy trapná, ale jestli přibude ještě jeden bratříček do téhle série, tak už to bude mít hodně těžké. ()

TaanStari

Nálož nekorektnosti? Nový Chaplinův Diktátor? Neskutečný nářez? No to bych se z vás poblil! Tohle je normální fekál, Zohan zabalený do pseudonekorektnosti hrající si na jakousi satiru. Jak málo stačí ovečkám ke spokojenému mručení nad "chytrou" a "trefnou" komedií... ()

Saur.us

Viděno v DC. Od Cohena jsem něco takového čekal. Oproti Brunovi už sice tolik neznechucuje a nešokuje ale nadruhou stranu o to více seká jeden gag za druhým. Tématicky mě to dost připomíná neméně ulítlého Zohana, takže mě ani tak moc nepřekvapí nějaká ta narážka na Blízký východ. Jen Cohen má ty narážky přece jen mnohem promyšlenější a ostřejší. Určitě potěší camea slavných tváří. Jinak v základu to až příliš připomíná Cestu do Ameriky, akorát obalenou mnohem ostřejším a kontroverznějším obalem. ()

Košoun

Jedním slovem GENIÁLNÍ. Sacha Baron Cohen překonal všechny své dosavadní postavy a 83 minut nabil jedním vtípkem za druhým. Pravda, humor to je hodně netradiční a ne každému sedne (třeba scéna porodu byla místy moc i na mě), ale z mého pohledu je geniální. "You go to the bathroom after Osama, you will realize the true meaning of terrorism." GENIÁLNÍ! ()

TomasKotlant

Velkolepé, plné gagů, ale přitom totálně bezduché a prázdné. Některé gagy jsou tak vtíravé, že jsou spíše otravné. Navíc téma erotiky je poněkud nadužívané a rozbíjí dramaturgickou rovnováhu. Všechno zachraňuje pár opravdu povedených situací, ale těch je na 80 minut nedostatečné množství. Slabší 3 hvězdy. Ve zkratce: *** Předlouhá reklama na neviditelné Porsche 911, ale aspoň je to občas vtipné. ()

Helldo

Úchylná komedie, která svým satirickým kosmopolitním pohledem přináší neskutečnou porci vtipu a zábavy. Borat opravdu nezklamal. ()

sandinista

Tož takhle sem se nenalochčil už hodně dlouho. Jedna nekorektní narážka střídá druhou a tentokrát se Baron Cohen vystříhal i trapnostem jak tomu bylo v jeho předešlých spektáklech. Fakt sem se od srdce zasmál! ()