Zátah: Vykoupení

• Česko Zátah (více)

Speciální policejní komando má za úkol proniknout do přísně střeženého domu a zneškodnit šéfa gangu. Tým je však brzy prozrazen a zbytek nájemníků stojí před jednoduchou volbou. Když se nepřidají na policejní stranu, budou už navždy bydlet zadarmo... Rama je mladý policista, který je povolán do nebezpečné akce. V chudinské čtvrti Jakarty je bytový dům, jehož horní patro obývá nebezpečný zločinec Tama Riyadi. Svůj dům pronajímá dalším zločincům, kteří mu ochotně slouží, žijí tam však i obyčejní lidé. Rama společně s dalšími asi dvaceti kolegy má za úkol nepozorovaně vniknout do domu a Tamu zlikvidovat, případně zajmout. Není to snadný úkol, dům je pomocí kamerového systému zcela pod zločincovou kontrolou. Když Tama zjistí, že mu do objektu vstoupili policisté, vyhlásí domovním rozhlasem, že každý, kdo pomůže zabít nezvané hosty, má od něj doživotní bydlení zadarmo. To je velké lákadlo, takže se rozpoutá velmi krutý boj na život a na smrt... (TV Prima)

dkas

Akční řežba od začátku do konce. Chvíli se na to koukat dá, vypadá to spíš jako nějaká videohra, ale pak už to začne dost nudit, protože je to pořád to samý. A ten finální souboj mě vysloveně štval, protože taková přehlídka nesmrtelných hrdinů v jednom souboji... Pokus o děj taky nic moc, ale tady o to asi opravdu nešlo. ()

Bube1

Akční bomba, která se jen tak nevidí! Arkádový styl mi sedl a choreografie soubojů nemá v posledních letech konkurenci. Od režie po výkony herců nenacházím chybu, takže plný počet. ()

waeslly

Hard core od začátku až do konce. Ale teda nevim jestli je to dabingem nebo ty dialogy psalo pětileté díte popřípadě E. L. James, ale jsou otřesný.... celkový zážitek to sice kazí, ale naštěstí se během akčních scén nemluví. ()

Zombiepod

Najlepší akčňák poslednej doby s akciou tak neskutočne brutálnou a údernou, že mi to za tú hodinu a pol totálne vymlátilo hlavu. Drsné, temné, surové, s výborným soundtrackom a priamym, rozvíjajúcim sa dejom, ktorý v pokračovaní možno ponúkne viac. Finálna neprestajná mlátička 2v1 trvajúca asi neprerušovaných 10 minút bola jedna z najlepších, čo sa týka ázijského bojového umenia (samozrejme už mierne nad realitou). Spokojnosť na mieste. ()

Knor

Tohle je neuvěřitelnej nářez, řežba, masakr , no prostě nádhera. Film jede od začátku do konce na plný kule a nechává ulevit jen párkrát na pár minut. miluju tenhle old school styl, kde se s nikdo s ničím nesere a místo zdlouhavých debat mluví zbraně. A ke štěstí stačí tak málo, velkej špinavej panelák obsazenej krvelačným gangem a policejní komando, který je jede do jednoho vystřílet. Akčnější to snad už ani nešlo, bitky jsou rychlý, efektní a krvavý. Včetně střelnejch zbraní se používají mačety, nože a vlastně cokoliv co je momentálně po ruce. Navíc všichni do jednoho umí bojový umění, takže osobní souboje jsou efektní jako kdyby Steven Seagal lámal agenty v Matrixu a to všechno je zabarveno krvavou lázní, která tomu dodáva patřičnou brutálnost. Za mě rozhodně plnej počet, protože přesně takhle mě to baví. ()

SAINTS

Choreograficky prepracovane sceny nadchnu aj ludi krory s bojovym umenim nemaju nič spoločneho.Celkovo ide o mile filmove prekvapenie z indonezie. ()

Shitonit

Docela mazec, akčně přepálený mix všeho myslitelnýho. Na vygumování mozku je to ideální, na pocit požitku z fajn filmu asi ne. O to tady naštěstí nejde. Od začátku je jasně nastavený, že jde o krvavou řež, a tak to prostě je. A komu se to nelíbí, ať si prdel políbí. No, a mě se to zrovna moc nelíbilo.. ()

himor

Jáááj ako som sa nasmial. Skvele akčné, skvelé kopačky, mlátičky, masaker, brutal. Síce príbeh total jednoduchý, ale to vôbec nevadilo. Super. 95% ()

Ondr0n

Příběh není žádný zázrak, některé záběry jsou jako z rádoby hustého amatérského kraťasu, hudba taky někdy nezní nejprofesionálněji... Ale čert to vem, ta hudba se tam vlastně perfektně hodí a akční scény jsou naprosto fenomenální a režie je po většinu času opravdu precizní a nápaditá. Já prostě nemůžu jinak než prominout všechny neduhy a dát plné hodnocení. - Navíc je to s každým dalším shlédnutím lepší a lepší! ()

movemat

Chuck Norris "môže ísť handry fajčiť". Surové, naturálne strely, seky, rezy, údery, kopy, chvaty, hmaty a neviem čo všetko...ale prakticky bez deja a bez nejakej vizuálne pridanej hodnoty, akou bola napríklad parádna kamera v Upgrade. ()

