Režie:
Giles FosterScénář:
Matthew ThomasKamera:
James AspinallHudba:
Richard BlackfordHrají:
Charles Dance, Eileen Atkins, Susanna Simon, Suzan Anbeh, Eleonore Weisgerber, Johannes Zirner, Anthony Higgins, Adrian Lukis, Harriet Walter, Rebecca Night (více)Epizody(4)
-
Virginias Geheimnis (E01)
-
Lauras Liebe (E02)
-
Olivias Schicksal (E03)
-
Alexas Glück (E04)
Obsahy(1)
V krásné přírodě Skotska se odehrává příběh ctěné rodiny Airdových. Životy jejích členů, přátel a sousedů však obestírá temné tajemství... (oficiální text distributora)
Hrají
Charles Dance
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Hra o trůny (2011) (seriál)
Koruna (2016) (seriál)
Perla v koruně (1984) (seriál)
Eileen Atkins
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Koruna (2016) (seriál)
Jízlivě tvůj (2013) (seriál)
Smiley's People (1982) (seriál)
Susanna Simon
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Suzan Anbeh
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Sami proti času (2010) (seriál)
Eleonore Weisgerber
Německo
Nejlepší seriály:
Deutschland 86 (2018) (seriál)
Schimanski (1997) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Johannes Zirner
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Královna višní (2004) (seriál)
Průsmyk (2019) (seriál)
Bella Germania (2019) (seriál)
Anthony Higgins
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Neobvyklé příběhy (1979) (seriál)
Dynastie Straussů (1991) (seriál)
Zen (2011) (seriál)
Adrian Lukis
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Koruna (2016) (seriál)
Červený trpaslík (1988) (seriál)
Panství Downton (2010) (seriál)
Harriet Walter
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Koruna (2016) (seriál)
Panství Downton (2010) (seriál)
Ted Lasso (2020) (seriál)
Rebecca Night
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Z Lark Rise do Candlefordu (2008) (seriál)
Maigret (2016) (seriál)
Sandman (2022) (seriál)
Freddie Fox
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Koruna (2016) (seriál)
Gentlemani (2024) (seriál)
Daleká cesta za domovem (2018) (seriál)
Rebecca Palmer
Nejlepší seriály:
Garrowův zákon (2009) (seriál)
Třetí hlídka (1999) (seriál)
Profil vraha (2002) (seriál)
Michael Brandon
USA
Nejlepší seriály:
Jonathan Creek (1997) (seriál)
Pán času (2005) (seriál)
Galavant (2015) (seriál)
Gunther Gillian
Rakousko
Nejlepší seriály:
Rozmarné jaro (2011) (seriál)
Agathe (2005) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Esther Schweins
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Specialisté na vraždy (1998) (seriál)
Alles außer Mord! (1994) (seriál)
Christoph von Friedl
Rakousko
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Záchranáři z hor (2009) (seriál)
Ferry Oellinger
Rakousko
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Smrt v lepší společnosti (2007) (seriál)
Jessie Buckley
Irsko
Simon Tait
Nejlepší seriály:
Still Game (2002) (seriál)
Lovesick (2014) (seriál)
Vraždy na Shetlandech (2013) (seriál)
Jennifer Moxham
Nejlepší seriály:
Rosamunde Pilcher: Odstíny lásky (2010) (seriál)