Pach krve 4: Krvavý počátek

• Česko Pach krve: Krvavý počátek (více)
všechny plakáty

Skupina vysokoškolských studentů, kteří uvízli ve vánici, nachází útočiště v opuštěné nemocnici. Tu však obývá rodina vraždících kanibalů. Izolované sanatorium uprostřed divočiny v Západní Virginii je opuštěno od chvíle, co se podařilo uprchnout venkovské rodině kanibalů, která se zatoužila pomstít svým věznitelům. O několik desetiletí později hledá v oné nemocnici skupina vysokoškolských studentů útočiště před sněhovou vánicí, jež jim zmařila plány na víkendové lyžování. Když se ale studenti setkají s bývalými pacienty sanatoria, mají jenom dvě možnosti – bránit se... nebo zemřít! (HBO Europe)

Diskuze

t.mon

t.mon (hodnocení, recenze)

Ltblue: On ale žádný nevyšel na Blu-ray. Dvojka dokonce nevyšla ani na DVD.

Campbell

Campbell (hodnocení, recenze)

No v době kdy Blu ray je samozřejmostí to ale nic překvapujícího rozhodně není.

Ltblue

Ltblue (hodnocení, recenze)

peckoidní trailer.A prekvapilo ma,že to bude aj na Blu-ray DíViDí.

ondrej100

ondrej100 (hodnocení, recenze)

Mne se strašne lubili všetky 3 dieli pach krve a tak to vipada že sa mi bude libit aj ta štvorka.

sniper18

sniper18 (hodnocení, recenze)

Yoshitsune: Si pozri filmy Motel smrti 1 a 2 a zistíš, že to vôbec nemusí fungovať tak, ako hovoríš. Ale inak absolútne nerozumiem, prečo z jedného z mojich najobľúbenejších hororov s potenciálom jedného filmu urobili dalšiu nekonečnú sériu, kde síce všetky zvyšné diely nie sú úplne zlé, ale pripadajú mi také detinské a viac ako raz sa pozrieť nedajú. A toto podľa traileru bude presne to isté. Čo majú byť tie masky? Ved´ to je nasmiech. Tí borci z jednotky sú už dávno preč.

cigan25

cigan25 (hodnocení, recenze)

Campbell: ja nevim ja jsem ten díl nevidel ale podle popisu tam není o nem zminka

cigan25

cigan25 (hodnocení, recenze)

Ouwen: to te da ja ja sem zatim videl jen počatek a druhý dil z roku 1986 tak nevim jak to dopadne ale asi to bude remake 3 dilu momochodem je i čtvrtý dil snazvem masakr v texasu(bez leatherface)

Ouwen

Ouwen (hodnocení, recenze)

Yoshitsune: Nevíš, že tam ales umřou - Někdo přežije, řekne to poldům a ty tam pojedou, ty poldy chcípnou a ty zmrdi se přesunou do lesů ne ?!