Fungore

Choreografie soubojů vynikající. Souboje jsou brutální a konečně také napínavé. Iko Uwais je sympatická hlavní postava. Svou roli hrál také soundtrack od Mika Shinody. :) 85% ()

bAnalTask

Parádní béčková rubačka, perfektní bojové scény. Vyzdvihl bych nesmrtelného Japonce, která bojoval až do konce svých sil, a to i přes to, že měl v krku zabodlou zářivku...88% ()

Solverino

Teda jako extra úchvatný mi to teda nepřišlo! Spíš průměr až podprůměr. Skoky ze sedmého patra bez ztráty kytičky. Nekonečné souboje bez zadýchání, údery že by prorazily zeď a za chvíli jsou zase aktéři OK, no prostě jak z ruskýho filmu :( Pár pěknejch nápadů (lednička), 18 hloupejch policajtů co se nechali postřílet jak jelita.... a pak už jen nekonečná přehlídka šaolinů v různém provedení. Nemá to žádnej děj, logika chybí a po krátkým čase to začne nudit. ()

vieriX

Chvílemi se až nechce věřit co člověk vidí akční a bojové scény jedou totálně na krev finální souboj patří mezi 3 nejlepší souboje v historii. I počet lidí co tu umře se blíží neskutečným číslům. Ještě 15 minut po konci filmu jsem byl v úžasu. Prostě musím napálit totálních 100 %. ()

intro

Tleskám. Přesně tak má vypadat pořádně nabroušený akční nářez. Po dlouhé době novej film a já dávám 100%. Všem doporučuji, tenhle klenot si nesmíte nechat ujít. ()

Alex007 odpad!

větší akční hovadinu jsem ještě neviděl hrdina na styl rambo vsechno vydrzi a vsechny vyliská, a kdyz uz de někoho vyliskat tak je to tak na pul hodiny nudné šalovačky, děj absolutně ONIČEM!!! jedina věc kterou sem si pri tomto filmu pripoměl je jak nechutně se bydlí v paneláku a jak moc nesnáším ty hranaté králíkárny jménem panelák. ()

Mara12

Už, když se ve filmu blýskla první mačeta, bylo mi jasné, že to co přijde, si rozhodně za rámeček nedám.Přímočará brutalita s několika přepychovými momenty a kule rvoucím začátkem. Dějově primitivní – ano, obsahující klišé – ano, ale máte čas o tom během filmu rozjímat, přemýšlet nebo dokonce to analyzovat – HELL NO. ()

morfeus.fs

Ve světě kde hlavní hrdinové mají nekonečné zásoby energie, schopnost regenerace a kostru Wolverina (čti v subžánru akční martial-arts mlátičky) se v jednom činžáku ovládanýho drogovou mafií odehraje tak neskutečně nářezová a diváka ohromující akce(která není ani 100% bez příběhu), že nejde hodnotit jinak než plnym počtem. Lámou se tu kosti, vystřelujou se mozky, řežou tepny a lámou vazy s takovou frekvencí, že slabším povahám by moh snímek přinést doživotní trauma. Pro ostatní se silnějším žaludkem je tu přehlídka naprosto pragmaticky vybojovaných střetů na kterou se nedá koukat s neotevřenou pusou. Snad jenom ona ve filmech málokdy vídaná realističnost a efektivnost soubojů je paradoxně jediným problémem filmu, protože tak poukazuje na několik "chybiček", které jsou ale možná dosti subjektivní a určitě odpustitelné - 1) proč si nepodali do vyššího patra zbraně? 2) proč zahodil revolver s jedním nábojem v prostředí, kde sebemenší výhoda (nůž, kus židle, holé ruce) může rozhodnout o životě a smrti? odstavení byť jen jednoho soupeře pouhym zmáčknutim spouště zdá se velice lákavou možností... 3) proč většinou když někdo leží obličejem k zemi ho něčím nemajznou(nekopnou, nepraští) po hlavě a místo toho ho seberou, postaví na nohy a připraví do ideální bojové pozice na dalších X vteřin bitky? Nicméně vše tohle se dá pochopit, obzvlášť v rámci toho, že to dopomáhá k atraktivnosti či nemonotónnosti snímku. ps.: souhlas s "verbal" - absolutní meganámrd ()

Remake akčního Raidu je v nejlepších rukou

Remake akčního Raidu je v nejlepších rukou

11.01.2022

Čtvrtí Expendables našli hlavního záporáka

Čtvrtí Expendables našli hlavního záporáka

27.10.2021

Čtyřka Expendables už je téměř hotová, a tak nyní na veřejnost prosákla informace už i o tom, kdo nakonec ve filmu ztvární hlavního záporáka. Proti týmu vedenému Sylvesterem Stallonem a Jasonem… (více)

Režisér Raidu a Tom Hardy míří na Netflix

Režisér Raidu a Tom Hardy míří na Netflix

20.02.2021

Nadějná režisérka a drsný akční komiks

Nadějná režisérka a drsný akční komiks

03.06.2020

Victoria Mahoney má za sebou jeden celovečerní film a pár seriálových epizod, jejím dosavadním kariérním vrcholem tak byla režisérka druhého štábu na Star Wars: Vzestup Skywalkera. Nyní ale dostane… (více)