Reklama

Reklama

Nespoutaný Django

  • USA Django Unchained (více)
Trailer 3
USA, 2012, 165 min

Scénář:

Quentin Tarantino

Hrají:

Jamie Foxx, Christoph Waltz, Leonardo DiCaprio, Kerry Washington, Samuel L. Jackson, Walton Goggins, Dennis Christopher, James Remar, David Steen (více)
(další profese)

Píše se rok 1858 a v Americe právě probíhá občanská válka. Texasem vedou bratři Ace a Dicky Speckovi pěšky skupinu spoutaných černých otroků a mezi nimi je i hlavní hrdina otrok Django. Ten má šanci získat díky nájemnému lovci lidí dr. Schultzovi svobodu, pokud se mu povede dopadnout vraždící bratry Brittlovi. Djangovi se tak zároveň naskytne příležitost najít ženu, kterou musel před lety nedobrovolně opustit. Ani jeden z hlavních hrdinů však netuší, jak blízko jsou nejnebezpečnějšímu dobrodružství svého života... (TV Nova)

(více)

Diskuze

Ainy

Ainy (hodnocení, recenze)

JanMarek

to spíš Ty to tak neprožívej, napsal to tak, že to šlo pochopit i jakože se vyžíváš u sledování jakéhokoliv zabíjení

Vesman

Vesman (hodnocení, recenze)

mě se na Djangovi líbí ztvárnění tehdejší kultury a sociálních norem, prostě těch starých s skutečně zlatých časů... každý věděl kam patří ;-)

JanMarek

JanMarek (hodnocení, recenze)

Ainy

Tvoji reakci bych pochopil, kdyby to byla reakce v diskusi pod nějakým novinovým článkem o masové vraždě, ale v diskusi pod filmem? A ještě pod Tarantinovým?Neber to tak vážně, jsou to jen obrázky a spousta kečupu. Máš v profilu hezkej fór, smála by ses tý situaci i v realitě? ;¨)

na příspěvěk reagoval Ainy

JanMarek

JanMarek (hodnocení, recenze)

Abes

Přesně! Jen u Djanga mě trochu zklamal ten jeho odklon od béčkového stylu. Ten mu sedne víc, aspoň podle mě.

Ainy

Ainy (hodnocení, recenze)

Abes

ten jeho post zněl spíš obecně, jakože si celkově užívá pohled na zabíjení. Jinak s Tebou souhlasím, Tarantino je i můj oblíbenec a na jeho filmy nedám dopustit :-)

na příspěvěk reagoval JanMarek

Abes

Abes (hodnocení, recenze)

Ainy , Robiiik

Nechte Grgu Pitiče na pokoju! Tarantino produkuje velice zábavné způsoby sprovození ze světa, já se u nich taky bavím a užívám si je.))

na příspěvěk reagoval Ainy, JanMarek

JanMarek

JanMarek (hodnocení, recenze)

Ainy

Hele, jen tak pro zajímavost...Víš že to je film, že jo? Víš že filmy nejsou pravda že jo?

Ainy

Ainy (hodnocení, recenze)

Robiiik

no, hlavně to nemá v hlavě v pořádku, když si vyloženě vychutnává jak někdo někoho zabíjí ...

na příspěvěk reagoval JanMarek

JanMarek

JanMarek (hodnocení, recenze)

Škoda. I při druhém shlédnutí pořád docela nuda, nechávám tři hvězdičky hlavně za to, že celý film je o střílení a zabíjení rasistů, což se mi moc moc líbí.

na příspěvěk reagoval Ainy

vegetol.mp

vegetol.mp (hodnocení, recenze)

Kubrickon

Jo a úplně vidím, jak režisér bude schválně ten film kurvit, když mu několik lidí kolem řekne, že to co chce, je technicky špatně a byla by to řemeslná chyba. Vzpamatuj se.

na příspěvěk reagoval Kubrickon

Kubrickon

Kubrickon (hodnocení, recenze)

