Resident Evil: Odveta

• Německo Resident Evil: Retribution (více)

Diskuze

Bad Guy

Bad Guy (hodnocení, recenze)

maddy: No jasný. A navíc schopnosti Alice byli na začátku filmu odebrány Weskerem..

mzss1

mzss1 (hodnocení, recenze)

MOŽNÁ se to tu řešilo, ale na IMDb jsem dnes koukal a rozpočet je 65 mil.USD. Přitom se dost spekulovalo o tom, že to má mít 90 mi.USD ???

jiriluk

jiriluk (hodnocení, recenze)

jsem zklamanej, bohužel a to jsem se těšil, kdyby aspoň jeden z těch lidí hrál, kdyby aspoň Milla jednou vykouzlila na tom svy rozkošnym ksichtíku opravdovej normální obličej, odpovídající situaci a nějaký emoci, čekal jsem, čekal, ale ani jednou, asi stárnu.

st.ranger

st.ranger (hodnocení, recenze)

Slušný sestup výdělků, asi se fakt rozšířilo, že to je nekoukatelný brak. I tak jsou ty tržby bohužel vysoké, takže další klystýr za 2 roky je nevyhnutelný.

maddy (hodnocení, recenze)

MartinPevny: SPOILER na začiatku Afterlife by sa to dalo vysvetliť tým, že tie schopnosti používali v podstate iba jej klony (teoreticky ak už Umbrella dokázala Alice vyklonovať, tak by asi nebol problém týmto klonov zvýšiť aj tieto „supermanovské“ schopnosti). Samotná "originálna" Alice zase v Afterlife toho toľko neukázala, teda aspoň čo sa týka „nadmerných schopností“ ;)  ... teda pokiaľ nepočítam pár niekoľkonásobné dlhších skokov ako dokáže bežný človek :D

Bad Guy

Bad Guy (hodnocení, recenze)

Chipsonator: V zániku to mi až tolik nevadilo. Nebylo to přehnané a třeba když je použila proti těm vránám, tak se hned složila. Bylo to o hodně lepší a věrohodnější než na začátku Afterlife.

Chipsonator (hodnocení, recenze)

Lumicko: ježiš, parodn spletl jsem si díly, v apokalypse je měla asi jen 2 minutu a pak v zániku :D tam mi vadili.

Lumicko

Lumicko (hodnocení, recenze)

Chipsonator: ona ich mala len v apokalypse? Sry ale apokalypsu este len pozeram som asi tak v 2/3 :)...  postupne sa chcem dostat az k Retribution ( to som uz videl a uppppllnaaa paraaada )

Chipsonator (hodnocení, recenze)

MrBaker: mě právě v apokalypse vadili :D ale co už jak to tak vypadá v šestce budou vážně zapotřebí :D

MrBaker

MrBaker (hodnocení, recenze)

Chipsonator: Mě ani ne, jednou už je měla... Teď to bude teprv nářez ale. :-D

Chipsonator (hodnocení, recenze)

MrBaker: to jsme dva! SPOILER: ikdyž mě zase trochu děsí super ultra schopnosti alice co získala :D

kabeck (hodnocení, recenze)

Omg tady je tolik hateru!!!!! Bohuzel. Vetsina je na tom s anglictinou asi na tokove urovni ze ani nevedi co to slovo znamena.

Brmbolec

Brmbolec (hodnocení, recenze)

Andersonov RE je hnusný odpad. Ak chce niekto pozrieť plnohodnotný film s RE univerza, tak si pustí CGI verziu RE: Damnation...

Perth

Perth (hodnocení, recenze)

Musím souhlasit s Yoshitsune a sniper18 . Srovnávat velmi dramatický Silent Hill s čistě prvoplánovými hranými filmy Resident Evil je dost zcestné. A pokud už opravdu holdujete kultu Resident Evil, tak vám film RE: Damnation rozhodně nesmí uniknout, dost lituju že se nepromítá v kinech, neváhal bych.

Sabrewulf

Sabrewulf (hodnocení, recenze)

kabeck: Už prosím radši nic nepiš. Možná někdy později....... až dorosteš.

kabeck (hodnocení, recenze)

Holt kazdy ma jiny nazor a nekomu ase holt libi silent hill a nekomu resident evil. Nebudeme se preci hadat, jsme preci vyspeli lide. A hlavne filmy nehante jeste pred tim nez je vidite.

Chipsonator (hodnocení, recenze)

Tak jsem se vrátil z kina a jsem nadšený, jdu si hrdě přiat k obhájcům filmu! :D

sniper18

sniper18 (hodnocení, recenze)

Síce mám Resident Evil rád, ale zhadzovať na jeho úkor Silent Hill je už podľa mňa trochu moc. To je omnoho originálnejší, inteligentnejší, prepracovanejší a atmosférickejší film, kde sa evidentne neporovnateľne viac držali japonských pravidiel, čo tomu veľmi pomohlo.

kabeck (hodnocení, recenze)

Sabrewulf _ ehmehm jestli vam prijde silent hill v kterym hleda neaka zenska dite uprostred mesta ve kterem narazi na kostel ve kterym se schovavaj lidi pred noci a ve kterem na konci vyleze neaka trnova holka skoro vsecnny zabije atp je lepsi nez resident evil. Je to vas nazor ale je mi to divne

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Lumicko

Lumicko (hodnocení, recenze)

Yoshitsune:A co by si cakaL? Ved skoro vo vsetkych filmoch su hl. hrdinovia/postavy skoro nesmrtelny...

maddy (hodnocení, recenze)

jiriluk: --SPOILER-- tuším sa vo filme spomína, že klony si zachovávajú čiastočné spomienky (teda ak si dobre pamätám), ale pre dej to  nie je takmer vôbec podstatné ;) čo sa týka klonu Rain, tak už vôbec nie

maddy (hodnocení, recenze)

jirluk: jasné, že je. Je to klon, to už bolo zrejmé v podstate z druhého traileru ;)

Chipsonator (hodnocení, recenze)

Yoshitsune: Prostuduji až příjud, teď mířím na RE:R 3D a doufám že si to kurv*a užiju, a kdyby ne tak aspoň uvidím zase Michelle v něčem novém, tak se zatím mějte pardálové! :D

Zkáza Pompejí bude sexy

Zkáza Pompejí bude sexy