Diskuze

mzss1

Conjuring rating R a přitom tam prý neteče žádná krev, ani tam není naturalizované násilí, sexuální scény nebo vulgární mluva- shit, tohle bude (musí být) asi fakt síla! .-) I když je fakt, že kdoví co za lidi tu přístupnost schvaluje...

Pilda17

Myslím si, že si to můžeš kliknout už ted, ale jak píšeš ty, můžeš počkat. Když si dal Insidious 1 5* tak dvojce dáš taky, nechci předvídat, ale dvojka bude minimálně stejně dobrá. Je to PG-13. No  a V zajetí démonů bude podobná domovská lekačka hororová a k tomu rating R, takže taky jasná pecka. Já jsem přísnej na horory, Sinister mě bohužel nechytl, 3* jen ale Mama to už byl skoro plný počet, ale James Wan ? To je fakt bůh a ne režisér :-)

na příspěvěk reagoval Pítrs85, Pilda17

Pítrs85

Jasný tak nemusím mít režiséra v topce abych mu musel udělit vždy 5*, mlj rozbor Wana je zde, sice moc specifickej, ale holt si na to potrpím. :-)

1) Saw: Hra o přežití (2004) - (88% - 4*)

2) Zlověstné ticho (2007) - (72% - 4*)

3) Rozsudek smrti (2007) - (98% - 5*)

4) Insidious (2010) - (95% - 5*)

No a V zajetí démonů a Insidious: Chapter two - to bude podle mě 5* záležitosti bez nějakého nadhodnocování .. ;)

na příspěvěk reagoval Pilda17

mzss1

Naprostej souhlas :-) Na Rozsudek smrti jsem taky nedávno koukal a je to fakt pecka, Kevin Bacon je tam krutej :-) Zlověstné ticho by nebyl špatnej horor, ale mně tam vadí ten hlavní herec (hrál tuším i v True Blood). Jinak jsem chtěl počkat až po druhým Insidious a po The Conjuring, ale nakonec mi to nedalo a Wana si šoupl do topky už teď :-)

mzss1 (hodnocení, recenze)

Povinnost do kina ! A na Insidious: Chapter two taky ! :) Já jdu na oba dva, podpořit Wana ! Ten se parádně rozjel ! Nedávno jsem si skompletoval veškeré jeho filmy. Thriller Rozsudek smrti mě rosekal, fakt pecka. Zlověstné tichi je s přehledem jeho nejslabší film, ale přesto mě bavil a tu 4* jsem mu dal. Insidious 1 je taky pecka. Saw klasika. No a na tenhle film V zajetí démonů a na druhý Insidious se těším! Pak Rychle a zběsile 7. Takže jeden z mých top10 oblíbených režisérů, asi takhle u mě :-)

na příspěvěk reagoval Pítrs85

animaxis

animaxis (hodnocení, recenze)

V poslední době mě viděsil pouze Sinister,že by bylo tohle další na řadě?

srncek (hodnocení, recenze)

Ja to jebem..človek napíše kilometrový príspevok,nájde preklepy,tak to zmaže,pred tým skopíruje text,ktorý sem už ale do nového príspevku nejde vložiť! Och!

na příspěvěk reagoval Martin741

Uživatel srncek smazal svůj příspěvek.

ywo666 (hodnocení, recenze)

sniper18

Tiež mám rád Rozsudok smrti. Hlavne prekvapivo dobrý herecký výkon oboch hlavných predstaviteľov ma dostal. A tiež Wanova kvalitná réžia. Akurát to nie je horor. Ale pár scén je priam démonických.

ywo666

Jako jestli tě chytně Saw 1 a 2 tak jasně tě bude zajímat další díly ! Každý díl navazuje střídavě na každý, příběh je zamotaný a odráží se ve všech díleh, nějakou hlubokou myšlneku bych v tom nehledal, ale mě ta série neskutečně baví :-)

ywo666 (hodnocení, recenze)

mzss1

Ja nie som extra fanúšik hororov. A v čase keď vyšlo prvé Saw som mal akurát skončené intenzívne obdobie pozerania hororov keď som ich asi za 3/4 roka videl kurevsky veľa a následné som si dal na dva roky pauzu úplne a teraz si pozriem nejaký len raz za čas. A spätne sa mi to nechce pozerať keď už my bol postupne zo všetkých strán vyzradený celý dej. Možno raz.

sniper18

No stahuju do počátku Zlověstné ticho. Zítra to dám na chatě. Chci si filmy shlédnout chronologicky, abych byl připraven v létě na V zajetí démonů :-)

sniper18 (hodnocení, recenze)

Všetky Wanove filmy sa vydarily, takže sa určite oplatia pozrieť, ale za vrchol jeho tvorby považujem Rozsudok smrti, moja srdcovka a najlepší film na tému pomsty, aký som videl.

na příspěvěk reagoval mzss1, ywo666

Pítrs85 (hodnocení, recenze)

Od Wana mi moc nesedlo Zlověstné ticho (i když to není špatnej horor), ale první SAW a samozřejmě hlavně Insidious je totální pecka! :-)

srncek

No asi jsem to napsal blbě, musim se hanbit, neviděl jsem krom Saw žádný film od Jamese Wana, tak to musím do té doby napravit ! :-)

srncek (hodnocení, recenze)

mzss1

Myslím,že tú pohodovú úroveň si u Mamy presne vystihol a presne to tu neočakávam..myslím tú pohodu :) Toto bude lakačkami nabité psycho.

mzss1 (hodnocení, recenze)

Od tohoto očekávám hodně, já jsem na horory přísný, jako ne moc, ale 5* dávám jen omezeně. A to nepočítám pecky jako je Saw a Nezvratný osud - to nejsou plnohodnotné horory :-) Třeba Mama - pro mě výborná záležitost, lepší 4* (85%), tohle by mohlo být i na plný - uvidíme, očekávám na podobně pohodové úrovni jako Mama.

na příspěvěk reagoval srncek

1Legend1

1Legend1 (hodnocení, recenze)

Myslim, že tohle je horor, od kterého si letos slibuju nejvíc tak uvidíme co mi nabídne

HBO Max se mění

HBO Max se mění