Abes

Tak ale odkaz by mal mať úroveň. Takto to vyzerá, že keď Tarantino nemá školy, tak že nevie strihať film :) Ale tvoje vysvetlenie beriem :D

na příspěvěk reagoval vegetol.mp

Abes

Abes (hodnocení, recenze)

Kubrickon

Ten střih tam nejspíš byl, žádný špatný rip. Tarantino to občas ve filmech použije (Death proof tam to bylo určitě). Nejspíš odkaz na tvorbu klasických béček, kdy ty střihy dělali na koleni. O střih ani tak nejde, jako spíš o přechod. Tam kde se používá hudba, nebo monolog který dvě scény propojí to Tarantino utnul, jak obraz, tak hudba. Hudba je utnutá necitlivě, jaksi mimo rytmus, nečekaně... Rušivé to trochu je, jako ranní budík bych řekl. Toť můj pohled.

na příspěvěk reagoval Kubrickon

Kubrickon

Kubrickon (hodnocení, recenze)

denulik

Už som zistil ako je s tým strihom, Tarantino urobil chybu :) Chýba tam kus filmového materiálu aby to pôsobilo plynulo :) Koniec témy diskusie, ktorú som započal! :)

na příspěvěk reagoval Abes, Abes

Kubrickon

Kubrickon (hodnocení, recenze)

Ainy

LOGIKA! Tak to dopadá keď sa rodičia chovajú k dieťati ako k dieťati! Začínať rozvíjať logiku v prvej triede základnej školy je neskoro!!! Mala by si svojej matke rozbiť hubu za to ako zle ťa vychovala!

Ainy

Ainy (hodnocení, recenze)

mm13

děkuju ... ale ta nízká forma života co mi tady začala hned nadávat, když jsem ho jen špatně pochopila je mi u zadku, na názoru někoho takového mi nezáleží.

Ainy

Ainy (hodnocení, recenze)

Kubrickon

buď tak laskav a věnuj se nadále honění nad tím jak si myslíš jak jsi mi to tady nandal ... ale tady Ti to nestačilo, musel jsi mi i nablít do pošty ... nemůžeš dojít vyvrcholení, že jsem si Tě blokla? Že mi to nemůžeš v poště dál nandávat a tak se předvádíš na filmové diskusi dál, dál ukazuješ před všemi svou inteligenční hranici, která se rovná IQ houpacího koně? Hlúpy si akorát ty ...

na příspěvěk reagoval Kubrickon, Martin741

Související novinky

Nový film Willa Smitha se odsouvá na příští rok

Nový film Willa Smitha se odsouvá na příští rok

10.05.2022

Příběh o tom, jak Willu Smithovi (Já, legenda, Král Richard) jedna facka změnila život, se bude psát nejspíš ještě nějakou dobu. V tuto chvíli má herec desetiletý zákaz účasti na Oscarech, přišel o… (více)

Tarantino potřebuje hit

Tarantino potřebuje hit

30.07.2019

Devátý snímek režiséra Quentina Tarantina Tenkrát v Hollywoodu započal svoji americkou jízdu za dolary. Za úvodní víkend z toho bylo 40,4 miliónů dolarů, Tarantinův rekord, film ale bude potřebovat… (více)

Tarantino znovu ulovil DiCapria

Tarantino znovu ulovil DiCapria

13.01.2018

Devátý film Quentina Tarantina nás zavede do roku 1969. Květinové hnutí bude pomalu končit, Amerikou otřese řádění Mansonova gangu, při němž zahyne herečka Sharon Tate, a jeden stárnoucí televizní… (více)

V pravé poledne čeká remake

V pravé poledne čeká remake

17.09.2016

Westerny v posledních letech slaví opatrný comeback. Opravdová kuráž vydělala 252 milionů dolarů, Nespoutaný Django si došel pro 424 milionů a za úspěch se dá považovat i 155 mega, jež nastřádala… (více)

Reklama

Reklama