Diktátor

hazdrova

Tento smiešny film je pre mňa extra spešl, pretože som pri ňom pred 7 rokmi prvýkrát povedala v kine svojmu frajerovi, že ho milujem. Ale inak... na tomto filme milujem jeho politickú nekorektnosť a mal by si ho pozrieť každý, kto sa neberie vážne! Obzvlášt pri niektorých scénach sa idete od smiechu pototo! 5* ()

viktor.danek

Ohromná hromadá džouků - od fakt ubohých až po hodně sofistikované. Jedno mají ale společné. Od začátku až do konce jsem se prostě nemohl udržet a u všech jsem se lámal smíchy. Společně dohromady pak drží pohromadě a tvoří jednoduchý, ale celistvý příběh, jehož pointou je brilantní kritika americké demokracie. Narážek a odkazů (nejen na ni) je tam tolik, že jsem stěží zvládal jejich ohromnou kadenci zpracovávat. Těším se, až se na film budu dívat podruhé, potřetí, počtvrté... You are HIV Aladeen. ()

george82

Asi už jsem vyrostl z jeho filmů, ale tohle mě tolik nevzalo jako Borat třeba. Je pravdou, že vtipů tam bylo dost a mohla se urazit snad každá existující kultura, ale kromě několika vtipů, které sedly mě, tak se tam nic moc neudálo. :-/ Asi stárnu. ()

MyrnaAlec

Vtip s useknutou hlavou u mě vede ! A obecně film mohl být ještě drsnější a nekorektnější. Možná i kratší - hodina by stačila. Aladdin motherfucker... ()

vieriX

Brutálně politicky nekorektní vysmívaní se všemu co jen trochu zavání demokracii pohled na ženy a názory Diktátora jsou místy brutálně vtipné. Jsou tu forky od lehčích až po naprosto brutální u kterých jsem se řezal jak hrom. Jestli to je jeden z posledních diktátoru tak je úplně " The Best". ()

Dashiella

Čakala som, že to bude shit a aj trochu bol, ale úplne iným štýlom. V niektorých momentoch tak bezducho snímané, strihané, elipsované, písané a zle na seba nadväzujúce až ma oči boleli. Každopádne, o filmárske umenie v tom filme rozhodne nejde. Aragorn a Leonidas sa so svojimi prejavmi môžu ísť aladeenovať dakam za humno. Niekoľko skvostných okamihov, vymenovaných v komentoch nižšie, každopádne pre 100%ný zážitok ich treba vidieť na vlastné oči. ()

mig21

Z tohoto filmu mám značně Aladdin pocity a chvílema jsem si smíchy málem udělal Aladdin do trenek :-D Sasha nezklamal :-D Megan: "Katy Perry dostala diamantový rolexky" Aladdin "Ale Katy jsem mohl udělat Aladdin do obličeje" :-D ()

Mistr_Moon

Bylo to lepší než bruno ale horší než Ali G, toho už asi nic nepřekoná. Tady jsem se spíš tak lehce zasmál než abych se kácel k zemi... Ale jo jinak to bylo fajn a docela to rychle uběhlo, takže jsem neutrpěl žádnou větší újmu. Srovnání demokracie a diktatury bylo ovšem boží ;) ()

McMastamind

Zřejmě nejkorektnější z Cohenových filmů, avšak ne ten nejhorší. Naopak, skoro bych si dovolil říci, že něco tak vtipného po všech směrech a pro všechny typy diváků jsem už dlouho neviděl. Smál jsem se od začátku až do konce. Každou minutu je tu vtip, který by jiné komedie měly jako vztyčný bod celého filmu. A některé jsou opravdu mistrovsky promyšlené, čerpají z celého děje filmu a mají mnoho vrstev, z nichž jedna je vtipnější než druhá. Sasha se prostě vyřádil a musím obdivovat Meagan, Nortona nebo Travoltu (toho zvlášť, pokud o tom teda vůbec věděl), že mu dovolili stát se terčem jeho oplzlostí. Obdiv mám pro všechny autory. Jedna z nejlepších komedií vůbec. ()

Olafsson

Sacha po brutálním Boratovi a velmi extrémním Brunovi (yes!), kteréžto filmy byly napůl reality show, trochu polevil a nabízí tentokrát podívanou i pro méně otrlého a inteligentního diváka (dvě podmínky které musí divák splňovat pro to, aby se mu Cohenovi filmy líbily = aby je pochopil), která je více ztřeštěnou komedií než poloreality show balancující na pomezí zákona a často i pomezí zachování zdraví či života hlavního aktéra (viz např. Bruno a jeho rozhovor se šéfem Arabáčských teroristů)... Přesto je dílem opět napěchovaným gagy více či méně zdařilými a vtipnými, které si nejlépe vychutnáte pokud máte všeobecný přehled, více co se děje ve světě a jste obdařeni pořádnou porcí politické nekorektnosti... Pro mně osobně bylo navíc velmi milým překvapením, že ve filmu hraje moje oblíbenkyně Anna Faris, jejíž postava Zoey mi až neskutečně připomínala mou americkou exgirlfriend a to včetně jejího současného účesu, gest, způsobu mluvení, toho o co se zajímá a s jakou vášní to dělá... Akorát ty hairy armpits nesedí... :D Absolutely best byl samozřejmě závěrečný projev - nebudu tady rozepisovat o čem byl páč by to byl spoiler jako prase... Geniální... Už se těším až Diktátora zkouknu znova.. Co nejdříve... ()

Brumlak

Smál jsem se až jsem za břicho popodal. Ano, i tak by se to dalo okomentovat. Humor drsný, krutý, nekorektní, odpudivý, bláznivý, hlavně ne systematicky, prvoplánový či snad vyčpělý. A k tomu to stihne mít děj. Stopáž zvládnuta na výbornou a camea úchvátna. Šlape to, šlape to, nedře to, nedře to. ()

miki68cz

Bruno je Bruno, Borat je Borat, nic je nenahradí. Diktátor je zábavný, Diktátor je milý, ale zatím co při Boratovi leželi lidé v kině smíchy v uličkách mezi řadama, při Diktátorovi byly salvy smíchu řidší a kratší. Ani já se tolik nebavil, nebylo to prostě ono, něco co nedokážu popsat tomu chybělo, možná něco přebývalo. 3,5 hvězdy i přesto DOPORUČUJI ()

borohub

Teda ty vtipy byly dosti slabé, až některý dokonce byly na hraně slušnosti a neslušnosti. Avšak kombinace těchto vtipů a pár dalších prvků vytvořilo neskutečnou a hlavně vtipnou podívanou. Hvězdu strhávam pro krátkost filmu protože nějaká hodina a 10 minut(+ asi 10 minutové titulky). Doporučuji všem, kteří ocení takový neslušnější humor ()

Solverino

Sice dost infantilní a chvílema i nudné, ale jinak jsem se už dlouho tak nenasmál! Prima! jednou vidět a zemřít! :) Vivat people of Wadiya! Beloving memory of Kim Čong Il! ()