Pirates of the Caribbean 6

všechny plakáty

Diskuze

GejmronCZ (hodnocení, recenze)

Jako na ženskýho Jacka bych byl docela zvědavej a nějak by mi to nevadilo, pokud by to nebyla přímo tahle časová linka (prequel, Piráti 6 nebo něco mezi díly). Každopádně furt doufám, že se Depp vrátí na 6. díl a tím to celé ukončí, protože to jde do háje takhle. Pak už bych maximálně uvítal něco ve stylu Piráti z Karibiku: Story jako na doplnění nějakých informací, co se dělo ještě před Jackem nebo tak, třeba o nějaký vedlejší postavě ještě než potkali Jacka, dejme tomu Gibs by si to zasloužil. O něm se vlastně nic moc neví a je všude a je to nejlepší kámoš Jacka.

na příspěvěk reagoval Sabrewulf

Uživatel SaraSoldier smazal svůj příspěvek.

AloeB

Klidně bych si ho dovedl představit i z dredy, s trochou cviků by to vystrkování rtu a CIVĚní do prázdna z výrazem JA TO NEBYL! By jistě zvládnul taky. ;))

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Napadl mě Raynolds jako nová postava... Co vy na to? Za Sperowa... Jak jinak. Dejme tomu že Brabčak mêl bráchu Špačka. :D

na příspěvěk reagoval AloeB

AloeB

AloeB (hodnocení, recenze)

Možná to stojí na Deppovi ale s kvalitním scénářem a novou výraznou postavou - prostě standart Prokeltí Černé Perly - by to zvládli i bez něj.

Navíc to, co z Jackovým charakterem udělali v pětce je hrozné. Dokonce i ve čtverce je víc Jack než tady :)

SaraSoldier

SaraSoldier (hodnocení, recenze)

Sayko

Úplne súhlasím. Toto už nie je iba marketing. Nehovoriac práve o tom, že séria stojí na ňom a teda by to vypálilo ako katastrofa, keby Johnny chýba. A fanúšikovia by ich ukameňovali xD

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Prometheus69 , Prometheus69

hmmm cítím kontent...XD by řekl Wartamer. Ale vážně. Prométhee, taky jsem teda nepochopil o co jde, ale pak mi došlo, že asi o Pirátech, ale pak to konečně osvětlil Sayko a nakonec ty. Je to jak to je a máte pravdu, teda nevim jestli byli lepší MiB 4 nebo Piráti 5, ale na čem se shodneme je to, že MiB 1 a Piráti 1 jsou prostě nejlepší z těhle řad. Prostě klasika. :)

Sayko

MIB bylo teda rozhodně lepší... ;) Jo myslím ten Trojzubec.. mimozemském... Ten konec, jak tam mával sním to moře. Hlavně to jak se stali smrtelnými. -_-

na příspěvěk reagoval GejmronCZ

GejmronCZ

Vždyť tam byli jen dva nový herci? Upřímě, zrovna herci mě u 5 štvali nejmíň. Zato tragický scénář, nesmysly typu... Lodě vybuchují při nárazu... A opravdu nevýrazného zádumčivé ho záporáka... Tak to mě štvalo vcelku hodně... Což potom ten mimozemšťanskej konec s kouzelnou hůlkou... No parodie. XD

na příspěvěk reagoval Sayko, GejmronCZ

Nivenx , Prometheus69

Prométhee...Ano nesedí, prostě to už s těmi, co tu budou není ono a nikdy nebude. Mimochodem Nivenxi, MiB 4 se mi líbilo kupodivu, protože se tam mluvilo sprostě, což je novinka a byl tam Chris s Tessou, které mám rád. Každopáně by to bylo 1000x lepší s původními herci. Série filmů by se měli prostě ukončit a ne pořád dělat pokračováví s miliony dalšími herci jako tomu je u Batmana, Jokera, (prej i Supermana...teď nevim) nebo teď MiB 4 a Hellboy 3. Naprosto souhlasím "Tupost lidí je nekonečná!!"... to je pravda. Člověk je chytrý a mírumilovný, ale lidi jsou agresivní a svině + retardi a negramoti. Tohle sedí na velkou část lidí. Do skupinky retardů patří i ti, co dělají tyto filmy a pořád to recyklují s novými herci. To ať si radši udělaj nějakou virtuální postavu ať to hraje, co bude udělaná podle předlohy daného herce až zemře (dal by se upravit věk a tím pádem vzhled podle toho atd.... BUM! a máš film s hercem, co je 100 let po smrti).

