Pach krve 4: Krvavý počátek

• Česko Pach krve: Krvavý počátek (více)
všechny plakáty

Skupina vysokoškolských studentů, kteří uvízli ve vánici, nachází útočiště v opuštěné nemocnici. Tu však obývá rodina vraždících kanibalů. Izolované sanatorium uprostřed divočiny v Západní Virginii je opuštěno od chvíle, co se podařilo uprchnout venkovské rodině kanibalů, která se zatoužila pomstít svým věznitelům. O několik desetiletí později hledá v oné nemocnici skupina vysokoškolských studentů útočiště před sněhovou vánicí, jež jim zmařila plány na víkendové lyžování. Když se ale studenti setkají s bývalými pacienty sanatoria, mají jenom dvě možnosti – bránit se... nebo zemřít! (HBO Europe)

Diskuze

bestlama (hodnocení, recenze)

Kdybychom udělali hororový sraz, myslíte si, že by tam Ondřej přijel nebo by mu to mamka zakázala do té doby než by přestal tahat kačera?

Žralok

Žralok (hodnocení, recenze)

frajerka: Věřim tomu že ne ze stejnýho důvodu proč ty sis musel udělat novej ondrášku náš malej...

Wicky

Wicky (hodnocení, recenze)

t.mon:..díky.a jsem kluk.sestřenice mi dala svůj účet protože se mi můj zablokoval..

t.mon

t.mon (hodnocení, recenze)

holcicka9: Nevšimla jsi si toho, ale někdo už to sem dával. Ale: http://www.uloz.to/10705880/wrong-turn-4-2011-dvdrip-xvid-ac3-sic-avi má to sice 1 a půl G, ale snad to nevadí. CZ titulky máš buď tady: http://www.uloz.to/10723589/wrong-turn-4-bloody-beginnings-2011-dvdrip-xvid-ac3-yefste-srt?utm_source=search&utm_campaign=0&utm_medium=all nebo tady: http://www.uloz.to/10723920/wrong-turn-4-cz-titulky-srt?utm_source=search&utm_campaign=0&utm_medium=all

Wicky

Wicky (hodnocení, recenze)

nevíte prosím někdo kdy tohle bude na ulož to s českýma titulkama?

Ouwen

Ouwen (hodnocení, recenze)

t.mon: Na jedný stránce, kde jsem našel ten obsah tak to tam bylo :)

Pilda17 (hodnocení, recenze)

frajerka: Neviděl, měl jsem ho tak 2 měsíce, ale jelikož jsem se k němu neměl tak jsem ho smazal. Tak že se možná podívám

bestlama (hodnocení, recenze)

frajerka: Z tebe už je najednou žena? ... a upozorňoval jsem na tvou debilní gramatiku ... vidět, né vydět ;)

bestlama (hodnocení, recenze)

Pilda17: Věř mi, že neviděl :D .. Ani zdaleka :) ... To jsem si říkal taky :D Jak jsem se tak koukal na tvé horory, tak jo .. máš jich celkem dost, ale furt jich je ještě hodně :)

Pilda17 (hodnocení, recenze)

bestlama: Já viděl skoro všechny horor, už nemám na co koukat.. :)

bestlama (hodnocení, recenze)

Pilda17: Tak to já mám asi dalších 12 hororů v PC a nějak nestíhám, furt stahuji nové :D

Pilda17 (hodnocení, recenze)

bestlama: Uvidím no.. :D Mám tu ještě Colombianu, Pařba v Bankoku, Půlnoc v Paříži, Green Lantern, Lidice, Psycho (1960), Tanes s Vlky, Melancholia, Fast Five, Captain America a Transformers 3 a nemůžu se k tomu nějak vyhrabat.. :D

Pilda17 (hodnocení, recenze)

bestlama: Zatím jsem Wrong Turn 4 neviděl, protože se odhodlávám dlouho. Vím, že mě trojka nebavila, tak se musím rozhodnout jestli zkusit další...

bestlama (hodnocení, recenze)

Pilda17: Prci prci ... spojovalo jen jméno Stifler, sex, a Jimův táta .. jinak to nebylo nic stejného .. to stejné tady ... kanibalismus + Three Finger ... a pak Fuck off .. nic stejného :)

Pilda17 (hodnocení, recenze)

bestlama: 1-3 jsou prcičky + tohle, ale to předchozí tak neberu, byly to největší sračky co jsem viděl. Tak že s tebou souhlasím, beru to taky tak..

bestlama (hodnocení, recenze)

Tak jako jsem nepochopil konec dvojky .. s tím děckem .. na které se stejně pak nenavazovalo .. nic .. A to stejné můžu říct s American Pie ... 1-3 původní série ... 4-7 "absolutně" nenavazující série dílů .. a teď přijde ten nový díl, který bude navazovat s původními herci na trojku ... takže pokud bych měl brát American Pie sérii, tak 1-3 + nový díl :) A tak si myslím, eže je práěv Pach Krve postaven na tom, že je tam jen stejný motiv a jinak se to spolu neslučuje :)

Bloody13

Bloody13 (hodnocení, recenze)

Tzv. Three Fingers měl bejt nejvýraznějšim článkem série, ale to by ho nesměl hrát pokaždý někdo jinej... v podání Juliana Richingse byl samozřejmě nejlepší, a to se netýká jenom jeho masky, ale předevšim smíchu :)