Ray William Johnson je známý pro svoje videa, která umisťuje na svůj web a na internetovou stránku www.youtube.com. V každém dílu =3 si vezme tři nejvíce zhlédnuté, nejzajímavější nebo prostě jen nejzábavnější videa, která se za poslední týden rozšířila na internetu a potom je okomentuje, přidá k nim vtipné obrázky nebo je i zvukově upraví. (Džany)

wafc

Ray je rozhodně nejvtipnější člověk, který má pořad podobného formátu, ale poslední dobou to ztrácí na vtipu. ()

kinghome

Ray William Johnson je úžasný komik a =3 jsem viděl snad všechny, je to úžasná show, ale jak řekl Ray v posledním videu, on už dokázal vážně všechno a nemá cenu v tom pokračovat dál, nemá kam výš stoupat. Je to škoda, ale na druhou stranu to chápu, chce se posunout dál, udělat třeba film nebo něco vytvořit, mrzí mě, že už neuvidím tak krásně rasistickou show, Ray byl v tomhle borec, jsem zvědaví kým ho nahradí, ale už to nebude to pravý =3. Držím palce, ať se mu dál daří v tomhle oboru, má na to, aby to dotáhl ještě výš, třeba ho jednou uvidíme jako režiséra nebo producenta nějakýho božího filmu. ()

T-pack

Nebudu lhát a přiznám, že jsem na Raye taky kdysi koukal. Ale nikdy to nebylo kvůli skrčkovi, ale videím, která do svých videí dával. A s těma měl pramálo společnýho. Brzo jsem kanál přestal odebírat a to ze dvou důvodů. Tím prvním bylo, že už jsem na nová videa po vydání ani nekoukal. A když se ukázal druhej důvod, že RWJ předehnal Ryana Higu v počtu odběratelů, došlo mi i proč jsem na =3 vlastně koukat přestal. Protože Ray William Johnson je nevtipnej trpaslík parazitující na virálních videích a zvedající svoje views zvaním hromady celebrit. NigaHiga tohle nikdy nepotřeboval, jeho videa jsou stokrát vtipnější a nápaditý a za to musim proti týhle pitomosti hodit ČSFĎáckej shuriken. ()

MilkyA

Toto je ten najstrašidelnejší námet, čo som kedy čítala....When the nigthmares come true by sa to malo volať ()

Abiosis

*MESSAGE NOT RECEIVED* Rayovi som pár mesiacov fandil. Jeho videá ma bavili - ich dĺžka bola primeraná dnešnej uponáhľanej dobe, uverejňované videá boli zábavné, komentáre k nim výstižné a miera vulgárnosti vo vyjadrovaní únosná. Po niekoľkých mesiacoch sa však situácia zmenila, pretože som si po desiatkach uverejnených častiach uvedomil, že prestal prinášať čokoľvek nové. Charakteristickou sa pre neho stala neúprosná miera repetície a recyklácie pôvodných nápadov - jeho humor sa opakoval, jeho "bonmoty" sa podobali, jeho f*** slová stratili na údernosti a na výstižnosti a jeho neustále zosmiešňovanie všetkých a všetkého prestalo vyvolávať úsmev na tvári. Nevidel som ho už dlho, pretože už dávno predtým, ako som ho prestal sledovať, prestal byť zábavným. Verdikt v 1 vete: Pôvodne zábavný týpek, ktorý už dlhšie vykráda sám seba. 15.06.11 ()

Darik

Ze začátku mi to přišlo jako děsná blbost, ale postupem času... Co říct víc - je to dobrý a čekám na každej další díl :) ()

passat

Ačkoliv některé díly jsou slabší, tak celkově se u =3 hodně bavím a některé Rayovy hlášky nemají chybu. Velkou výhodou je akorát délka, takže si na =3 najdete čas vždycky. 80% ()

TaanStari

Dřív jsem na videacesky (díky kluci) s napětím očekával každý nový díl =3, ale potom to asi nějak šlo do hajzlu nebo nevím, co se stalo, prostě to přestalo být vtipné. A teď, když tam je Robby Motz? Už to prostě není Ray (resp. ani Ray ke konci už nebyl jako Ray), takže dám ty průměrné 3*. ()

figliar

Kto rád pozerá youtubové videá a chce si k nim počúvnuť ,,výstižný,, komentár, nieje o čom. Ray je sympaťák a niektoré jeho postrehy sú jednoducho skvelé. Škoda že svoj program po piatich rokoch zrušil. ()

John8

Díky tomuhle kanálu umím anglicky tak jak umím :D škoda že již skončil. Humor má všechny odstíny, ale je nutno sledovat chronologicky kvuli running joke-ům. ()

Ceberus

Aktuálně nejsledovanější youtuber na světě, kontroverzní tím, že vlastně vydělává na videích cizích lidí. Ovšem já to tak neberu - v jeho videích je totiž také jeho práce, jeho příspěvek k celkovému dojmu. Česká rádobynapodobenina Stahovák s Mádlem a Kotkem je naprosto zoufalá. ()

fallanga

Po odchodu Raye to ztratilo kvalitu, ale pořád se na to dá dívat. Politicky nekorektní vtipy vždy pobaví. Edit: Carlos je důstojným zástupcem Raye. Má to znova koule. ()

yaqwsx

Ten chlápek má charisma a sebevědomí. To se musí nechat. Velice často vyniká svým humorem a i nápady. Jeenže po několika (destíkách) videí mi začalo vadit opakování. Skutečně - narážka na kouřící domácí mazlíčky v několika posledních dílech? To už nemohl přijít s něčím novým? Nejde to brát seri=ozně, ale pokud máte depresi čí se ukousáváte nudou, je =3 naprosto perfekní volba. A jelikož je matematika neúprosná, tak (=3) = 3... ()