Ray William Johnson je známý pro svoje videa, která umisťuje na svůj web a na internetovou stránku www.youtube.com. V každém dílu =3 si vezme tři nejvíce zhlédnuté, nejzajímavější nebo prostě jen nejzábavnější videa, která se za poslední týden rozšířila na internetu a potom je okomentuje, přidá k nim vtipné obrázky nebo je i zvukově upraví. (Džany)

MrNathe999

Moje první zhlédnutá epizoda byla EMO YODA, viděl jsem ji někdy před Vánoci v roce 2009. Ihned jsem zkoukl všechny ostatní a pravidelně sledoval jeho nejnovější aktivitu. =3 jsem sledoval poctivě asi tak dva roky. Potom mě to přestalo bavit, protože to šlo dost dolů a nebylo to ono. Poslední dobou opět pravidelně sleduju a zase je to o něco lepší. Těch 5* je kvůli těm epizodám v roce 2009/10, které jsou nezapomenutelné. ()

Wooke

Vždy kopec zaujímavých videí a geniálnych komentárov, človek sa veru nedokáže nesmiať, lenže ako to, že to skončilo ??? ()

Dragiii

Když jsem viděl poprvé Equals Three, hned jsem si vybavil Stahovák. Jaké překvapení to pak bylo, když se pořad Raye Williama Johnsona nedal ani náhodou srovnávat s českým kolegou. Totálně by ho totiž převálcoval. Každá epizoda nabízí tři internetová videa, která jsou už sama o sobě vtipná. Přidaný místy nekorektní humor Raye tomu dává ale ještě úplně jiný rozměr. A i když některé díly nepatří zrovna mezi ty úplně nejvtipnější, pořád si =3 udržuje kvalitní standard. ()

Kalda69

Puvodne jsem chtel dat odpad ale abych rekl pravdu, tak ma par dilu vtipnych ale ve vysledku si to alespon tu jednu * zaslouzi protoze vydelavat na komentovani videi jinych lidi je vskutku uspech a ukazuje kam az se da v dnesni dobe klesnout a nasbirat hodnoceni 81% na trapnych komentech a nevytvoreni niceho novyho ()

DelMann2

Na Mr. Raye koukám už něco málo přes rok a půl - v té době měl něco kolem 1 000 000 odběratelů, dnes má 4 500 000 a je člověkem s nejvíce odběrateli na světě. Přišel jsem na něj jednoduše přes youtube.com. Tak, jako na hromadu další, talentovaných a zábavných "youtuberů" (kevjumba, nigahiga, Onision, freddiew a mnoho dalších - zadejte tahle jména do youtube a sledujte - angličtina nutností). Ray taky vede další dva channely - BreakingNYC (bloguje o svém životě kamerou) a Yourfavoritemartion (animované songy, které sám produkuje, píše a zpívá). Kvalita =3 je kolísavá, ale v naprosté většině případů Ray pobaví. ()

nalevka

Netušil jsem, že tenhle pořad bude mít tady profil, ale tehle týpek je skvělej. Jsem asi divnej, ale s =3 jsem se nesetkal na videačesky, protože nepotřebuju překlad, rozumím anglicky. I'm Nalevka and I approve this message. ()

Jean_Calid

Tenhle mladý týpek dělající si velmi často srandu ze svého údajného trpasličího vzrůstu prostě komentuje videa z netu. Často pro jejich velký počet shlédnutí na youtube, nebo prostě i něco, co nemá takovou popularitu, ale zaujalo přímo jeho. Ale nejsou to videa samotná, co vás zaujme. Je to Rayův komentář, který dokáže udělat i z nudného a z kontextu vytrženého videjka něco, čemu se vždy při vzpomínce zasmějete. ()

Infy

Už jenom za to, že jsem byl u toho jak se z pár desítek tisíc shlédnutí takhle zlepšil na nejsledovanějšího týpka na yt :) Prostě má charisma, nápad a schopnost to realizovat. Ten jeho vlog nemam moc rád, ale na =3 nedam dopustit. * * * * * I přes to, že občas je to poslední dobou trochu trapnější (přijde mi jako by na to najal nějakýho scénáristu jinýho radši) a ten tlusťoch co tam párkrát byl byl nechutnej... ()

H.T.

Podle viperblada jsem asi jeden z mála, který na to prostě klikl na youtube. Co se týče mé angličtiny, je celkem slušná, ale i mě překvapilo jak dobře jsem Rayovy rozuměl. Dokonce jsem si uvědomil, že to není česky až asi po třech epizodách. Má to opravdu hodně krátkých epizod - od 3 do 7 minut. Spousta fanoušků si stěžuje že kvalita epizod časem klesá, ale i když to je možná pravda, pořád jsou u mě za 5 hvězdiček, ty nejslabší jsou za lepší 4*. Jenom mě mrzí že zrušil comic question of the day (píšu to správně?). Hodnocení 85% ()

Calabria odpad!

Musím se smířit s tím, že asi nikdy nepochopím jak někdo může dát větší hodnocení než odpad. Tento pořad je urážkou inteligence lidstva... ()

Majkowski

Dokud pořad hostoval jeho tvůrce Ray William Johnson, všechno běželo jako dobře namazaný stroj a já se náramně bavil u každého rasistického a sexuálního vtípku, který Ray vypustil z pusy. Avšak poté převzal štafetu mladý Robby Motz, který zprvu působil celkem nuceně a nudně, ale časem jsem si na něj i jeho humor zvykl, takže mě ve finále dokázal dobře pobavit i on. Ale až jsem si na něj konečně pořádně zvykl a začal se mi ten kluk zamlouvat, tak opustil show též a místo něj ji teď hostuje nepříliš oblíbená Kaja Martin, která se do této show zkrátka nehodí. Hostovat ji stále Ray, nebo po případě Robby, dal bych možná i pět hvězd, avšak mám pocit, že s každou změnou kvalita pořadu stále klesá. (85%) ()