Nespoutaný Django

• USA Django Unchained (více)
USA, 2012, 165 min

Scénář:

Quentin Tarantino

Jamie Foxx, Christoph Waltz, Leonardo DiCaprio, Kerry Washington, Samuel L. Jackson, Walton Goggins, Dennis Christopher, James Remar, David Steen (více)

Píše se rok 1858 a v Americe právě probíhá občanská válka. Texasem vedou bratři Ace a Dicky Speckovi pěšky skupinu spoutaných černých otroků a mezi nimi je i hlavní hrdina otrok Django. Ten má šanci získat díky nájemnému lovci lidí dr. Schultzovi svobodu, pokud se mu povede dopadnout vraždící bratry Brittlovi. Djangovi se tak zároveň naskytne příležitost najít ženu, kterou musel před lety nedobrovolně opustit. Ani jeden z hlavních hrdinů však netuší, jak blízko jsou nejnebezpečnějšímu dobrodružství svého života... (TV Nova)

Diskuze

movieband

movieband (hodnocení, recenze)

DiCaprio s tím kladívkem  vypadá  hodně zajímavě .. zajímalo by mě koho s tím šlahne ... takové scény s kladivem většinou dopadají vcelku nepříjemně ... Drive .. tam tom chlápkovi v tom bordelu roztřískal ruku kladivem ... :/ . tady to myslím nebude jiné .. Tarantino má vcelku slušné filmy a tohle vypadá na dobrý western ...

jefljdasfljs (hodnocení, recenze)

Pedestrian: Proč jsem primitiv? Protože se mi nelíbí trailer od tvého oblíbeného režiséra, kterého na rozdíl od tebe fanaticky neuctívám? Tak to se ti omlouvám, zasranej kokote.

jefljdasfljs (hodnocení, recenze)

shootThemUp: Ne, žral jsem to proto, že to Spielberg dobře natočil, já tyhle hovadiny vůbec neřeším. A Spielberg natočil plno sraček, ale je to jeden z nejtalentovanějších režisérů, co kdy existovali. Dost pochybuju, že ho nějaký úspěný režisér neuznává.

shootThemUp (hodnocení, recenze)

jefljdasfljs: přiznej si, žral jsi to proto, že to je od spielberga, což je snad nejpřeceňovanější režisér všech dob.

jefljdasfljs (hodnocení, recenze)

shootThemUp: Ten film byl naivní hovadina, ale Spielbergovi jsem tu naivní hovadinu celou dobu žral, proto se mi to líbilo :-)

shootThemUp (hodnocení, recenze)

jefljdasfljs: máš krásné názory. večerníček už dávno běžel, tak co tu ještě děláš?

shootThemUp (hodnocení, recenze)

jefljdasfljs: válečný kůň byl pěknej film že? vůbec ne naivní jako prase, kýčovitostí až odpornej a příběhově totálně dementní. jenom jedincům s mozkem velikostí lískového oříšku se to líbí. a pak jsou tu koňošlapky...

shootThemUp (hodnocení, recenze)

jefljdasfljs: měl by ses podívat na tupý remake total recall. u toho si budeš hodit toho prcka blahem.

jefljdasfljs (hodnocení, recenze)

shootThemUp: Nemainstream není mainstreamem většinou proto, že je to taková sračka, že to nikoho nezajímá.

shootThemUp (hodnocení, recenze)

jefljdasfljs: zavři tlamu, turínského koně jsem viděl, líbil se mi, ostatně jako celá tarrová tvorba, což ale mainstreamer jako ty neuzná. navíc jsem tu s filmem nezačal já, ale venca a pokračoval v tom někdo, kdo si říká tarantino a netuší, že se za interpunkcí používá mezera.

motivace je trollení.

jefljdasfljs (hodnocení, recenze)

shootThemUp: Proč v diskuzi o Tarantinově filmu obhajuješ nějakou poetickou sračku? Jaká je tvoje motivace?

shootThemUp (hodnocení, recenze)

TARANTlNO: není nad to čekat od poetického turínského koně bely tarra, sračkovitého válečného koně pana shitberga, fucking whores.