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Nivenx

Nivenx (hodnocení, recenze)

GejmronCZ

Ani ne agresivita, ale dochází k likvidacím klasik... terminátor vyšťaven nekonečnými restarty, piráti bez jacka - už salazar byl jen tak, tak a barbosa tam umřel. Pokud narvou jen mladé herce, tak to bude sračka. Muži v černém 4 to je hnus - nesedí scénář ani herci. Chtějí filmy posouvat pořád dále jako všechno, ale začíná se to sypat. Leze se jen na animáky a marvelovky. Tupost lidí je nekonečná!!

na příspěvěk reagoval Prometheus69, GejmronCZ

GejmronCZ (hodnocení, recenze)

Po přečtení celé diskuze a tomu, že tu nebude Jonny Depp už vím teď hned, že to bude totální sračka.
Jako sorry, ale Piráti bez Jacka? nebo Barbosy? či Willa nebo Elizabeth? NOPE!
Já jsem osobně proti těmhle zvratům a ekonomickým kravinám, kde celou sérii tahalo několik herců, kteří to prostě uměli a oni se je rozhodnou vyměnit.

Říkám už teď, že jesti tam nebudou všichni (což by bylo fakt mega super na konec série...něco jako Endgame na konci ten mega fight), tak to bude stát za vyližp****l (jak říká Agraelus).

Podívám se na to, protože Piráti jsou pro mě legendární série a fakt jsem si je zamiloval, ale jestli tam nebudou, tak se mi z toho bude nejspíš chtít blít.

Bez Jacka by Piráti nevydělali ani náhodou tolik cashe a oni na základě toho, že jim vlastně sebral 90 melounů (nebo kolik to bylo) z filmu, tak ho prostě odhodí, protože si bere moc. Ten film tolik nevydělá ani náhodou a bude na tom ještě hůř než předtím + to bude příšernej propadák. Možná po kritické stránce good, ale jinak to bude odpad.

Ta stejná situace byla i u MiB 4.....neviděl jsem to, ještě si to stahnu teda, ale i když je tam můj milovaný Thor (Chris Hemsworth) a Valkýra (Tessa Thompson), tak vím, že bez Willa Smithe a Tommyho Lee Jonese, to bude stát totálně za hovno. Oni byly ty ikony téhle série, ne Chris, ani Tessa, ale oni!

Nevím, co se to děje, ale poslední dobou se ukončuje tolik skvělých sérií a některé, které mají dobré pokračování, tak se podělaj tím, že tam obsaděj nekoho naprosto nevhodnýho (třeba ten novej Hellboy, kterej už podle traileru vypadá fakt ohavně..."Proč Hellboy z roku 2004 vypadá líp, než Hellboy z roku 2019?!" Nemělo by to být náhodou naopak WTF?).
Dík za přečtení...musel jsem to ze sebe už dostat. Sorráč za takovou agresivitu, ale už mě to mega doj*ábá.

na příspěvěk reagoval Nivenx

Uživatel GejmronCZ smazal svůj příspěvek.

CarnTheNunya

CarnTheNunya (hodnocení, recenze)

jasongun

Pokud víš co znamená pojem "family friendly", tak ti dojde, že Disney, nebo spíš Bob Iger k tomuhle nápadu těžko svolí.

jasongun

jasongun (hodnocení, recenze)

Jestli restart propadne a snad jo, až se situace uklidní, mohli by se za pár let s Deppem nějak domluvit a tak šestka nakonec vznikne

na příspěvěk reagoval CarnTheNunya

Uživatel jasongun smazal svůj příspěvek.

Johnny Depp bude satan od Terryho Gilliama

Johnny Depp bude satan od Terryho Gilliama

09.06.2024

Hollywood dával nějakou dobu od Johnnyho Deppa (Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta) ruce pryč. Během jeho soudních tahanic s bývalou partnerkou Amber Heard (Aquaman) se zdálo, že slavnému herci… (více)