pan Hnědý

pan Hnědý (hodnocení, recenze)

venca163: Nerad vzpomínám na kino zážitek Turin horse,jinak i prvni trailer Temny rytir-Povstal moc nenabidl a byl plny ocekavani a perfektni ,ale pak prisel novejsi kde nabidlo zcela spoilerove pasaze i vyborne sceny ktere si mohl Nolan odpoustit,ale penize dnes bohuzel delaji mnoho a snimek musel byt uveden v tomhle svetle.I presto ze Tarantino ukazal mnoho zajima me zda budou sceny propletene a zasukovane jako jeho predchozi prace,nebo pujde o klasicky strih.

Mandalorian

Mandalorian (hodnocení, recenze)

Neřídím se u filmu podle traileru. Trailery naprosto vždycky zkreslují. Někdy je to narvaný nejlepšíma scénama tak "hezky", že zbytek stojí za h..vno a nebo to člověku neřekne nic moc. A Django je druhý příklad. Upřímě - nevím, co si o tom filmu mám myslet. Ale nevěděl jsem to ani u Planety teror, Auta zabiják, Hanebných panchartů, Pulp fiction ani u Gaunerů. Ale nic z toho mě nezklamalo. Tak doufám, že se to nezmění.

Pfff

Pfff (hodnocení, recenze)

Pockat, to jsem zas v diskusi Christophera Nolana? Ne? Ale vypada to tu uplne stejne!

erased (hodnocení, recenze)

jefljdasfljs: když to chceš takhle rozebírat budiž :) "Ale ze všech na mě vždycky lezl pocit, že by mu jeho postmoderní žánrový koktejl odehrávající se v typicky westernovém prostředí Ameriky druhé poloviny 19. století šel náramně."

jefljdasfljs (hodnocení, recenze)

erased: Jenomže Tarantino netočí žádný žánr, nikdy, Tarantino je prostě Tarantino.

erased (hodnocení, recenze)

jefljdasfljs: že je tohle béčko jsem neřekl...a definice snad nebude potřeba, věřím, že nejsme intelektem tolik mimo, abychom se na "áčkovitosti" filmů neshodli (pls don't troll)

jinak abych to rozvedl, od Tarantina jsem si zatí oblíbil akorát Pulp Fiction, ostatní filmy mě nijak nenadchly. Ale ze všech na mě vždycky lezl pocit, že by mu western šel náramně. Takže jestli mě nechytne ani Django, tak už asi nic, a byla by to škoda

erased (hodnocení, recenze)

Eldrick: taky nejsem po traileru tak mimo jako třeba po Panchartech (ale taky po prakticky jakémkoli áčkovém filmu).. u Djanga mě drží jenom osobní sympatie

Eldrick

Eldrick (hodnocení, recenze)

Upřímně, trailer je takovej bez šťávy a vůbec mě nenavnadil, tudíž budu možná příjemně překvapen.

Pítrs85

Pítrs85 (hodnocení, recenze)

Mě se trailer líbí moc a na film už se nehorázně těším, navíc to vypadá, že mi snad poprvý nebude DiCaprio vadit :-) (no ještě ve Skryté identitě byl dobrej). A nezapomeňte- D se nevyslovuje ;-)

Nový film Willa Smitha se odsouvá na příští rok

Nový film Willa Smitha se odsouvá na příští rok

10.05.2022

Tarantino potřebuje hit

Tarantino potřebuje hit

30.07.2019

Devátý snímek režiséra Quentina Tarantina Tenkrát v Hollywoodu započal svoji americkou jízdu za dolary. Za úvodní víkend z toho bylo 40,4 miliónů dolarů, Tarantinův rekord, film ale bude potřebovat… (více)

Tarantino znovu ulovil DiCapria

Tarantino znovu ulovil DiCapria

13.01.2018

Devátý film Quentina Tarantina nás zavede do roku 1969. Květinové hnutí bude pomalu končit, Amerikou otřese řádění Mansonova gangu, při němž zahyne herečka Sharon Tate, a jeden stárnoucí televizní… (více)

V pravé poledne čeká remake

V pravé poledne čeká remake